2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ligoninėje mirė trimetis berniukas

  • Įkelta: 2017-07-24
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiąnakt iš Lomių į Tauragės apskrities ligoninės priėmimo skyrių greitosios pagalbos automobiliu pristatytas leisgyvis trimetis. Berniuko gyvybės medikams išgelbėti nepavyko.

Tauragės ligoninės Vaikų skyriuje šiąnakt budėjęs gydytojas Arūnas Danila pasakojo, kad vaikas buvo atgabentas naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

– Visą kelią greitosios pagalbos automobilyje berniukui buvo atliekamas išorinis širdies masažas ir dirbtinis kvėpavimas. Atvežus į ligoninę medikai tęsė vaiko reanimavimą, tačiau pastangos buvo bergždžios. Po valandos vaikas mirė, – teigė gydytojas.

Anot gydytojo, vaikas augo sveikas, paskutinį kartą pas medikus lankęsis vasario mėnesį.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Tauragės policijos pareigūnai, pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. „Tauragės žinių“ duomenimis, išorinių smurto žymių nenustatyta.

Mažonų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Laima Samoškienė pasakojo, kad šeima kurioje augo berniukas nebuvo problematiška. Miręs berniukas turėjo vyresnį brolį.

 

Po itin šilto ir gražaus savaitgalio į šalį vėl sugrįš krituliai. Orai bus pakankamai šilti, tačiau bene kasdien prireiks skėčio.

Šiltas gegužės rytas. Danguje virš Pagėgių – nė debesėlio. Aivaras Stumbras kopia į vėjo elektrinę „selfiukui“ 85 metrų aukštyje. Plati šypsena ir triumfas veide – Rolando Pakso žento verslas įsisuko tiesiogine to žodžio prasme. Pirmas, bet tikrai ne paskutinis. Ir tikrai ne be pagalbos iš labai įdomių rankų.
 

Ketvirtadienio vakarą ir penktadienio rytą ratuotų tauragiškių laukė nemaloni staigmena – dviejose sankryžose sutriko šviesoforų darbas. Paaiškėjo, kad gedimui įtakos turėjo sutrikęs elektros tiekimas. 

Atskirtis tarp savivaldybių išlieka didelė, o socialiniai rodikliai gerėja netolygiai, parodė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė. Skirtumai tarp regionų didžiuliai: nedarbo lygis skiriasi 3 kartus, pašalpų gavėjų – 23 kartus, o vidutinis atlyginimas – šimtais eurų.

Praėjusį savaitgalį vyko bene pati įsimintiniausia abiturientų šventė – brandos atestatų įteikimo ceremonija. Iškilmingo renginio metu atestatus gavo 333 moksleiviai, sėkmingai išlaikę mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus. Aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus gavusieji buvo kviečiami į susitikimą savivaldybėje, kurio metu diskutuota apie ateities perspektyvas.