policija
17 valandų 15 minučių ago
Artimiausiu metu virtualioje erdvėje ims veikti virtualus policijos patrulis, neapykantą skatinantys ir panašių komentarų autoriai sulauks įspėjimų. Apie tai pirmadienį kalbėjo policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Kiek anksčiau Tauragės policija jau ėmėsi principinių veiksmų ir nubaudė pareigūnus internete įžeidinėjusius asmenis.
orai
23 valandas 15 minučių ago
Kovas startuos pavasarine šiluma, tačiau šios savaitės pabaigoje orai labiau primins žiemą.
23 valandas 45 minutes ago
Statistikos departamentas skelbia, kad per parą Lietuvoje patvirtinti 243 nauji koronaviruso atvejai. Tauragėje, Šilalėje ir Jurbarke nustatytas po 1 atvejį, Pagėgiuose nenustatyta nė vieno.
futbolas
1 dieną ago
Lietuvos futbolo federacija (LFF) Licencijavimo komiteto posėdyje svarstė 2021 m. futbolo sezono licencijų išdavimo klausimus. LFF II lygoje, kuri šiemet vyks centralizuotai ir nebeliks Pietų bei Vakarų zonų, pirmajame etape licencijas gavo 19 klubų ir komandų, tarp jų ir Tauragės FK „Tauras“.
Asociatyvi nuotrauka
2021-02-28
Per praėjusią parą šalyje nustatyti 356 nauji COVID-19 atvejai, Tauragėje – 2. Nuo šios infekcinės ligos mirė dar 9 žmonės. Tauragėje liga diagnozuota 2 žmonėms.
Asociatyvi nuotrauka
2021-02-27
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 626 nauji COVID-19 infekcijos susirgimai, 8 žmonės mirė, rodo šeštadienio rytą paskelbti Statistikos departamento duomenys. Tauragėje koronavirusas nustatytas 4 žmonėms.
degtukas
2021-02-26
Ištirti du Pagėgių savivaldybėje ir Tauragės rajone įvykdytų padegimų atvejai. Padegėjų motyvai stebina: vienas keršijo savo sugyventinei, kitas – savo seseriai. Tiesa, padegta daržinė priklausė ne tik jo seseriai, bet ir jam pačiam.
Autobusų stotis
2021-02-26
Nuo pirmadienio, kovo 1 dienos, dalinai atnaujinami vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo maršrutai, skelbia Tauragės autobusų parkas.
krepsinis
2021-02-26
„Tauragės“ krepšininkai ir toliau demonstruoja banguojantį žaidimą. Nuo metų pradžios komanda niekaip neranda savo žaidimo. Pergales keičia skaudūs pralaimėjimai, po kurių seka naujos pergalės. Po skausmingo susitikimo Kretingoje, tauragiškiai šiaip ne taip iškovojo pergalę Kauno rajone.
Smurtas
2021-02-26
Anksčiau už viešosios tvarkos pažeidimą ir nežymų sveikatos sutrikdymą teistas M. P., kuris reikalų su teisėsauga turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, nesusivaldė ir ėmėsi smurto prieš savo žmoną. Dėl to jam teko aiškintis Tauragės apylinkės teisme.