2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Batakiuose – krikščioniška vaikų ir jaunimo stovykla

  • Įkelta: 2017-07-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienį Batakiuose vyko krikščioniškos vaikų ir jaunimo stovyklos atidarymas. Į evangelikų liuteronų parapijos organizuojamą stovyklą atvyko 118 vaikų, pagalbą teikia 31 savanoris.

Šiais metais veiks dvi stovyklos pamainos, pirmoji – liepos 11–14 dienomis (5–12 metų vaikams), antroji – liepos 17–20 dienomis (13–16 metų vaikams ir jaunimui).

Stovyklos atidarymo proga susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis, Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Mindaugas Dikšaitis, Batakių evangelikų liuteronų parapijos kunigas Karolis Skausmenis.

Savo gabumus ir talentus stovyklautojai galės realizuoti muzikos, šokių, teatro, pynimo, tapybos, žurnalistikos, sporto ir kituose būreliuose, diskutuoti apie pasirinkimo galimybes, taip pat dalyvauti protų mūšyje, kūrybinėse dirbtuvėse, melstis, susipažinti su miestelio istorija, apylinkėmis, aplankyti Batakių piliakalnį. 

Stovyklaudami Batakiuose vaikai ne tik smagiai ir turiningai leidžia laiką, ilsisi gamtoje, sportuoja, pramogauja, bet ir susiranda naujų draugų.

Stovyklos „Batakiai 2017“ veiklai lėšų skyrė Tauragės rajono savivaldybė.

 

Lietuvos apeliacinis teismas padėjo tašką byloje, kuri eskaluojama daugiau nei keturis metus. Išnagrinėjęs skundą teismas atmetė ieškovės UAB „Timbex“ ieškinį, kuriame iš Tauragės šilumos tinklų buvo reikalauta beveik 90 tūkst. Eur sumos. Pasak bendrovės direktoriaus Mindaugo Nevardausko, pirkdama biokurą ne iš vienintelio tiekėjo, įmonė per metus sutaupė beveik trečdalį milijono eurų.

Vidurvasario numeryje skaitykite: kodėl iš direktorės pareigų pasitraukė „Šaltinio“ progimnazijos vadovė, kas laimėjo Tauragės ligoninės direktoriaus konkursą. Taip pat Tauragės šilumos tinklų pergalę teisme prieš UAB „Timbex“, naują „Pušelės“ vadovę, apie Australijoje gyvenantį tauragiškį. Sužinokite, kaip Sigitui Ozgirdui sekėsi pratybose Ukrainoje, atsinaujinusią vaikų žaidimų aikštelę ir dar daug kitų naujienų. 

Po renovacijos Aerodromo gatvės 11 daugiabučio namo rūsiuose telkšo balos. Nors statybos darbų inspektorius patvirtino numatytus kokybės reikalavimus, gyventojai „Tauragės žinių“ žurnalistę tikino, jog pamatų šiltinimo darbai atlikti netinkamai.

Tauragės teritorinės darbo biržos duomenimis, pirmąjį vasaros mėnesį darbdaviai įregistravo 492 laisvas darbo vietas, tai yra 79 mažiau nei gegužės mėnesį. Birželį mažėjo ne tik darbo pasiūla, bet ir paklausa – naujai prisiregistravo 117 bedarbių mažiau negu gegužę.

Šią savaitę Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ teritorijoje siautėjo nepilnametė. Septyniolikmetė pasipriešino į įvykio vietą atskubėjusiems policijos pareigūnams, vienam jų – spyrė į ausį.