2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Justina Marozaitė: „variklį užkūriau ir vėl grįžtu į verslą“

  • Įkelta: 2017-07-07
Tauragės rajono savivaldybės archyvo nuotrauka
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Du mėnesius Tauragės rajono savivaldybės administracijoje versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialiste dirbusi verslininkė Justina Marozaitė parašė prašymą atleisti iš darbo. Pagrindinė šio sprendimo priežastis – atsivėrusios naujos verslo perspektyvos.

UAB „Šaukštelis“ vadovė Justina Marozaitė Tauragės rajono savivaldybės skelbtą konkursą versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialisto pareigoms užimti laimėjo balandžio pabaigoje. Savivaldybė tapo vieno tarptautinio projekto, iš dalies finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo (Interreg V-A Lietuva-Polska Cooperation Program) lėšomis, partnere. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti verslo kūrimą, vystymąsi ir bendradarbiavimą. Šio projekto vykdymas ir buvo pagrindinė Justinos Marozaitės funkcija.

– Manau, kad per tuos du mėnesius man pavyko užvesti variklį ir jį paleisti. Galiu pasidžiaugti ir viena sėkmės istorija – įgyvendinant projektą Tauragėje įkurta antrinių žaliavų presavimo paslaugas teikianti įmonė. Yra ir kitų besikuriančių įmonių, kurios labai arti tikslo, – džiaugėsi J. Marozaitė.

Jaunoji verslininkė pasakojo, kad darbas savivaldybėje jai buvo įdomus, prasmingas ir suteikė daug naujos patirties, už kurią yra labai dėkinga.

 – Bus gaila palikti šias pareigas, tačiau pačiai atsivėrė puikios verslo perspektyvos, kurių nenoriu prarasti,  – paslaptingai kalbėjo specialistė.

Pasiteiravus, apie kokias verslo galimybes kalbama, J. Marozaitė plačiau komentuoti nenorėjo. Tik prasitarė, kad tai verslas, susijęs su maistu ir pramogomis, greičiausiai neapsiribosiantis vien Taurage.

– Naujam specialistui linkiu toliau tęsti mano pradėtus darbus, nes pamatai jau padėti – reikia tik toliau dirbti. Taip pat linkiu kantrybės, nes tai – darbas su žmonėmis, – teigė J. Marozaitė. 

Naujausiame numeryje skaitykite: dėl ko interneto erdvėje susikibo du žinomi Tauragės fotografai, kaip tauragiškiams sekėsi laikyti valstybinius egzaminus, kaip savo sūnų pavadino scenos grandas Liudas Mikalauskas, taip pat išsamus Tauragės krašto piliakalnių gidas, spalvinga tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ programa bei dar daug įdomybių ir aktualių naujienų.

Tauragės rajono savivaldybės Taryba atsižvelgė į Pagramančio pagrindinės mokyklos bendruomenės prašymą įsteigti darželio grupę Mažonuose ir panaudoti laisvas buvusios mokyklos patalpas. Jau nuo rugsėjo pirmosios čia pradės rinktis ikimokyklinio amžiaus vaikai.

Kalbėdami apie atlyginimus, nedarbą, investicijas ar užimtumą dažniausiai bandome įsivaizduoti „vidutinį“ visos Lietuvos paveikslą. Tačiau nors Lietuva yra maža valstybė, tarp jos regionų egzistuoja labai nemaži skirtumai. Ar tai yra problema ir ar ją įmanoma išspręsti?

Tauragės rajono savivaldybės administracija sumanė papildyti miesto gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašą, kadangi iš sudarytojo 2011-aisiais liko vos keletas nerekonstruotų gatvių, kuriomis asfaltas turėtų nusidriekti jau artimiausiais metais. Kurios miesto gatvės turėtų būti laikomos prioritetinėmis, dar diskutuojama. Renkamasi atsižvelgiant ne tik į gyventojų prašymus. Piešiamas strateginis miesto vaizdas – siekiama užtikrinti susisiekimą tarp miesto kvartalų pagrindinėmis „arterijomis“. Kol kas pirmoji sąraše – miesto centre esanti Kovo 11-osios gatvė šalia prekybos centro „Lidl“, kurio statyba sukėlė bemaž paniką tarp jos gyventojų – dėl intensyvaus automobilių srauto ten susidaro dulkių debesys.

Tris metus savivaldybės kontroliuojamai bendrovei vadovavęs UAB „Dunokai“ direktorius Audrius Mosėjus pateikė prašymą trauktis iš užimamų pareigų. Tokį sprendimą 37 metų vyras priėmė iškart po Tauragės rajono Tarybos sprendimo įtraukti bendrovės akcijas į privatizuojamo turto sąrašą.