2019 Sausio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Gesino užsiliepsnojusias malkas

  • Įkelta: 2017-06-12
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalį Tauragės ugniagesiai dirbo iš peties – penktadienio vakarą skubėjo į Batakių kaimą, gelbėti nuo dūmų apsinuodijusio vyriškio, o naktį iš šeštadienio į sekmadienį gesino gaisrą medžio apdirbimo įmonėje „Medinėja“.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį trys ugniagesių komandos skubėjo į Verslininkų gatvę. Bendruoju pagalbos telefonu ugniagesiams pranešta, kad gaisras kilo medžio apdirbimo įmonėje „Medinėja“. Užsidegė katilinėje sukrautos malkos. Gaisro metu apdegė pusė kubinio metro malkų, apsilydė elektros laidai, aprūko sienos, lubos.

Įmonės savininkas S. Maziliauskas „Tauragės žinioms“ sakė, kad gaisras laiku pastebėtas ir į gamybines patalpas išplisti nespėjo. Nuostoliai tikslinami. Dėl ko galėjo kilti gaisras, tiria Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektoriai.

Savaitgalį ugniagesių pagalbos prireikė ir Batakių kaime, dūmais apsinuodijusiam 65 metų namo šeimininkui. Atvykus ugniagesiams įvykio vietoje jau dirbo greitosios pagalbos medikai. Jie išnešė vyrą laukan ir nuvežė į ligoninę. Ugniagesiai išvalė iš krosnies pelenus, išvėdino patalpas.  

Šiais metais Tauragės rajono savivaldybės biudžetas mokesčiais už išorinę reklamą buvo papildytas beveik 2000 eurų. Tačiau atverti piniginę skuba ne visi. Mykolo Zobovo „VIP cirkas“ mieste reklamuojasi nelegaliai. Artistas buvo įspėtas, o pasirodymus reklamuojantys skelbimai surinkti ir nuvežti į Tauragės miesto seniūnijos garažą. Likusius reklaminius plakatus M. Zobovas įpareigotas susirinkti pats. Cirkininkas teisinasi, kad buvo apvogtas, išnešta didelė pinigų suma, todėl neturi  pinigų nei reklamai žiniasklaidoje, nei mieste.

Šeštadienį Kęsčių kaimo kultūros centro kiemelyje buvo paminėta Antaninių šventė. Susirinkusius svečius ir bendruomenės narius džiugino šventinis koncertas, geriausio sūrio konkursas, sportinės varžytuvės, o mažuosius šventės dalyvius – policijos draugas, šuniukas Amsius.

 

Šią savaitę pradėti kultūros rūmų teritorijos paruošiamieji augmenijos sodinimo darbai. Teritorijoje bus pasodinta 30 klevų bei šermukšnių ir 42 kalninės pušaitės.

Birželio 9-osios „Tauragės žinių“ numeryje – atsikvėpus po miesto šventės renginių maratono – gražiausi prisiminimai ir padėkos. Tačiau miesto gyvenimas pulsuoja ne tik džiaugsmu – turime kalbėti ir apie problemas. Kodėl netvarkingai reklamuojasi į svečius atvykęs cirkas, ko kultūros politikos formavime pasigenda festivalių organizatoriai, kodėl ginklu grasinta tauragiškiui ir dar daug aktualijų rasite naujausiame laikraštyje. Įdomaus skaitymo! 

Tarailių progimnazijos vadovybė prašo savivaldybės atlaisvinti patalpas, kuriose yra įsikūręs B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Tarailių filialas. Šios patalpos mokyklai reikalingos vaikų maitinimo organizavimui, o laikyti viename pastate dvi bibliotekas esą ir taip yra pinigų švaistymas. Dėl to darbo jau nuo liepos 1 gali netekti du bibliotekos darbuotojai.