2019 Balandžio 22 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Naujametinio „Tauragės žinių“ numerio anonsas

  • Įkelta: 2017-12-28
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Užbaigdami 2017-uosius parengėme praėjusių metų kaleidoskopą. Jame – jau tradiciniu tapęs interviu su rajono vadovu Sigitu Mičiuliu apie tai, kuo kvėpuoja Tauragės rajonas, taip pat simbolinės laikraščio ryškiausiųjų nominacijos. Be abejo – visų laukiamas 2018-ųjų Geltonojo Žemės Šuns metų horoskopas visiems zodiako ženklams bei dar daug įdomybių – kur ir kaip tauragiškiai sutiks Naujuosius, stiuardesės dienoraštis, sportininkų nominacijos, idėjos Lietuvai ir gimnazistų įžvalgos artėjančio Valstybės atkūrimo šimtmečio tema. 

Sigitas Mičiulis: tai prasmingų ir įsimintinų darbų metai. Į Tauragės rajono mero pareigas Sigitas Mičiulis buvo išrinktas tiesioginių  rinkimų metu 2015-ųjų kovą. Baigiantis dar vieniems jo kadencijos metams, paprašėme stabtelėti ir pažvelgti į praėjusius metus, pavykusius ir nepavykusius darbus bei ateities planus ir lūkesčius. Klausėme, kas rūpi rajono merui, kokia jo akimis yra Tauragė bei ką jis daro, kad ji pasikeistų, turėdamas rankose miesto vairą.  

Kur tauragiškiai sutiks Naujuosius?  Skaičiuojame paskutines 2017 metų valandas. Turbūt daugelis jau suplanavo, kaip ir su kuo pasitiks 2018-uosius – Geltonojo Žemės Šuns metus. „Tauragės žinios“ pasidomėjo, kokią šventinę programą lankytojams siūlo Tauragės miesto ir rajono maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos, kiek tai kainuos? Ar dar yra laisvų vietų? – apie tai naujametiniame numeryje.

S. Kancevyčiaus apeliacinis skundas atmestas. Teismų slenksčius mynęs Sigitas Kancevyčius liko it musę kandęs. Praėjusią savaitę Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija atmetė buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus apeliacinį skundą dėl neteisėto atleidimo iš darbo, palikdama galioti buvusiam vadovui nepalankų Tauragės rajono apylinkės teismo sprendimą. Jis buvo priimtas po to, kai S. Kancevyčius atsisakė su savivaldybe pasirašyti taikos sutartį.

Spalvoti 2017-ieji. Kas buvo ryškiausi?  Iki naujųjų metų likus trims dienoms, pats laikas apžvelgti kokie gi buvo 2017-ieji Ugninio Gaidžio metai. Leisdami paskutinį šių metų laikraščio numerį, nusprendėme prisiminti svarbiausias Tauragės rajono aktualijas. Šiemet jų netrūko, penkiasdešimt trijuose „Tauragės žinių“ numeriuose į žurnalistų akiratį pateko išskirtiniai asmenys, džiuginantys pasiekimai ir neišvengiami gyvenimo sunkumai. Redakcija sudarė simbolinį nominantų sąrašą, kurie ne kartą mirgėjo spaudos puslapiuose.

Skrydžių palydovės dienoraštis. Rytinė kava Milane, pietūs Paryžiuje, poilsis Barselonoje, geri pinigai, nesudėtingas darbas, graži uniforma, nuolaidos kelionėms, – tokia daugelio įsivaizdavimu yra skrydžių palydovės kasdienybė. Bet ar tikrai? – sužinosite atsivertę laikraštį.

Projekto rubrikoje „Praverkime krašto lobių skrynią: Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį“ skaitykite:  Žalgirių gimnazistai: „Galbūt per šimtą metų lietuviai primiršo, kokie mes esame saviti“.

Renkami geriausi metų sportininkai. Sausio 6 dieną vyks Tauragės rajono savivaldybės 2017-ųjų geriausių sportininkų apdovanojimai. Tradicinė sportininkų pagerbimo šventė tradiciškai rengiama siekiant pasidžiaugti  per metus sportininkų pasiektais rezultatais, laimėjimais, kurių netrūksta įvairiose sporto šakose. Kokiose nominacijose dėl komisijos ir visuomenės simpatijų varžosi rajono sportininkai – apie tai naujausiose „Tauragės žiniose“.  

Moksleivių pažangos premija – geriausių idėjų Lietuvai trisdešimtuke. Tauragės Rotary klubo įsteigta moksleivių pažangos premija, pasiūlyta projektui „Idėja Lietuvai“, atrinkta tarp 30-ties geriausių. Tuo tarpu Tauragėje jau šių mokslo metų pabaigoje bus vertinama moksleivių pažanga, ir labiausiai pasistengę išsidalins 30 tūkst. eurų premijų fondą.

Įdomaus skaitymo ir laimingų Naujųjų!

 

Šiandien Rotušėje šeštą kartą vyks „Globalios Lietuvos 2017“ apdovanojimai, kurių metu bus pagerbti tarptautinėje srityje dirbantys asmenys. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus ir Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas, kuris nominuotas „Už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams“.  

Vienišus senelius trečius metus lankantis ir jiems maistą vežiojantis maltietis Saulius Oželis atviras – senoliai labiau laukia ne sriubos ar dovanų, o žmogaus, gero žodžio ir paprasčiausio bendravimo. Ypač vienatvė skaudi artėjant šventėms. Kartu su Sauliumi antradienį senolius lankė ir „Tauragės žinių“ kolektyvas. Keliaujant nuo vienų durų prie kitų, Saulius pasakojo sukrečiančias žmonių istorijas apie palaidotus vaikus, nepakeliamą fizinį skausmą, stiprybę ir užkrečiantį optimizmą.