2020 Kovo 31 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kūčių šiluma dalinasi maltiečiai ir ekstremalai

  • Įkelta: 2016-12-24
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Artėjant didžiausioms metų šventėms gerumu dalinasi įvairios organizacijos ir savanoriai. Tradiciškai senjorams Kūčių vakarienę rengia Maltos ordinas, silpnesniesiems pagalbos ranką tiesia Tauragės „Subaru“ klubas ir Ekstremalų asociacija.

Tauragės maltiečiai trečius metus iš eilės bendradarbiaudami su „Šaukštelio studija“ rengia akciją senjorams. Sušius gaminanti kavinė šiemet parengė 40 porcijų, kurios bus pristatytos į senolių namus. 
– Sušiukai, kūčiukai, silkė su daržovėmis, – maisto davinį apibūdino UAB „Šaukštelis“ vadovė Justina Marozaitė.

Suši kavinė jau trečius metus dalyvauja šioje akcijoje. Kodėl? J. Marozaitė sako net nesusimasčiusi, tiesiog, jaučianti poreikį pasidalinti gerumu. 

Maltos ordino Kūčių vakarienę remia Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis. Vienas iš akcijos organizatorių Saulius Oželis pasirūpino, kad pagamintas maistas pasiektų senjorus atokiausiose rajono vietose.

Didžiausių metų švenčių išvakarėse netradicinę akciją surengė ir Tauragės automobilių klubas „Subaru“ kartu su Ekstremalų asociacijos nariais. Idėjos autoriaus Vido Stašaičio teigimu, šiandien 15 ekipažų lanko Tauragės apskrityje vargingai gyvenančias šeimas, vaikučius ir senolius.

– Aplankėme ir miesto žmones, ką tik lankėmės Dapkiškėse, Vilkyškiuose, apvažiavome visą apskritį, – teigė V. Stašaitis. 

Ratuoti klubo nariai nuvežė vaikams paaukotų žaislų, dėlionių rūbelių. Senoliams – ilgai negendančių maisto produktų, taip pat sausainių, saldainių.
„Subaru“ klubas ir ekstremalai  akcija rengia antrus metus. Pasak. V. Stašaičio, kasmet prie jos prisijungia vis daugiau dalyvių.

 

Autorinių dainų atlikėjas Giedrius Vaškys prieš pat šventes klausytojams pristatė naują dainą „Vakarėjant“. Jaukiame dainos klipe atlikėjo lūpomis siunčiama jautri žinutė.

Pirmadienį Tauragės Rotary klubas ir moterų vidinis klubas Inner Wheel restorane „Banga“ surengė šventinį padėkos vakarą. Jauniesiems krašto talentams buvo įtekta parama už Tauragės garsinimą. 

Gruodžio 17 dieną žymiai mūsų krašto pasipriešinimo dalyvei Onai Švedienei Leščinskaitei-Akacijai sukako devyniasdešimt treji metai. Moterį pasveikino būrys garbingų Tauragės žmonių. 

Tauragėje šiemet jau užregistruota pusė tūkstančio naujagimių. Gruodžio 20 dieną Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruotas 500-asis kūdikis. Berniukas gimė gruodžio 13 dieną, Tauragės gimdymo namuose. Jam tauragiškiai tėvai Laura ir Andrius Butkevičiai davė Gyčio vardą.

Beveik įpusėjo 2015-ųjų kovą išrinkto Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio kadencija. 2016-iesiems verčiant paskutinius lapus, pakalbinome merą apie jau nuveiktus ir dar laukiančius darbus, Tauragės miesto perspektyvas ir pagrindines problemas. Atviras, konkretus ir paprastas – toks pasirodė meras, atsakinėdamas į patogius, ir į nelabai patogius klausimus.