2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragėje lankosi premjeras Saulius Skvernelis

  • Įkelta: 2017-04-21

Eglės Červinskaitės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Tauragėje lankosi Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Po susitikimo su rajono valdžios atstovais, premjeras surengė 10 min. spaudos konferenciją žiniasklaidai, po to vyksta į Tauragės industrinį parką.

Viena iš pagrindinių problemų, kurią su meru Sigitu Mičiuliu aptarė premjeras – Tauragės regioninio atliekų tvarkymo centro (TRATC) skola valstybės įmonei Turto bankui.

850 tūkstančių eurų netinkamai panaudotos ES paramos ir 260 tūkstančių eurų delspinigių skola susidarė, kai dar 2012 metais VšĮ „Centrinė projektų valdymo agentūra“ inicijuotas konkursas Europos Sąjungos paramai gauti susidūrė su nesklandumais ir paramos teikimas buvo nutrauktas. TRAC‘as, jau pradėjęs vykdyti projektą, liko įsiskolinęs dėl Vyriausybės sprendimų. Dėl skolos TRAC‘as kreipėsi į teismą. Teismas išaiškino, kad bendrovės kaltės šioje vietoje nebuvo, tačiau vis tiek priteisė jiems padengti išlaidas.

Savivaldybės atstovai nusprendė kreiptis į Vyriausybę, kad TRAC‘ui atitekusi milijono eurų skola būtų laikoma valstybės vidaus skola ir jos netektų dengti gyventojams. Premjeras teigė, kad problema yra išgirsta, pažadėjo Vyriausybėje svarstyti šį klausimą, atsižvelgti į Tauragės rajono atstovų išsakytus argumentus ir ieškoti sprendimų.

Saulius Skvernelis pasidžiaugė Tauragės rajono savivaldybės vadovų teisingu požiūriu į palankios investicinės aplinkos formavimą.

– Džiugu, kad verslas, investicijos auga, ir požiūris yra teisingas į verslą ir bendruomenės ateitį. Šiandien važiuosime į privatų industrinį parką, lankysimėse įmonėse ir džiugu girdėti, kad yra žmogiškųjų išteklių, vadovai žiūri į darbuotojus, kaip į vertybę, – kalbėjo premjeras. 

Rytojaus numeryje skaitykite: kaip sekasi pareigūnams nepaklususiam vairuotojui kovoti prieš teisėsaugą, kokį verdiktą teismas priėmė Kultūros centro byloje, kodėl į Gruziją taip traukia tauragiškius, o taip pat apie išgražėjusią ugniagesių tvirtovę, renovuojamų daugiabučių gyventojų nuogąstavimus, artėjančius kultūrinius ir pramoginius renginius bei daug kitų naujienų.

Įsibėgėjus pavasariui, jau pradedamas puošti iš žiemos miego pabudęs miestas. Pirmosios  pavasario „šauklės“ – našlaitės.

„Tauragės žinių“ redakcija praėjusią savaitę gavo net du renovuojamų daugiabučių namų gyventojų skundus. Tuos pačius raštus pasipiktinę žmonės pateikė ir savivaldybės institucijoms bei Tauragės butų ūkiui. Namo, esančio Vytauto g. 62, gyventojai skundžiasi ne pačios renovacijos kokybe, o tuo, kad esą estetinį tvarkomo namo vaizdą gadina tarybiniais laikais statyto lifto liekanos, be to, jiems trukdo name įsikūrusios kebabinės veikla, kurios savininkas Ahmetas Ince neva planuojantis ant minėtos pakylos statyti lauko terasą.