2019 Balandžio 22 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Ambrozijos“ bilietus „iššlavė“, B. Latėno spektaklis atšauktas

  • Įkelta: 2017-11-24
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Pirmadienį turėjęs įvykti naujausias režisieriaus Balio Latėno spektaklis „Du vyrai geriau“ tauragiškių nesudomino. Pirmą kartą prieš keletą savaičių reklamuotas renginys buvo atidėtas, tačiau nepardavus bilietų ir antrąjį kartą – atšauktas galutinai. Žinia apie tai, kad spektaklis neįvyks, internete pranešta tos pačios dienos rytą. Bilietus įsigiję žiūrovai nepatenkinti – esą tokiais atvejais pinigų grąžinimo procedūros vargina, erzina ir tai, jog tenka priverstinai keisti vakaro planus. 

Pasak Tauragės kultūros centro direktoriaus pavaduotojos Irenos Petraitienės, bilietai į  nepavydėtinos situacijos komediją „Du vyrai geriau“ buvo platinami tinklapyje www.bilietai.lt,  tačiau nesulaukė tauragiškių susidomėjimo. Į pirmadienį turėjusį vykti, jau antrąjį kartą skelbtą renginį, nupirkta vos dvidešimt bilietų, todėl premjera atšaukta. Platintojų interneto tinklalapyje skelbiama, jog bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, pavedimu iš „Nordea“, „Šiaulių banko“) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas iki gruodžio 4 dienos. Atsiskaičiusiems kreditine kortele arba pavedimu iš „Nordea“, „Šiaulių banko“ sąskaitų, teks pildyti pinigų grąžinimo formą. Pirkę bilietą Kultūros centro kasoje, pinigus už jį gali susigrąžinti ten. 

Į redakciją kreipėsi socialiniame tinkle „Facebook“ apie neįvyksiantį spektaklį sužinojusi tauragiškė Rūta (vardas ir pavardė redakcijai žinoma, – red. past.), pasipiktinusi jau ne pirmą kartą atidedamais renginiais: 

–  Bilietą į spektaklį pirkau dovanų mamai gimimo dienos proga, labai nesmagu, kai tokiais atvejais atšaukia. Labai erzina ir atidėliojami renginiai – niekas neklausia, gal perkėlus datą nebeturėsi galimybės ateiti į renginį, o bilietas jau įsigytas. O ką daryti pensininkams, kurie nenaršo internete ir apie paskutinę minutę atšauktą renginį sužino tik į jį atėję? Žmonės pikti, – kalbėjo moteris. 

Anot skaitytojos, pastaruoju metu pakliūti į norimus renginius jai vis nesiseka – neseniai buvo atidėtas ir Antonovo Lavrentjevo magijos ir humoro šou „Pyst“. Jis nukeltas į sausio 10 d. 

Nedidelio tauragiškių dėmesio susilaukė ir Arvydo Lebeliūno komedija „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu“. Vulgariu komedijos turiniu nepatenkinti kai kurie tauragiškiai, įsibėgėjus spektakliui, paliko salę. 

Tauragės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja I. Petraitienė,  paprašyta pakomentuoti ar dažnai tenka atšaukti tauragiškių dėmesio nesulaukusius spektaklius, sakė, kad kartais tauragiškių skonis būna nenuspėjamas. 

– Sunku iš anksto pasakyti ar spektaklis bus anšlaginis, ar visgi salė bus pustuštė. Pavyzdžiui, bilietai gerai perkami į jubiliejinį humoro grupės „Ambrozijos“ koncertą, spektaklį „Buvusių moterų reikalai“, taip pat graibstyte graibstomi bilietai ir į  Merūno Vitulskio, Onos Kolobovaitės, Arvydo Vilčinsko  koncertus. Didelio dėmesio sulaukė ir kino filmai. Štai Tado Vidmanto komedija „Trys milijonai eurų“ penktadienį  bus rodoma du kartus 18 ir 20 val. Itin didelio susidomėjimo sulaukė ir cirko pasirodymas.  Kalbant apie spektaklius, pastaruoju metu tauragiškiai mieliau renkasi lengvesnio turinio renginius. Tiesa, yra tokių miestelėnų, kurie pageidauja rimtesnių, spektaklių. Tačiau, kai tokie spektakliai rodomi dažnai, tie žmonės, kurie jų reikalavo, taip ir neateina, – teigė I. Petraitienė. 

 

Naujausiame numeryje skaitykite: Tauragės rajono savivaldybės Ekonomikos finansų ir strateginio planavimo komiteto posėdyje  buvo svarstomas UAB „Švytis“ prašymas pradėti Tvenkinių gatvės susisiekimo komunikacijų ir inžinerinių tinklų statybos darbus. Bendrovės generalinis direktorius Antanas Stankus tikina, jog čia planuoja įsikurti investuotojai ir sukurti papildomai 100 gerai apmokamų darbo vietų, tačiau planai sulaukė pasipriešinimo. Laikraštyje rasite ir dar daugiau naujienų iš politinių kuluarų. „Tvarkiečio“ Silverijaus Statkaus elgesį svarstė Etikos ir Antikorupcijos komisijos. Politikui teks gražinti pinigus, sužinokite už ką. 

Trečiadienį  Tauragės rajono savivaldybės Ekonomikos finansų ir strateginio planavimo posėdyje  buvo svarstomas UAB „Švytis“ prašymas, pradėti Tvenkinių gatvės susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos darbus. Bendrovės generalinis direktorius Antanas Stankus tikina, jog čia planuoja įsikurti investuotojai ir sukurti papildomai 100 gerai apmokamų darbo vietų. Todėl būtina pradėti darbus – asfaltuoti gatvę, kurios tiesimui verslininkas yra numatęs skirti 27 tūkst. Eur. Tačiau tokius Tauragės industrinio parko plėtros planus socialdemokratas Pranas Petrošius vertina skeptiškai ir ketina juos stabdyti.  

Konkursą „Metų ūkis“ Lietuvos ūkininkų sąjunga šiemet organizavo jau dvidešimt ketvirtą kartą. Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis“, iškilmingai pagerbti darbščiausi kaimo žmonės, taip pat ir Tauragės žemdirbiai. 

Šiandien  Dariaus ir Girėno gatvėje, pėsčiųjų perėjoje prie muzikos mokyklos partrenkta moteris. Nukentėjusi greitosios pagalbos automobiliu išgabenta į gydymo įstaigą.