2019 Birželio 26 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Įkurtuvės Visuomenės sveikatos biure

  • Įkelta: 2016-04-14

Autorės nuotraukos 

Naujam gyvenimui prikeltose patalpose, Prezidento g. 7, vakar surengtos Tauragės visuomenės sveikatos biuro įkurtuvės. Tačiau sveikintojų apsuptyje biuro vadovė Daiva Genienė buvo atvira – sklandžiam darbui dar daug ko trūksta. Taip pat tikimasi, kad bus sutvarkytas ir pastato fasadas.

Tauragės visuomenės sveikatos biuro patalpas pašventino Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Alvydas Bridikis. Į susirinkusius svečius kreipusis šios įstaigos vadovė D. Genienė ne tik pasidžiaugė naujai įrengtomis patalpomis, suburtu kolektyvu, bet ir neslėpė, kad dar daug ko trūksta: kėdžių, ant kurių galėtų pasodinti svečius, projektoriaus veikloms pristatyti ir paskaitoms rengti, žaliuzių, kompiuterių ir kitų darbo priemonių.

– Galime pasidžiaugti, kad esame kūrybingi. Keturios biuro darbuotojos dirba su dviem kompiuteriais, o ir tie jau atitarnavę nemažai, – tarsi juokais kalbėjo D. Genienė. O netrukus pridūrė, kad iš tiesų darbuotojai atsineša savo nešiojamus kompiuterius ir toliau atvirai rėžė, kad joms pačioms teko išmokti ir varžtą įsukti, ir baldus susirinkti. Anot jos, nepritekliai skatina ir bendruomeniškumą – biuro darbuotojos jau žino, iš kur ką pasiskolinti, sužinojo, kuri įstaiga kaimynystėje turi spalvotą spausdintuvą ir panašiai. Bet, visų svarbiausia, pasak D. Genienės, kad centras turi puikių darbuotojų komandą.

Nuo praėjusių metų liepos iki gruodžio ji – direktorė – buvo vienintelė Tauragės visuomenės sveikatos biuro darbuotoja, gruodį prisijungė kiti kolektyvo nariai, taip pat buvo perimtos visuomenės sveikatos centro specialistės iš ikimokyklinių įstaigų ir mokyklų.

Tauragės visuomenės sveikatos biuro kolektyvą sveikino būrys svečių, linkėję, kad nepritekliai neužgožtų entuziazmo ugdant sveikesnę visuomenę. Biuro kaimynystėje dirbantys Tauragės seniūnijos darbuotojai pasidžiaugė, kad suremontavus antro aukšto patalpas, lyjant jiems nebevarvės per lubas.  

Į biuro atidarymo renginį atvyko ir Nacionalinio kraujo centro komanda – atėjusių į biuro atidarymą iš anksto buvo prašoma išties brangios dovanos: dovanoti kraujo. Kraujo davė kelios dešimtys neabejingų žmonių – ne tik įkurtuvių svečiai, biuro darbuotojos, nuolatiniai donorai, bet ir į kvietimą atsiliepę tauragiškiai.  

Sveikatos biuro pastato ir vidaus remonto darbams iš savivaldybės biudžeto buvo skirta 93 tūkst. eurų, dar 17 tūkst. eurų iš Valstybės tikslinės dotacijos. 

Balandį Tauragė, pagal mažiausią šilumos kainą Lietuvoje, buvo 4 vietoje. Praėjusiais metais, tuo pačiu laikotarpiu, Tauragė buvo keturiolikta. Per metus šilumos kaina Tauragėje atpigo 14,9 proc.

Tauragės teritorinė darbo birža ant pastato greta valstybinės vėliavos išsikėlė dar vieną – su Gediminaičių stulpais. Lietuvai minint kunigaikščio Gedimino įžengimo į sostą 700-ąsias metines, greta trispalvės iškelti šią istorinę vėliavą Tauragėje įsikūrusias valstybines įstaigas Kovo 11-ąją paragino Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis.   

Atnaujintoje „Tauragės žinių“ interneto svetainėje, paspaudus ant nuorodos „Pranešk naujieną“, patogu redakcijai išsiųsti žinutę. Galbūt todėl pastaruoju metu jų gauname labai daug. Tauragiškiai dalijasi savo rūpesčiais, pastebėjimais, klausia ir siunčia įvairias naujienas. Į visas jas reaguojame ir vienokiu ar kitokiu būdu atsakymus pateikiame laikraštyje: rašydami straipsnius arba publikuodami klausimus-atsakymus rubrikoje „Budintis reporteris“. Šiandien – atsakymai į klausimų gausiausią tauragiškio laišką, kuriame viena po kitos išklojamos Žalgirių mikrorajono Dainavos, Miško ir J. Tumo-Vaižganto gatvių gyventojų problemos. Į „Tauragės žinių“ skaitytojo klausimus atsako Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius.

Šią savaitę iš nuostabos turėjau papurtyti galvą, suabejojęs, ar išties adekvačiai suvokiu tai, ką girdžiu iš masinės komunikacijos priemonių.