2019 Gegužės 27 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kur tauragiškiai sutiks Naujuosius?

  • Įkelta: 2017-12-29
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Skaičiuojame paskutines 2017 metų valandas. Turbūt daugelis jau suplanavo, kaip ir su kuo pasitiks 2018-uosius – Geltonojo Žemės Šuns metus. „Tauragės žinios“ pasidomėjo, kokią šventinę programą lankytojams siūlo Tauragės miesto ir rajono maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos, kiek tai kainuos? Ar dar yra laisvų vietų?

Laisvos vietos tirpsta

Smagias senųjų metų palydas ir Naujųjų sutiktuves žada kaimo turizmo sodyba „Griežpelkiai“. Naujametinės linksmybės gruodžio 31 d. prasidės 21 val. Šventinę nuotaiką vakaro metu kels klaipėdiečiai Gedas ir Mindaugas, jiems talkins Lukas Dedūra.

– Staliukai rezervuojami, tačiau vietų dar yra, – trečiadienį teigė kaimo turizmo sodybos šeimininkas Petras Dedūra.  

Kainos P. Dedūra nebuvo linkęs atskleisti, tik paminėjo, kad į ją įskaičiuotas maitinimas – karšti, šalti patiekalai, desertas. Taip pat laukia šventinis koncertas, prizai, siurprizai. Pagrindinis  vakaro metu vyksiančio žaidimo prizas – nakvynė viešbutyje. O šventės kulminacija – įspūdingi fejerverkai.

Restorano „Banga“ savininkė Daiva Kiminienė atvira – viskas seniai užsakyta. Žmonės restoraną užsisakė privačiam pobūviui, todėl rūpestis dėl šventinės programos atkrito, – paaiškino ji. Tokia pat situacija ir laisvalaikio centre „Fortūna“.

– Naujametiniam vakarui „Fortūna“ užsisakyta jau rugsėjo mėnesį, – atskleidė telefono ragelį pakėlusi darbuotoja.
Vietų nebėra ir muzikinį vakarą paskutinę metų dieną organizuojančiame „Skonio džiaze“.

Šėls iki ryto 

Sutikti 2018 metus kartu kviečia naktinis klubas „Rūsys“. Klubo savininkas Šarūnas Paulikas „Tauragės žinioms“ sakė, kad staliukai Naujų metų sutikimui rezervuojami, o šventinį vakarą ves tauragiškių pamėgtas didžėjus „Larry M“.  

– Laisvų vietų dar yra, tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad klubas bus pilnas. Paprastai didžioji dalis klientų per Naujus susirenka po dvylikos. Aikštėje pažiūri fejerverkus, o po to ateina į klubą, – trečiadienį teigė Š. Paulikas. 

Įėjimo į naujametinį vakarėlį kaina – 5 eurai. Įprasta įėjimo kaina – 3 eurai, merginos iki 24 val. įleidžiamos nemokamai. Šventinį vakarą nuolaidų merginoms nebus.

Iš miesto – į kaimą

Kas nemėgsta miesto šurmulio, 2018 metus gali sutikti  gamtos prieglobstyje. Juolab, kad norint užsitarnauti ateinančių metų šeimininko – Geltonojo Žemės Šuns prielankumą rekomenduojama šventei rinktis erdvias patalpas. Geltonasis Žemės Šuo vertina laisvę, todėl puikiu pasirinkimu bus kaimo turizmo sodyba. 

Anot kaimo turizmo sodybos savininko Vaidoto Globio, didžioji salė, talpinanti iki 70 žmonių, užsakyta. Tačiau dar laisva mažesnioji.

– Eilinį savaitgalį didžiosios salės nuoma kainuoja 150 eurų, o Naujųjų metų sutikimas atsieis maždaug 40 procentų brangiau. Už nakvynę teks mokėti papildomai. Maistu ir muzika klientai rūpinasi patys, – teigė V. Globys.

Renginių nebus 

Išskirtinio šventinio vakaro gruodžio 31-ąją neketina organizuoti Gedimino gatvėje įsikūręs „Boulingas“. 

– Dirbsime kaip įprastą vakarą. Grupelė žmonių staliuką rezervavosi, gal dar kas nors nuspręs prie jų prisijungti, – paaiškino „Boulingo“ darbuotoja. 

O štai restoranas „Prezidento 50“ ir picerija „Starr pizza“ paskutinį metų vakarą dirbs trumpiau – restoranas iki 16 val., o picerija iki 20 val. 

– Juk daugelis švęsti Naujuosius išvyksta į kitus miestus, todėl šiemet nutarėme šventinio vakaro neorganizuoti – leisime personalui Naujuosius sutikti su artimaisiais, draugais, – teigė restorano „Prezidento 50“ savininkė J. Varškienė. 

Išskirtinis koncertas 

Ypatingai šventiškai palydėti senuosius metus kviečia Tauragės kultūros centras. Gruodžio 31-ąją tauragiškiams koncertuos Didžiosios Britanijos monarchų šeimos pamėgtas atlikėjų šešetas iš Vindzoro pilies – „The Queen’s Six“. A cappella dainuojantis ansamblis tauragiškiams padovanos spalvingo repertuaro karališką koncertą. Bilietų kaina – 10–15 eurų. 

Prieš du metus pasieniečių šunį nušovusiam Pagėgių mero Virginijaus Komskio ir „tvarkiečio“ Kęsto Komskio broliui Arvydui Komskiui Klaipėdos apygardos teismo nepavyko įtikinti, kad mirtina kulka buvo paleista netyčia. 

Užbaigdami 2017-uosius parengėme praėjusių metų kaleidoskopą. Jame – jau tradiciniu tapęs interviu su rajono vadovu Sigitu Mičiuliu apie tai, kuo kvėpuoja Tauragės rajonas, taip pat simbolinės laikraščio ryškiausiųjų nominacijos. Be abejo – visų laukiamas 2018-ųjų Geltonojo Žemės Šuns metų horoskopas visiems zodiako ženklams bei dar daug įdomybių – kur ir kaip tauragiškiai sutiks Naujuosius, stiuardesės dienoraštis, sportininkų nominacijos, idėjos Lietuvai ir gimnazistų įžvalgos artėjančio Valstybės atkūrimo šimtmečio tema. 

Šiandien Rotušėje šeštą kartą vyks „Globalios Lietuvos 2017“ apdovanojimai, kurių metu bus pagerbti tarptautinėje srityje dirbantys asmenys. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus ir Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas, kuris nominuotas „Už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams“.