2020 Balandžio 07 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Rotariečiai talentingai smuikininkei skyrė 1000 Eur

  • Įkelta: 2016-12-23
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienį Tauragės Rotary klubas ir moterų vidinis klubas Inner Wheel restorane „Banga“ surengė šventinį padėkos vakarą. Jauniesiems krašto talentams buvo įteikta parama už Tauragės garsinimą. 

Tauragės rotariečiai mūsų krašto talentams iš viso nusprendė skirti 2 tūkst. Eur paramą. 500 Eur verslininkai skyrė Tauragės muzikos mokyklos auklėtiniams, 500 Eur – Tauragės moksleivių kūrybos centro dainininkams, o 1000 Eur čekis atiteko talentingai Tauragės krašto smuikininkei Agnei Gečaitei. 

– Kiekvienais metais vykdome labdaringas akcijas. Šiemet nusprendėme paremti Tauragės talentus, – teigė dabartinis Tauragės Rotary klubo prezidentas Audrius Šimkevičius. 
Tauragės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Algirdas Petraitis džiaugėsi, jog Rotary klubas atkreipė dėmesį į talentingus vaikus. Paprastai Lietuvoje parama skiriama sunkiai gyvenantiems vaikams. Tačiau ji reikalinga ir talentams, nes jie dažnai pamirštami.

Smuikininkė A. Gečaitė yra aštuoniolikos respublikinių bei tarptautinių pasirodymų laureatė. Tauragės krašto talentė netgi turėjo koncertinį turnė Anglijoje, grojo su įvairiais simfoniniais ir kameriniais koncertais.  

– Tokių perliukų kaip Agnė pasitaiko labai retai. Ji turi gerus muzikinius duomenis, talentingą mokytoją ir supratingus tėvus. Žinoma, yra geri prigimtiniai duomenys, ji dirba tiek kiek reikia, pramogos – vėliau. Ji jau yra patekusi į vadinamąjį muzikantų elitą, tikiu, kad ji bus labai gera smuikininkė, – teigė A. Petraitis. 

Tauragės Rotary klubas šiemet minėjo 20 metų sukaktį. Per šį laikotarpį rotariečiai vykdė humanitarinius projektus, ugdė ir skatino dorovinius profesinės veiklos pradus, tarptautinį tarpusavio supratimą, gerą valią, draugystę ir taiką. Taip pat užsiėmė labdaringa veikla: padėjo neįgaliesiems, sunkiai gyvenančioms šeimoms, senelių namams, jauniems talentams. Rotariečiai nuolat remia meno, kultūros ir sporto veiklas, skatina perspektyvų jaunimą tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Gruodžio 17 dieną žymiai mūsų krašto pasipriešinimo dalyvei Onai Švedienei Leščinskaitei-Akacijai sukako devyniasdešimt treji metai. Moterį pasveikino būrys garbingų Tauragės žmonių. 

Tauragėje šiemet jau užregistruota pusė tūkstančio naujagimių. Gruodžio 20 dieną Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruotas 500-asis kūdikis. Berniukas gimė gruodžio 13 dieną, Tauragės gimdymo namuose. Jam tauragiškiai tėvai Laura ir Andrius Butkevičiai davė Gyčio vardą.

Beveik įpusėjo 2015-ųjų kovą išrinkto Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio kadencija. 2016-iesiems verčiant paskutinius lapus, pakalbinome merą apie jau nuveiktus ir dar laukiančius darbus, Tauragės miesto perspektyvas ir pagrindines problemas. Atviras, konkretus ir paprastas – toks pasirodė meras, atsakinėdamas į patogius, ir į nelabai patogius klausimus.
 

Pagal naująją UAB Tauragės šilumos tinklai veiklos strategiją, nuo kitų metų suplanuotas įmonės struktūros optimizavimas. Pagal šį planą, darbo „valdiškoje“ įmonėje neteks dabartinis bendrovės direktoriaus pavaduotojas plėtrai Silverijus Statkus. 

Naujausiame numeryje skaitykite: