2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Politikų verdiktas: V. Paulauskienė negalės vadovauti gimnazijai

  • Įkelta: 2016-12-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį Tauragės rajono tarybos nariai rinkosi į paskutinį šių metų posėdį. Jame numatyta aptarti 18 pateiktų klausimų. Tarybos posėdžio akcentu tapo V. Paulauskienės skyrimas Tarailių progimnazijos direktore. 
Kaip informavo Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas, yra pateikti du alternatyvūs sprendimai, skirti arba neskirti Viktoriją Paulauskienę į Tarailių progimnazijos vadovo pareigas. 

Anot LR Vyriausybės atstovės Irenos Ričkuvienės, pagal šiandieną pateiktus dokumentus, darytina išvada, jog jeigu bus priimtas nutarimas paskirti V. Paulauskienę į pareigas, jis bus neteisėtas. 

– Savivaldybė įvertino gautą informaciją apie pretendentą. Yra gauta įvairios informacijos, kurią jūs turite, todėl yra parengti du projektai. Pretendentui yra suteikta galimybė būti priimtam arba nepriimtam į darbą, – situaciją Tarybos nariui Pranui Petrošiui paaiškino E. Šteimantas. 

Už V. Paulauskienės skyrimą vadovauti progimnazijai balsavo 10, už tai kad neskirti 13 Tarybos narių.  

„Tauragės žinios“ primena, jog Vyriausioji tarnybinės etikos komisija informavo, jog už Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo pažeidimą atleisti asmenys trejus metus nuo atleidimo iš pareigų dienos negali būti priimami, skiriami ar renkami į pareigas valstybinėje tarnyboje.

Iš Žalgirių gimnazijos direktorės pareigų V. Paulauskienė buvo atleista pernai lapkritį. Mero sudaryta komisija tuomet Žalgirių gimnazijoje atliko tarnybinį patikrinimą. Jo metu prieita prie išvados, jog Viktorija Paulauskienė padarė drausmės pažeidimą: nevykdė vadovo pareigų, nepriimtinai bendravo su kolektyvu, neužtikrino Švietimo įstatyme numatyto demokratinio įstaigos valdymo, supainiojo viešuosius ir privačius interesus nepagrįstai mokėdama priedą mokykloje įdarbintai savo seseriai.

 

Siekiant, kad prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai per didžiąsias metų šventes galėtų kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais, dauguma tinklo parduotuvių šventinėmis dienomis pirkėjus aptarnaus, tačiau trumpiau nei įprasta. Prie Kūčių stalo su namiškiais galės susėsti visi „Maximos“ darbuotojai – beveik visos tinklo parduotuvės tą dieną Tauragės regione dirbs iki 19 val. ar dar trumpiau.

Šiandien nuo 12 iki 17 valandos Pilies aikštėje vyksta Tauragės miškų urėdijos rengiama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus 2016“, kurios metu nemokamai dalinamos pušų ir eglių šakos. 

Šiandien apie 9.50 val. Stoties ir Laisvės gatvių sankryžoje – eismo įvykis. Automobilio „Subaru“ vairuotojas vienpusio eismo ruože iš Laisvės gatvės sankryžoje ketino sukti į kairę – Stoties gatvę. Vairuotojas nepamatė link pervažos dviračiu važiavusios moters ir ją partrenkė. 

„Tauragės žinių“ redakcija sulaukė tauragiškio skambučio, kuris pasakojo, kad nepaisant blogų orų – purškiant lietui ir pučiant žvarbiam vėjui, viešuosius darbus dirbantys žmonės siunčiami tvarkyti gatves. Esą taip pažeidžiamos žmogaus teisės. Pasak skambinusiojo, viešuosius darbus dirbantys žmonės į gatvę išvejami kaip šunys, be jokio žmogiškumo. Juk tokiu oru, net miestelėnams nesinori kišti nosies iš namų. 

Finansų ministras Vilius Šapoka skelbia, kad nuo sausio 1-osios greičiausiai neliks PVM lengvatos šildymui. Kadenciją baigiantis Seimas nepratęsė PVM lengvatos iki 2017 metų birželio. Lėšų tam skirti nenumatyta ir ateinančių metų biudžete.