2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Progimnazijos direktorius darbą pradės antradienį

  • Įkelta: 2016-09-29
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Rugsėjo 28 dieną rajono savivaldybės Taryba priėmė sprendimą Remigijų Masteiką paskirti į Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus pareigas. Socialdemokratų partijai priklausantis pedagogas konkursą laimėjo prieš mėnesį, rugpjūčio 30 dieną.

Pirminis R. Masteikos kompetencijų vertinimas vyko Vilniuje, vėliau jis laimėjo konkursą Tauragėje. Kandidatas turėjo praeiti specialiųjų tarnybų reputacijos vertinimą, įrodyti savo pasirengimą užimti vadovaujančias pareigas vienoje seniausių Tauragės mokyklų. R. Masteika Vilniaus pedagoginiame universitete yra įgijęs istorijos magistro išsilavinimą laipsnį, kiek vėliau ir edukologijos (švietimo vadybos) magistrą. Nuo 2005 metų dirbo Tarailių pagrindinėje mokykloje kaip direktoriaus pavaduotojas ugdymui, o nuo 2008-ųjų – kaip direktorius.

Tarybos posėdžio metu Prano Petrošiaus paklaustas, ar jau žino, kas užims jo pareigas Tarailių progimnazijoje, R. Masteika teigė, kad į jo pareigas neįėjo įpėdinio paieškos. Šiuo metu Tarailių progimnazijos direktorės pareigas laikinai eina direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Lebedžinskienė. 

„Tauragės žinių“ pakalbintas apie tai, ar jau turi planų, kaip gerinti seniausios Tauragės mokyklos –Martyno Mažvydo progimnazijos darbą, ar jau susipažino su kolektyvu, naujasis vadovas nedaugžodžiavo: 

– Nenoriu tuščiai kalbėti, kol nesu įsigilinęs į situaciją. Kai išanalizuosiu padėtį, galėsime pasikalbėti rimčiau. Mokykloje lankiausi rugpjūčio mėnesį, ruošdamasis konkursui. Teko bendrauti su pavaduotoja ugdymui Aušra Bambaliene, kai kuriais pedagogais. Oficialiai su kolektyvu susipažinsiu pradėjęs eiti pareigas. 

R. Masteika teigė, jog nesureikšmina darbo vietos keitimo, tiesa, naujame poste tikisi tobulėti, įgyvendinti profesinius planus. 

Naujasis M. Mažvydo progimnazijos vadovas priklauso socialdemokratų partijai. Tvirtinant R. Masteikos kandidatūrą Tauragės rajono Tarybos narys A. Stankus tvirtino, kad nėra reikalo gilintis į direktoriaus politines pažiūras. Konkursuose dalyvauti ir laimėti gali visi, nepriklausomai, kuriai partijai jie priklauso.

 

Rugsėjo 29 d. 13 val. Šubertinės rūsyje atidaroma nauja ekspozicija. Muziejininkai paruošė lankytojams neišdildomą patirtį – galimybę nusikelti į gūdžius istorinius laikus, netgi pasijusti partizanų kailyje. Įrengtas partizanų bunkeris, kur bus galima galės susipažinti su jų buitimi, interaktyvioje patalpoje vyks enkavedisto tardymas.

Šiandien savivaldybės didžiojoje salėje susirinko Tauragės rajono savivaldybės Tarybos nariai. Pirmasis šio rudens posėdis prasidėjo aštriais kirčiais opozicijai. 

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje susirinkę gyventojai laikė Konstitucijos egzaminą. Šiemet teisines  žinias pasitikrinti panoro vienuolika dalyvių. 

Mokėdamas komunalinius mokesčius, retas kuris atkreipia dėmesį į kiekvieną eilutę sąskaitoje. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipęsis Vytauto gatvės 76 B numeriu pažymėto namo gyventojas tikino nesuprantąs, kodėl pakilo kai kurie jo mokami mokesčiai. Tauragės butų ūkio direktorė Edita Vaitkutė-Zinkė tvirtino, kad jie pakelti teisėtai, vadovaujantis įstatymais.

Pati saulėčiausia šios savaitės diena bus pirmadienis. Nuo antradienio dangus apsiniauks, o antroje savaitės pusėje sulauksime kritulių. Tuo metu oras bus kur kas šiltesnis, tačiau šilumą išsklaidys smarkus vėjas.