2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mirė kavinės „Arfa“ savininkė

  • Įkelta: 2016-06-13
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienį, Taurages ligoninėje, po sunkios ligos mirė verslininkė, ilgametė aktyvi Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) narė, taip pat ir buvusi kultūros darbuotoja, 53 metų Danguolė Albrechtienė.

Prieš daugiau nei trisdešimt metų D. Albrechtienė yra dirbusi renginių režisiere, vėliau – Kultūros namų direktore. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, darbą kultūros srityje iškeitė į verslą – įkūrė maitinimo įstaigą „Žara“, paskui kavinę „Arfa“, kuri lig šiol veikia Kultūros rūmų pastate.

– Danguolė Albrechtienė – buvo geras, aktyvus žmogus, pareiginga ir atsakinga verslininkė. Ji ne tik prisidėjo prie renginių organizavimo, bet ir buvo asociacijos rėmėja, – sunkiai žodžius rinko TAVA pirmininkas Vilmantas Liorančas. Anot jo, moters netektis buvo netikėta, apie savo ligą ji nekalbėjo. 

Mirusiosios pusbrolis, taip pat verslininkas, Jonas Kukanauskas „Tauragės žinioms“ sakė, kad moteris su liga stengėsi kovoti viena, prašė neskelbti ligos diagnozės. 

– Šauni moteris. Pas ją įvairiomis progomis rinkdavosi giminaičiai, – sakė J. Kukanauskas. 

Su vyru Aloyzu jiedu užaugino sūnų Aurimą, kuris, tikėtina, perims mamos verslą. D. Albrechtienės vyras šiemet stipriai nukentėjo nuo ugnies. 

„Tauragės žinios“ užjaučia velionės artimuosius. 

 

Adakavo socialinės globos namų Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos padalinyje surengta institucinės globos pertvarkos klasterio apskrito stalo diskusija. Į ją savivaldybių administracijų bei vaikų, likusių be tėvų globos, proto ir psichikos negalią turinčių asmenų globos įstaigų atstovus pakvietė socialinių institucijų pertvarkos procesų ekspertė Tauragės regionui Marijona Janavičienė. 

Tauragės policijos komisariate gautas pranešimas apie smurtaujančią auklėtoją „Šaltinėlio“ globos namuose. Globos namams vadovaujanti Judzinskienė spėja, kad tokiu būdu keturiolikmetė stengiasi išvengti laikino apgyvendinimo socializacijos centre, nes per 20 darbo metų šioje įstaigoje direktorė nebuvo net girdėjusi apie darbuotojų smurtavimą. Šiuo metu mergina gydoma ligoninėje, nes nežinoma moteris esą metė į ją akmenį.

Po Lietuvos politinę padangę sudrebinusio skandalo, dėl kurio atsistatydino ilgalaikis partijos lyderis Eligijus Masiulis, Liberalų sąjūdis (LS) šeštadienį vykusio neeilinios suvažiavimo metu rinko naują vadovą. 

Birželio 10 d. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Tauragės krašte savo lietuviškų šaknų ieškantys amerikiečiai Emilis Macevičius su žmona  Norma  ir jų sūnus Jason Macevičius. Svečius sutiko Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis bei mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

Tauragės kultūros centro Skaudvilės skyrius ir Skaudvilės seniūnija šiandien organizuoja festivalį  „Alio, talentai iš provincijos!“ Tradicinis mėgėjų muzikinių grupių festivalis, kurio sumanytojas – autorinių dainų atlikėjas ir Skaudvilės skyriaus meno vadovas Artūras Maurius, Skaudvilėje vyksta jau 29-erius metus.