2019 Sausio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Per šv. Velykas dirbs ne visos parduotuvės

  • Įkelta: 2017-04-14
„Maxima“ albumo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Per artėjančias šv. Velykas prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės Tauragės regione dirbs trumpiau nei įprastomis dienomis. Darbo valandas trumpina ir „Lidl“, o štai „Norfa“ skelbia, jog sekmadienį visai nedirbs.  

„Maxima“ skelbia, jog klientų labiausiai pamėgtos parduotuvės per Velykas dirbs. Užsidarys tik esančios greta didžiųjų „Maxima“ parduotuvių. Taigi velykinius stalus ruošiantys ar artimuosius lankantys pirkėjai galės įsigyti trūkstamų maisto produktų, velykinių dovanų ar kitų prekių. Šventiniam savaitgaliui paruošta specialių akcijų – su nuolaida bus pardavinėjami visi rudi vištų kiaušiniai, velykiniai saldainiai.

Tauragėje esantys visi „Maxima“ prekybos tinklai veiks nuo 9 iki 19 arba 20 valandos.

„Kiekvienais metais prieš šventes sudarome parduotuvių darbo grafikus, kurie atitiktų mūsų pirkėjų poreikius, ir kartu leistų darbuotojams pasidžiaugti šventėmis. Mūsų pirkėjų apklausų duomenimis, jie pageidauja, jog bent dalis mūsų parduotuvių dirbtų per šventes ir ko nors pritrūkus būtų galima greitai ir patogiai apsipirkti. Tačiau norime, kad ir mūsų darbuotojai šventes galėtų leisti su artimaisiais, pailsėtų“, – sakė Giedrė Užubalė, prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ personalo departamento direktorė.

Darbo valandas trumpina ir „Lidl“ prekybos tinklas. „Atsižvelgdamas į artėjančių pavasario švenčių dienas, prekybos tinklas „Lidl“ siekia sudaryti šiuo metu itin didelių pirkėjų srautų sulaukiančių parduotuvių darbuotojams kuo patogesnes sąlygas planuoti darbo bei asmeninį laiką. O drauge rūpinasi, kad visi norintieji ir švenčių laikotarpiu turėtų galimybę patogiai apsipirkti. Įprastas „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val. Siekiant suderinti visų pusių interesus, per šias Velykas 28 „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje dirbs sutrumpintu grafiku – balandžio 16 d. 10–18 val., balandžio 17 d. 8–20 val.“, – teigė „Lidl“ atstovė.

Jau kelerius metus tik nedidelė dalis „Norfa“ prekybos centrų per didžiąsias šventes veikdavo sutrumpintu darbo laiku. Likus mažiau nei mėnesiui iki šv. Velykų, „Norfos mažmenos“ vadovai nusprendė, kad prekybos tinklo parduotuvės pirmąją Velykų dieną iš viso nedirbs. 
„Nusprendėme, kad tikrai nedirbsime šv. Velykų sekmadienį, taip pat svarstome galimybę nedirbti ir pirmąją ateinančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną. Kviečiu prie mūsų iniciatyvos prisijungti ir kitus prekybininkus. Manyčiau, kad yra datų, kurios apskritai turėtų būti „neprekybinės“, – sakė „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis.

Velykiniame numeryje skaitykite: kas labiau trukdo – verslininkai gyventojams, ar atvirkščiai? Ką per 100 dienų Seime nuveikė Aušrinė Norkienė? Kaip toliau vyks Brexit procedūra, o taip pat Švč. Trejybės ir evangelikų liuteronų bažnyčių pamaldų tvarkaraščiai, renginių anonsai, velykiniai sveikinimai ir daug kitų įdomybių. 

„Šaltinio“ progimnazijos laukia teigiami pokyčiai. Iš Valstybės investicijų programos šios mokyklos gerovei skirta solidi 463 tūkst. eurų suma. Už šiuos pinigus bus atlikti aktų salės, valgyklos patalpų remonto darbai, taip pat ketinama pakeisti prie mokyklos esančios aikštės dangą.

Savivaldybės kontroliuojamų įstaigų vadovai skaičiuoja 2016 metų veiklos rezultatus. Artėjant rajono Tarybos posėdžiui, kuriame bus tvirtinamos metinės ataskaitos, ne visi galės pasigirti turtingais metais. Tauragės autobusų parkas, dalyvaujantis vežėjų konkurse, siekdamas sumažinti veiklos sąnaudas jau „nusirengė paskutinius marškinius“. Nuostoliai persekioja ir UAB Tauragės vandenis, kurie skundžiasi patyrę amortizacines išlaidas. Tačiau kitos įmonės – UAB Tauragės šilumos tinklai, UAB Tauragės butų ūkis ir UAB „Dunokai“ – dirbo pelningai. Pastaroji, šiemet pardavusi nekilnojamąjį turtą, dividendais žada nudžiuginti smulkiuosius akcininkus, o bendrovės direktoriaus Audriaus Mosėjaus atlyginimas, šiuo metu siekiantis beveik 2000 Eur, bus padidintas dar keliais šimtais.

Savaitės pradžia pradžiugins malonia šiluma ir saulės spinduliais, deja, bet likusi savaitė nebus tokia šauni. Po šilto ir saulėto pirmadienio šalyje bus gerokai vėsiau, įsivyraus apniukę, lietingi ir vėjuoti orai.