2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Už vairo – neblaivus pareigūnas

  • Įkelta: 2017-07-10
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienio vakarą Pagėgių savivaldybėje buvo sustabdytas automobilis, kurį vairavo neblaivus Tauragės policijos komisariato pareigūnas.

Policijos departamentas informuoja, kad automobilis „Rover 75“ sustabdytas Šilgalių kaime. Jį vairavusiam Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui N.G. nustatytas 0,48 prom. girtumas. Neblaivus prie vairo sėdėjęs 29 m. patrulis buvo neuniformuotas, sustabdytas ne tarnybos metu. Šiuo metu vyras atostogauja. 

Susisiekti su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Mariumi Draudvila nepavyko. 

Tauragės AVPK Valdymo ir organizavimo skyriaus vyresnioji specialistė Lina Banienė „Tauragės žinias“ informavo, kad dėl pareigūno vardo pažeminimo atliekamas tarnybinis patikrinimas. 

– Tokiais atvejais skiriama nuobauda – atleidimas iš tarnybos. Minėtas asmuo policininku dirba nuo 2009 metų, – informavo L. Banienė. 

Šiuo metu nacionaliniu mastu plačiai diskutuojama apie aplinkosaugos problemas, konkrečiau – apie buitinių nuotekų saugų šalinimą. Toks sujudimas iš dalies kilo dėl to, kad Europos Sąjungos institucijos pradėjo prieš Lietuvą pažeidimo procedūrą, kadangi vis dar turime nemažai gyventojų, nesinaudojančių centralizuotais nuotekų tinklais ir teršiančių aplinką. Tauragėje už nuotekų šalinimą atsakingos bendrovės „Tauragės vandenys“ atstovai neslėpė, jog be aplinkosaugininkų pagalbos sunku įtikinti gyventojus atsisakyti lauko tualetų ir savadarbių duobių. 

Nacionalinis egzaminų centras (NEC) paskelbė šešių valstybinių brandos egzaminų rezultatus, paskelbti ir visų mokyklinių brandos egzaminų (lietuvių k. ir literatūros, muzikologijos, menų, technologijų) rezultatai. Kai kuriuos valstybinius egzaminus tauragiškiams laikyti sekėsi puikiai – anglų kalbos ir geografijos egzaminus išlaikė visi, kitų valstybinių egzaminų neišlaikymo procentas – mažesnis už šalies vidurkį. 

Trys septynetai – vieniems tai sėkmę nešantis simbolis, kitiems – graži skaičių seka. Šią simbolinę 2017 liepos 7-ąją amžiną meilę Tauragės civilinės metrikacijos skyriuje nusprendė prisiekti keturios jaunavedžių poros.