2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Liepos 14-osios numerio anonsas

  • Įkelta: 2017-07-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vidurvasario numeryje skaitykite: kodėl iš direktorės pareigų pasitraukė „Šaltinio“ progimnazijos vadovė, kas laimėjo Tauragės ligoninės direktoriaus konkursą. Taip pat Tauragės šilumos tinklų pergalę teisme prieš UAB „Timbex“, naują „Pušelės“ vadovę, apie Australijoje gyvenantį tauragiškį. Sužinokite, kaip Sigitui Ozgirdui sekėsi pratybose Ukrainoje, atsinaujinusią vaikų žaidimų aikštelę ir dar daug kitų naujienų. 

Po kaltinimų traukiasi „Šaltinio“ progimnazijos vadovė. Trisdešimt metų „Šaltinio“ progimnazijai atidavusi Jūratė Lazdauskienė pateikė prašymą atleisti iš šios įstaigos direktorės pareigų. Užimamą postą moteris ketina palikti rugsėjo mėnesį, tačiau šiam vadovės sprendimui dar turi pritarti Tauragės rajono savivaldybės Taryba. Moksleivių tėvų kaltinimai neskaidrumu tapo paskutiniu lašu, perpildžiusiu J. Lazdauskienės kantrybės taurę.

Ligoninės konkursą laimėjęs Liutauras Indriuška: „vadovas ne gydo, jis – ūkio strategas“. Liepos 1-ąją baigėsi Tauragės ligoninės direktoriaus Irmanto Mockaus kadencija. Paskelbus konkursą, jį laimėjo daugiausiai balų surinkęs buvęs Šilutės Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Liutauras Indriuška.

Laimėta byla prieš „Timbex“: skaičiuoja sutaupę trečdalį milijono eurų. Lietuvos apeliacinis teismas padėjo tašką byloje, kuri eskaluojama daugiau nei keturis metus. Išnagrinėjęs skundą teismas atmetė ieškovės UAB „Timbex“ ieškinį, kuriame iš Tauragės šilumos tinklų buvo reikalauta beveik 90 tūkst. Eur sumos. Pasak bendrovės direktoriaus Mindaugo Nevardausko, pirkdama biokurą ne iš vienintelio tiekėjo, įmonė per metus sutaupė beveik trečdalį milijono eurų.

„Pušelei“ vadovaus šilališkė Jovita Kiržgalvienė. Antradienį paaiškėjo vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ naujasis vadovas. Konkursą direktoriaus pareigoms užimti laimėjo šilališkė Jovita Kiržgalvienė.

Australijoje gyvenantis tauragiškis: jei turite galimybę, nevažiuokite iš Lietuvos. 37-erių kraštietis Vitalijus Klumbys puikiai žino emigracijos skonį. Pabuvojęs ne vienoje užsienio valstybėje, šiandien Australiją jis vadina antraisiais namais. Pakalbintas apie gyvenimą svetur, darbą su profesionaliais žirgais ir egzotišką klimatą vyras galop pripažįsta, jog namų ilgesio niekas neatstos. 

S. Ozgirdas dalyvavo pratybose Ukrainoje. Ternopilio srities gubernatoriaus kvietimu, Tauragės Juozo Kasperavičiaus 2-osios kuopos vadas Sigitas Ozgirdas dalyvavo karinėse pratybose Ukrainoje. Grįžęs į Lietuvą, tauragiškis stebėjosi ukrainiečių kovingumu ir požiūriu į Rusijos propagandą.

Vaikų aikštelėje – nauji žaidimai. Tauragės miesto dienų metu Gedimino gatvėje atidaryta vaikų žaidimų aikštelė šią savaitę atsinaujino. Ant guminės dangos buvo išbraižytos užduotys, kurias įveikę vaikai galės rungtis tarpusavyje bei linksmai leisti laiką. 

Stogo keitimo darbai varo į neviltį. Jovarų gatvės 33 numeriu pažymėto namo stogas mėnuo laiko stovi uždengtas tik plėvele. Pastato savininkė tikėjosi pakeisti senąją dangą, tačiau darbus užbaigti paprasta nebuvo. Nesulaukusi tiekėjų medžiagų, moteris kreipėsi į žiniasklaidą. Paaiškėjo, kad ilgai laukta danga buvo pristatyta brokuota. 

 

Po renovacijos Aerodromo gatvės 11 daugiabučio namo rūsiuose telkšo balos. Nors statybos darbų inspektorius patvirtino numatytus kokybės reikalavimus, gyventojai „Tauragės žinių“ žurnalistę tikino, jog pamatų šiltinimo darbai atlikti netinkamai.

Tauragės teritorinės darbo biržos duomenimis, pirmąjį vasaros mėnesį darbdaviai įregistravo 492 laisvas darbo vietas, tai yra 79 mažiau nei gegužės mėnesį. Birželį mažėjo ne tik darbo pasiūla, bet ir paklausa – naujai prisiregistravo 117 bedarbių mažiau negu gegužę.

Šią savaitę Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ teritorijoje siautėjo nepilnametė. Septyniolikmetė pasipriešino į įvykio vietą atskubėjusiems policijos pareigūnams, vienam jų – spyrė į ausį. 

Tauragiškiams gerai pažįstamas fotografas Arnoldas Vydmantas, be kvietimo dalyvaujantis bemaž visuose miesto gyvenimo įvykiuose, pernai ėmėsi naujo projekto – gatvės fotografijos. Nuotraukose įamžintus atsitiktinių praeivių atvaizdus A. Vydmantas viešina „Facebooke“, dėl ko susilaukia ne vien pagyrų, bet ir kritikos. Į ją pats fotografas reaguoja aršiai – ne tik atsisako ištrinti žmonėms nepatinkančias paviešintas jų nuotraukas, bet ir „užblokuoja“ nepatenkintus socialinio tinklo vartotojus – kad jie nematytų bei negalėtų komentuoti jo veiklos. Maža to, už tai, kad pašalintų iš viešumos nuotraukas, fotografas pasiūlė susimokėti.