2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kultūros rūmų parke sodinami klevai ir šermukšniai

  • Įkelta: 2017-06-09
Autorės nuotrauka

Šią savaitę pradėti kultūros rūmų teritorijos paruošiamieji augmenijos sodinimo darbai. Teritorijoje bus pasodinta 30 klevų bei šermukšnių ir 42 kalninės pušaitės.

Savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistė Neringa Kėdavičiūtė-Glavinskė teigė, jog projektas finansuojamas iš savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos, kurios vienas iš tikslų yra kurti ir veisti  želdynus bei skirstyti lėšas aplinkos inventorizacijai. Planuojama pasodinti 30 klevų ir šermukšnių, taip pat 42 hortenzijas ir kalniness pušaites.

Teritorijos sodinimo darbus šiuo metu atlieka mišri darbuotojų komanda: UAB „Dunokai“ ir seniūnijos darbuotojai, atliekantys viešuosius darbus. Kiek tolimesnėje ateityje planuojama išrauti kai kuriuos, jau pasenusius ir pavojų keliančius medžius.

Projektą planuojama užbaigti ateinančią savaitę, tačiau kol kas tiksli data nėra žinoma.  

Birželio 9-osios „Tauragės žinių“ numeryje – atsikvėpus po miesto šventės renginių maratono – gražiausi prisiminimai ir padėkos. Tačiau miesto gyvenimas pulsuoja ne tik džiaugsmu – turime kalbėti ir apie problemas. Kodėl netvarkingai reklamuojasi į svečius atvykęs cirkas, ko kultūros politikos formavime pasigenda festivalių organizatoriai, kodėl ginklu grasinta tauragiškiui ir dar daug aktualijų rasite naujausiame laikraštyje. Įdomaus skaitymo! 

Tarailių progimnazijos vadovybė prašo savivaldybės atlaisvinti patalpas, kuriose yra įsikūręs B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Tarailių filialas. Šios patalpos mokyklai reikalingos vaikų maitinimo organizavimui, o laikyti viename pastate dvi bibliotekas esą ir taip yra pinigų švaistymas. Dėl to darbo jau nuo liepos 1 gali netekti du bibliotekos darbuotojai.

Švietimo skyriaus duomenimis, į darželius šiemet Tauragėje netelpa maždaug 146 vaikai. Savivaldybės administracija suka galvas, kokiomis priemonėmis spręsti šią problemą. Tarp jų – kompensacijos auklę samdantiems ar privačių darželių paslaugomis besinaudojantiems vaikų tėvams, naujų darželio grupių kūrimas, tvarkos, kai vaiko priežiūros atostogose esantys tėvai galėdavo nevesti vaiko į darželį kiek tik nori ir už jį nemokėti, naikinimas.

Viena didžiausių lietuviško kapitalo įmonių Tauragėje „Molupis ir Ko“ griebiasi veiklos optimizavimo procesų. Nuostolingus kepyklos prekybos taškus perima mažmeninės prekybos įmonių grupės „Aibė“ bendrovė UAB „Gulbelė“. Pasklidus kalboms, jog „Molupį“ persekioja finansiniai sunkumai, jos vadovė Biruta Cibitienė tikina, jog viskas yra gerai.

Tauragės rajono savivaldybė visuomenei pristatė šviežiai sukurtą Tauragės miesto įvaizdį, kurio pagrindiniai akcentai – progresas ir žalioji vizija. Prekinio ženklo, kurį sudaro nauja pozicionavimo legenda, logotipas ir šūkis, kūrimas mokesčių mokėtojams atsiėjo 15 tūkst. eurų. Tikimasi, kad šiuolaikiškas miesto įvaizdis padės atkreipti dėmesį ir sėkmingai papasakoti apie vietovės privalumus, kviesti naujus investuotojus ir turistus bei sustiprins pačių tauragiškių savimonę ir identitetą, aiškiai pozicionuos miesto viziją ir tikslus.