2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Paskola remontui, renovacijai ir baldų įsigijimui

  • Įkelta: 2018-01-30
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Nuosavo būsto atnaujinimas yra neatsiejamas nuo daugelio šeimų gyvenimų. Ilgainiui namams prireikia renovacijos darbų, nes jų šeimininkai nori gyventi jaukiai, šiltai bei patogiai. Klysta manantys, jog įvairius renovacijos darbus geriausia atlikti šiltuoju metų laiku. Kadangi šiuolaikinės statybinės medžiagos yra ypač kokybiškos ir pažengusios, tiek žiemos, tiek vasaros metu galima atlikti tokius darbus kaip sienų ar stogo šiltinimas, langų keitimas ar balkono stiklinimas.

Taip pat atnaujinti namus galima įsigyjant naujus baldus ar kitaip pakeičiant esamą interjerą, jo detales. Kadangi bet kokie remonto bei renovacijos darbai kainuoja nemažai, svarbu, kad juos atliekantys meistrai būtų profesionalūs ir puikiai išmanantys savo darbo specifiką. Esant būtinybei atlikti namų remonto darbus ir neturint pakankamai santaupų, galima kreiptis dėl paskolos išdavimo tuo atveju, jei asmenys turi nuosavo nekilnojamo turto. Būsto įrengimui, baldų įsigijimui bei remontui skirta paskola nereikalauja turto įkeitimo, o apie galimą finansavimą daugiau informacijos rasite čia.

Pirmiausia, rekomenduojama gerai apgalvoti ir susidaryti sąrašą darbų, reikiamų įsigyti medžiagų ar baldų, kurie padėtų preliminariai paskaičiuoti skolinimosi sumą. Tokiu būdu galima apsidrausti nuo nereikalingų pirkinių, kurių namų remonto metu net nepanaudotumėte. Kadangi skirtingose prekybos vietose ne vienodai kainuoja įvairios būsto renovacijai reikalingos medžiagos, įrankiai, galima pasirinkti šiek tiek didesnę paskolos sumą, kadangi yra pastebėta, jog vykstančių darbų eigoje, ji yra linkusi kisti. Teigiamu paskolos paraiškos sprendimo atveju, asmuo gali pradėti planuoti darbus, samdyti specialistus, įsigyti įrankius, įvairias medžiagas, reikalingas būsto atnaujinimui.

Jeigu finansavimo reikia didesniems darbams, kaip nuosavo namo stogo keitimas, šildymo sistemos renovavimas, langų, durų keitimas ar aplinkos sutvarkymas, gali prireikti kur kas didesnės pinigų sumos. Galutinė bet kokių būsto renovavimo darbų kaina priklauso nuo reikiamų panaudoti medžiagų, laiko tarpo, per kurį yra atliekami darbai ir jų sudėtingumo. Norint tik šiek tiek atnaujinti pabodusį namų interjerą, gali pakakti naujų baldų įsigijimo, kurie kaip mat pagyvins bendrą interjero vaizdą. Nesant tikriems, kokie baldai geriausiai tiktų būsto atnaujinimui, visuomet galima kreiptis į profesionalius interjero dizainerius, kurie ne tik parinks kiekvienam kambariui labiausiai tinkančius baldus, bet ir jiems paskirs tinkamiausias būsto erdves. Specialistai rekomenduoja vaikų kambariui rinktis žaismingus, ryškių spalvų baldus, o darbo, miegamojo ar svetainės kambariams – modernaus arba klasikinio stiliaus medžio masyvo baldus. Šie pasižymi ilgaamžiškumu, kokybiškumu bei patvarumu.

