2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Birželio 16-osios numerio anonsas

  • Įkelta: 2017-06-15
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite: apie vieną opiausių šalies problemų – savižudybes, kuri šią savaitę, jau ne pirmą kartą, palietė Tauragę. Rašome ir dėl ko ne juokais susikibo rajono politikai, kas tapo naujuoju Rotary klubo prezidentu, kiek kainuoja populiariausios birželio uogos. Rasite ir įvairiausių įdomybių: Meino meškėnų augintojai papasakojo apie savo meilę katinams, Alina Dambrauskienė – apie tai, kaip ugdo Tauragės „lakštingalas“. O taip pat, kaip visada, ko pasiekė rajono sportininkai, kokie renginiai džiugina Tauragę.

Nusižudyti mėgino tėvų neturinti paauglė. Vėlų antradienio vakarą ant kojų buvo sukelti Tauragės policijos pareigūnai. Gedimino gatvėje nuo viaduko grasino nušokti septyniolikmetė. Skaudžios nelaimės išvengta – nusižudyti mėginusią nepilnametę išgelbėjo policijos pareigūnai, ji gydoma Klaipėdos Respublikinėje ligoninėje.

„Dunokų“ ir Butų ūkio privatizavimas: iškastas karo kirvis. Į birželio 19-osios Tarybos posėdžio darbotvarkę yra įtrauktas sprendimo projektas dėl UAB Tauragės butų ūkis ir UAB „Dunokai“ privatizavimo. Šią savaitę vykusio Strateginio, plėtros ir finansų komiteto posėdžio metu paaiškėjo, kad dėl šio sprendimo opozicija rimtai ketina suremti ietis su valdančiaisiais, socialdemokratų frakcijos lyderiai kalbėjo net neketinantys šio klausimo svarstyti ar prisidėti prie sprendimo priėmimo.

Rotary prezidento regalijas perėmė Romualdas Stasytis. Praėjusiais metais 20-metį minėjęs Tauragės Rotary klubas patvirtino naują prezidentą. Šeštadienį, plaukiant keltu Rusnė-Nida, regalijos buvo įteiktos verslininkui Romualdui Stasyčiui. 

Tarp savivaldybės ir buvusio bibliotekos vadovo vyksta taikos derybos. Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.

Turgelių stalus nugulė braškės. Prasidėjus vasarai, Lietuvoje įsibėgėjo ir prekyba daržovėmis ir uogomis. Vienos iš populiariausių ir labiausiai žmonių pamėgtų vasaros sezono prekių yra braškės. Šiemet šių uogų kaina daugumoje miestų sukėlė pasipiktinimą, mat vos tik pasirodžiusios kainavo net 10 eurų už kilogramą. „Tauragės žinios“ pasidomėjo į Tauragę atkeliavusių braškių kilme ir kaina.

Namai, kuriuose karaliauja Meino meškėnai. Mindaugo ir Raimondos Lukošaičių širdis užkariavo katės. Tačiau ne bet kokios, o savo dydžiu ir charakteriu abejingų nepaliekantys Meino meškėnai.

Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondo finansuojamas projekte „Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį: Praverkime krašto lobių skrynią“ skaitykite:

„Lakštingalų“ mokytoja – Alina Dambrauskienė. Iš Jurbarko į Tauragę bemaž kasdien atvykstanti vokalo mokytoja Alina Dambrauskienė jau dešimtmetį Moksleivių kūrybos centre moko jaunuosius talentus muzikos paslapčių. Nuo mažiausių, vos penkerių metukų sulaukusių dainorėlių iki dailiai nuaugusių jaunų merginų – savo balsus pas Aliną D. lavina būrys tauragiškių.

Šios ir kitos aktualios žinios – birželio 16-osios laikraštyje. Įdomaus skaitymo!

 

Praėjusią savaitę Tauragės rajono savivaldybės darbuotojai išlydėjo ilgametį Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąjį specialistą Valdą Šarakvasą. Jis daugiau nei dešimtmetį fotografijose ir filmuotoje medžiagoje įamžindavo savivaldybės ir jos  įstaigų kultūrinius, sportinius bei kitus oficialius susitikimus.

Jau šį mėnesį prasidės Stoties gatvės rekonstrukcijos darbai. Už daugiau nei milijoną eurų ketinama atlikti nuotekų tinklų renovacijos, lietaus nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbus, įrengti gatvės apšvietimą bei sutvarkyti važiuojamąją dalį ir šaligatvius. Projektas finansuojamas iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, ES struktūrinių fondų bei Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų.

Prasidėjus vasarai, Lietuvoje įsibėgėjo ir prekyba daržovėmis ir uogomis. Vienos iš populiariausių ir labiausiai žmonių pamėgtų vasaros sezono prekių yra braškės. Šiemet šių uogų kaina daugumoje miestų sukėlė pasipiktinimą, mat vos tik pasirodžiusios kainavo net 10 eurų už kilogramą. „Tauragės žinios“ pasidomėjo į Tauragę atkeliavusių braškių kilme ir kaina.

Praūžus Miesto šventės renginiams, ilgai tylu Tauragėje nebus. Vasaros metu mūsų mieste organizuojami net trys tradiciniai profesionaliosios muzikos festivaliai jau laukia savo eilės – neužilgo prasidės „VII Tarptautinis Tauragės muzikos festivalis“, „Džiazo dienos Tauragėje“, „Tarptautinis M. Mažvydo sakralinės muzikos festivalis“. Jų organizatoriai kalba, jog tai galėtų atverti kelią Tauragei tapti Kultūros sostine, tačiau pasigenda kultūros politikos formavimo savivaldybės lygmeniu.