2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Iš „Šaltinėlio“ paspruko šešiolikmetė

  • Įkelta: 2018-01-30
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šią savaitę į Tauragės apskrities policijos komisariatą kreipėsi vaikų globos namų „Šaltinėlis“  darbuotojai. Pareigūnams pranešta apie dingusią auklėtinę Brigitą Ivanauskaitę, šie pradėjo merginos paiešką.

Anot vaikų globos namų „Šaltinėlis“ direktorės Linos Baziliauskienės, šešiolikmetė Brigita Ivanauskaitė iš vaikų globos namų pasprunka nebe pirmą kartą. Merginos nuo tokio poelgio nepristabdo nei liepos mėnesį gimusi dukrytė.

– Brigita iš „Šaltinėlio“ išėjo sausio 10 d. Dar kelias dienas su ja mūsų darbuotojams pavykdavo susisiekti, o vėliau į mūsų skambučius ji nebeatsakė. Todėl nutarėme informuoti policiją. Gal pareigūnams pavyks ją surasti ir sugrąžinti į įstaigą, – vylėsi L. Baziliauskienė, kuri neslėpė, kad dingusi mergina – problematiška.

Pokalbio metu vadovė prasitarė, kad globos įstaigos darbuotojams antradienį pavyko sužinoti apytikrę merginos buvimo vietą. Manoma, kad mergina glaudžiasi pas draugus, Dapkiškių kaime.

– Apie galimą merginos buvimo vietą informuosime pareigūnus. Liūdna, kad mergina nesilaiko mūsų įstaigos nustatytų taisyklių, nepriima darbuotojų siūlomos psichologinės pagalbos, nesirūpina savo dukryte. Kūdikiu rūpinasi mūsų darbuotojos,  – teigė L. Baziliauskienė.

Paiešką pradėję policijos pareigūnai prašo gyventojų, žinančių tikslią dingusios Brigitos Ivanauskaitės buvimo vietą ar galinčių suteikti naudingos informacijos, pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Sauliui Lakštiniui tel. (8 700) 64 339, el. paštu saulius.lakstinis@policija.lt arba policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270, anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952, bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Ypač platus profesionalių specialistų ir jų atliekamų paslaugų spektras – universalusmeistras.lt tinklapyje. Aukščiausios kokybės paslaugas už kiekvienam priimtiną kainą Vilniaus mieste ir rajonuose teikiantys meistrai greitai ir tiksliai atlieka santechnikos, namų remonto, autoserviso, perkraustymo, technikos, laikrodžių remonto, geodezinių matavimų, valymo ir kitas paslaugas. Taigi, nutikus nelauktoms bėdoms namuose ar už jų ribų, apsilankius minėtame tinklapyje galima rasti visus reikiamus meistrus ir jų kontaktinius duomenis. Kiekvienas atvykimas į reikiamą vietą turi fiksuotą mokestį – 5 eurus, o galutinė darbų kaina priklauso nuo paslaugų sudėtingumo, reikiamų įsigyti medžiagų kiekio, darbams atlikti užtrunkamo laiko tarpo. Tad kokiais konkrečiais atvejais galima kreiptis į Universalaus Meistro komandą?

Aistros dėl daugiabučių namų administratoriaus pasirinkimo nerimsta. Trečiadienį į „Tauragės žinių“ redakciją Tauragės dvaro g. 36 namo gyventojos atnešė sąskaitą, kurią namo butų savininkams pateikė UAB „Tauragės būstas“, priklausantis įmonių grupei „Mano būstas“. Moterys piktinosi, jog įmonė, kurios paslaugų sukilę gyventojai atsisakė, ne tik išrašė jiems sąskaitą už nesuteiktas paslaugas, bet joje nepasivargino pakeisti UAB Tauragės butų ūkis rekvizitų. Kol įmonės santykius aiškinasi teisme, šio ir dar kelių daugiabučių namų gyventojai atliko balsavimą raštu, kuriuo nusprendė administratoriumi pasirinkti Tauragės butų ūkį ir panaikinti jungtinės veiklos sutartis bei šį sprendimą įregistravo Registrų centre. Tačiau, panašu, UAB „Mano būstas“ taip lengvai atsisakyti rinkos dalies neketina – trečiadienį daugiabučio kieme gyventojos nufotografavo įmonės grupei priklausančios „Šilalės būstas“ tarnybinį automobilį. 

Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

Jau ketvirtus metus žurnalas „Structum“ pačius kūrybingiausius talentus suburia kurti, projektuoti ir formuoti Lietuvos miestų ir rajonų įvaizdį. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi projekto „Išmanusis miestas IV“ dalyviai: Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos universitetų, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų ir dėstytojų komandos, kurios prisidės sporto arenos, hipodromo projektavimo.

Išaugo sergamumas gripu
  • Įkelta: 2018-01-26

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai įspėja, kad sergamumas gripu ir peršalimo ligomis sparčiai auga visoje Lietuvoje. Informuojama, kad Tauragės apskrityje sergančiųjų skaičius padidėjo nuo 600 iki 784 atvejų.