Siekiant atlikti kapitalinį buto ar nuosavo namo remontą, gali prireikti ne tik jau minėtų langų, durų keitimo darbų, bet ir kreiptis dėl tinkavimo, sienų dažymo, plytelių klijavimo ir panašių paslaugų atlikimo. Nauji šviestuvai, baldai ir jų perstatymas, kiliminė danga ir kiti aspektai gali iš esmės pakeisti nuosavo būsto interjerą. Praktiški, funkcionalūs ir profesionaliai parinkti baldai namams suteikia jaukumo, savitumo, išskirtinumo ir be jokios abejonės sukuria atnaujinto būsto įvaizdį. Taigi, jei planuojama atlikti namų remontą ar kitaip atnaujinti nuosavą būstą, pirmiausia, rekomenduojama paskaičiuoti, kiek išlaidų šie procesai pareikalaus ir įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Taip pat kreipiantis dėl paskolos būtina gerai išanalizuoti finansavimo sutarties sąlygas, atkreipti dėmesį į metinę palūkanų normą, įmokų sumą. Esant palankiai finansinei situacijai, gaunamoms stabilioms pajamoms ir turint galimybę be galvos skausmo grąžinti būsimą įsiskolinimą, paskola namų remontui įgyvendins atsinaujinusių ir pasikeitusių namų idėją.

Užs. Nr. 14

Šią savaitę į Tauragės apskrities policijos komisariatą kreipėsi vaikų globos namų „Šaltinėlis“  darbuotojai. Pareigūnams pranešta apie dingusią auklėtinę Brigitą Ivanauskaitę, šie pradėjo merginos paiešką.

Ypač platus profesionalių specialistų ir jų atliekamų paslaugų spektras – universalusmeistras.lt tinklapyje. Aukščiausios kokybės paslaugas už kiekvienam priimtiną kainą Vilniaus mieste ir rajonuose teikiantys meistrai greitai ir tiksliai atlieka santechnikos, namų remonto, autoserviso, perkraustymo, technikos, laikrodžių remonto, geodezinių matavimų, valymo ir kitas paslaugas. Taigi, nutikus nelauktoms bėdoms namuose ar už jų ribų, apsilankius minėtame tinklapyje galima rasti visus reikiamus meistrus ir jų kontaktinius duomenis. Kiekvienas atvykimas į reikiamą vietą turi fiksuotą mokestį – 5 eurus, o galutinė darbų kaina priklauso nuo paslaugų sudėtingumo, reikiamų įsigyti medžiagų kiekio, darbams atlikti užtrunkamo laiko tarpo. Tad kokiais konkrečiais atvejais galima kreiptis į Universalaus Meistro komandą?

Aistros dėl daugiabučių namų administratoriaus pasirinkimo nerimsta. Trečiadienį į „Tauragės žinių“ redakciją Tauragės dvaro g. 36 namo gyventojos atnešė sąskaitą, kurią namo butų savininkams pateikė UAB „Tauragės būstas“, priklausantis įmonių grupei „Mano būstas“. Moterys piktinosi, jog įmonė, kurios paslaugų sukilę gyventojai atsisakė, ne tik išrašė jiems sąskaitą už nesuteiktas paslaugas, bet joje nepasivargino pakeisti UAB Tauragės butų ūkis rekvizitų. Kol įmonės santykius aiškinasi teisme, šio ir dar kelių daugiabučių namų gyventojai atliko balsavimą raštu, kuriuo nusprendė administratoriumi pasirinkti Tauragės butų ūkį ir panaikinti jungtinės veiklos sutartis bei šį sprendimą įregistravo Registrų centre. Tačiau, panašu, UAB „Mano būstas“ taip lengvai atsisakyti rinkos dalies neketina – trečiadienį daugiabučio kieme gyventojos nufotografavo įmonės grupei priklausančios „Šilalės būstas“ tarnybinį automobilį. 

Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

Jau ketvirtus metus žurnalas „Structum“ pačius kūrybingiausius talentus suburia kurti, projektuoti ir formuoti Lietuvos miestų ir rajonų įvaizdį. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi projekto „Išmanusis miestas IV“ dalyviai: Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos universitetų, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų ir dėstytojų komandos, kurios prisidės sporto arenos, hipodromo projektavimo.