2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Šaltinio“ progimnazijai – beveik pusė milijono eurų

  • Įkelta: 2017-04-11
Daivos Kybartienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

„Šaltinio“ progimnazijos laukia teigiami pokyčiai. Iš Valstybės investicijų programos šios mokyklos gerovei skirta solidi 463 tūkst. eurų suma. Už šiuos pinigus bus atlikti aktų salės, valgyklos patalpų remonto darbai, taip pat ketinama pakeisti prie mokyklos esančios aikštės dangą.

Numatomi darbai itin džiugina mokyklos bendruomenę. „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė „Tauragės žinioms“  pasakojo, kad įsisavinus lėšas mokykla taps ne tik gražesnė, bet ir funkcionalesnė.

– Tiek aktų salėje, tiek valgykloje remontas buvo būtinas, tačiau tam nebuvo pinigų. Žinia apie skirtas lėšas buvo gana netikėta, tačiau labai džiugi. Tikimės,kad po remonto darbų valgykloje išsispręs ventiliacijos problema, mat dabar kvapai iš valgyklos veržiasi į visą mokyklą. Aktų salėje pakeitus elektros instaliaciją bus galima saugiai ir kokybiškai naudotis garso aparatūra. Džiugu, kad iš sutaupytų lėšų numatoma sutvarkyti ir aikštę priešais mokyklą. Ji bus modernesnė, patrauklesnė, – teigė mokyklos vadovė.

Savivaldybės kontroliuojamų įstaigų vadovai skaičiuoja 2016 metų veiklos rezultatus. Artėjant rajono Tarybos posėdžiui, kuriame bus tvirtinamos metinės ataskaitos, ne visi galės pasigirti turtingais metais. Tauragės autobusų parkas, dalyvaujantis vežėjų konkurse, siekdamas sumažinti veiklos sąnaudas jau „nusirengė paskutinius marškinius“. Nuostoliai persekioja ir UAB Tauragės vandenis, kurie skundžiasi patyrę amortizacines išlaidas. Tačiau kitos įmonės – UAB Tauragės šilumos tinklai, UAB Tauragės butų ūkis ir UAB „Dunokai“ – dirbo pelningai. Pastaroji, šiemet pardavusi nekilnojamąjį turtą, dividendais žada nudžiuginti smulkiuosius akcininkus, o bendrovės direktoriaus Audriaus Mosėjaus atlyginimas, šiuo metu siekiantis beveik 2000 Eur, bus padidintas dar keliais šimtais.

Savaitės pradžia pradžiugins malonia šiluma ir saulės spinduliais, deja, bet likusi savaitė nebus tokia šauni. Po šilto ir saulėto pirmadienio šalyje bus gerokai vėsiau, įsivyraus apniukę, lietingi ir vėjuoti orai.

Šeštadienį Batakių seniūnijoje Bijotų kaime vyko iškilmingas Jungtinės Kęstučio apygardos vado Juozo Kasperavičiaus-Visvydo 70-ųjų žūties metinių paminėjimas. 

Tauragės rajono savivaldybė pasirašė sutartį su atlikėju Marijonu Mikutavičiumi, kuris birželio 3 dieną koncertuos miesto šventėje. Žinomo muzikanto šou bus brangesnis nei praėjusiais metais koncertavusios Džordanos Butkutės.