2018 Balandžio 26 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Žalgirių gimnazistams įteikiami brandos atestatai

  • Įkelta: 2017-07-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Žalgirių gimnazistams pirmoji gyvenimo mokslo kelionė jau baigta. Abiturientams įteikiami brandos atestatai, po jos laukia išleistuvių linksmybės. 

Tauragės rajono gimnazijų ir mokyklų abiturientams brandos atestatų įteikimo šventės organizuojamos liepos 13-15 dienomis. Įsimintiną akimirką, nešini gėlėmis, susirinkusiuosius sveikino šeimos nariai, draugai ir bičiuliai.

Pirmieji brandos atestatus ketvirtadienį gavo 39 Skaudvilės gimnazistai ir 24 Suaugusiųjų mokymo centro auklėtiniai. 

Šiandien 14 val. brandos atestatai įteikti Žygaičių gimnazijos gimnazistams, o 15 val. Tauragės kultūros rūmuose rinkosi Žalgirių gimnazistai. Atestatai įteikti 135 abiturientams.

Šeštadienį 14 val. šventiška brandos atestatų įteikimų ceremonija ir tradicinis abiturientų valsas  laukia „Versmės“ gimnazistų. Vidurinį ugdymą liudijantys dokumentai bus įteikti 94 gimnazistams, o 8 abiturientams bus įteikti tarptautinio bakalaureato programos diplomai. Tą pačią dieną atestatų įteikimo šventė organizuojama ir Batakių vidurinėje mokykloje. 
Po oficialios atestatų įteikimo šventės abiturientų laukia išleistuvių linksmybės iki paryčių ir tekančios saulės pasitikimas.  

 

Antradienį Batakiuose vyko krikščioniškos vaikų ir jaunimo stovyklos atidarymas. Į evangelikų liuteronų parapijos organizuojamą stovyklą atvyko 118 vaikų, pagalbą teikia 31 savanoris.

Lietuvos apeliacinis teismas padėjo tašką byloje, kuri eskaluojama daugiau nei keturis metus. Išnagrinėjęs skundą teismas atmetė ieškovės UAB „Timbex“ ieškinį, kuriame iš Tauragės šilumos tinklų buvo reikalauta beveik 90 tūkst. Eur sumos. Pasak bendrovės direktoriaus Mindaugo Nevardausko, pirkdama biokurą ne iš vienintelio tiekėjo, įmonė per metus sutaupė beveik trečdalį milijono eurų.

Vidurvasario numeryje skaitykite: kodėl iš direktorės pareigų pasitraukė „Šaltinio“ progimnazijos vadovė, kas laimėjo Tauragės ligoninės direktoriaus konkursą. Taip pat Tauragės šilumos tinklų pergalę teisme prieš UAB „Timbex“, naują „Pušelės“ vadovę, apie Australijoje gyvenantį tauragiškį. Sužinokite, kaip Sigitui Ozgirdui sekėsi pratybose Ukrainoje, atsinaujinusią vaikų žaidimų aikštelę ir dar daug kitų naujienų. 

Po renovacijos Aerodromo gatvės 11 daugiabučio namo rūsiuose telkšo balos. Nors statybos darbų inspektorius patvirtino numatytus kokybės reikalavimus, gyventojai „Tauragės žinių“ žurnalistę tikino, jog pamatų šiltinimo darbai atlikti netinkamai.

Tauragės teritorinės darbo biržos duomenimis, pirmąjį vasaros mėnesį darbdaviai įregistravo 492 laisvas darbo vietas, tai yra 79 mažiau nei gegužės mėnesį. Birželį mažėjo ne tik darbo pasiūla, bet ir paklausa – naujai prisiregistravo 117 bedarbių mažiau negu gegužę.