2020 Vasario 29 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Universalus Meistras – aukštos kokybės paslaugos už optimalią kainą

  • Įkelta: 2018-01-30
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ypač platus profesionalių specialistų ir jų atliekamų paslaugų spektras – universalusmeistras.lt tinklapyje. Aukščiausios kokybės paslaugas už kiekvienam priimtiną kainą Vilniaus mieste ir rajonuose teikiantys meistrai greitai ir tiksliai atlieka santechnikos, namų remonto, autoserviso, perkraustymo, technikos, laikrodžių remonto, geodezinių matavimų, valymo ir kitas paslaugas. Taigi, nutikus nelauktoms bėdoms namuose ar už jų ribų, apsilankius minėtame tinklapyje galima rasti visus reikiamus meistrus ir jų kontaktinius duomenis. Kiekvienas atvykimas į reikiamą vietą turi fiksuotą mokestį – 5 eurus, o galutinė darbų kaina priklauso nuo paslaugų sudėtingumo, reikiamų įsigyti medžiagų kiekio, darbams atlikti užtrunkamo laiko tarpo. Tad kokiais konkrečiais atvejais galima kreiptis į Universalaus Meistro komandą?

Daugelis iš mūsų yra susidūrę su būtinybe atlikti kosmetinį namų remontą, kuomet norima atnaujinti būstą arba po įsigijimo jį įrengti, prieš tai atliekant būtinus apdailos darbus. Tad jei ieškote, kas suklijuotų plyteles, atliktų tokius santechnikos darbus kaip vandentiekio įrengimas, gyvatuko keitimas, kriauklės, vonios, unitazo, skalbimo mašinos, indaplovės, džiovyklės ar kitos įrangos surinkimas, montavimas bei pajungimas, galite kreiptis į meistrus. Taip pat Universalus Meistras gali pasiūlyti interjero dizainerių paslaugas, kurie projektuoja ir dekoruoja tiek individualius būstus, tiek administracinius ir visuomeninius objektus, atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Dizaineriai gali parinkti tinkamiausią interjero stilių naujai įsigytam būstui ar pakoreguoti esamą. Dažniausiai projektavimas susideda iš tokių dalių kaip būsto erdvės, lubų, elektros ir kitų aspektų suplanavimas, o vėliau prasideda dekoravimo procesas, kurio metu parenkamos tinkamiausios gyvenamai ar darbo aplinkoms spalvos, dangos, baldai ir kitos interjero detalės. Turėdami ilgametę darbo patirtį, interjero dizaineriai didelį dėmesį skiria ne tik estetinei patalpų išvaizdai, bet ir jų funkcionalumui, praktiškumui. Tinkamai parinktas patalpos dizainas sukuria ne tik jaukią atmosferą gyvenamuosiuose kambariuose, bet ir užtikrina darbingą aplinką administraciniuose ir visuomeniniuose objektuose.

Jeigu gyvenama individualiame name, dažnai šeimai prireikia sutvarkyti aplinką, norima įsirengti  sklypus, išpjauti krūmus, naikinti kelmus, įvesti lauko elektrą, iškloti trinkeles, formuoti upelių šlaitus, kasti vandens tvenkinius, prižiūrėti turimą veją ir pan. Universalaus Meistro komandoje dirbantys profesionalai moderniai, kokybiškai ir sąžiningai atlieka minėtus darbus. Naudodami šiuolaikines technologijas, specialistai greitai bei už priimtiną kainą kiekvienam norinčiam gali atlikti visus su aplinka siejamus darbus, o individualūs sprendimai vykdomi atsižvelgiant ne tik į taikomus reikalavimus, bet ir klientų norus bei pageidavimus. Praktiška ir išvaizdi namų aplinka tampa ne tik maloniu akiai vaizdu, bet ir nepriekaištingu poilsiu gamtos apsuptyje.

Taigi, jeigu ieškote, kas operatyviai, kokybiškai ir už optimalią kainą atliks įvairius buities darbus namuose, už jos ribų, sutaisys sugedusius prietaisus, atliks visus su automobilio priežiūra ar transportavimu susijusius darbus – Universalus Meistras tampa sprendimu, užtikrinančiu profesionaliai teikiamas paslaugas.

Užs. Nr. 13

Aistros dėl daugiabučių namų administratoriaus pasirinkimo nerimsta. Trečiadienį į „Tauragės žinių“ redakciją Tauragės dvaro g. 36 namo gyventojos atnešė sąskaitą, kurią namo butų savininkams pateikė UAB „Tauragės būstas“, priklausantis įmonių grupei „Mano būstas“. Moterys piktinosi, jog įmonė, kurios paslaugų sukilę gyventojai atsisakė, ne tik išrašė jiems sąskaitą už nesuteiktas paslaugas, bet joje nepasivargino pakeisti UAB Tauragės butų ūkis rekvizitų. Kol įmonės santykius aiškinasi teisme, šio ir dar kelių daugiabučių namų gyventojai atliko balsavimą raštu, kuriuo nusprendė administratoriumi pasirinkti Tauragės butų ūkį ir panaikinti jungtinės veiklos sutartis bei šį sprendimą įregistravo Registrų centre. Tačiau, panašu, UAB „Mano būstas“ taip lengvai atsisakyti rinkos dalies neketina – trečiadienį daugiabučio kieme gyventojos nufotografavo įmonės grupei priklausančios „Šilalės būstas“ tarnybinį automobilį. 

Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

Jau ketvirtus metus žurnalas „Structum“ pačius kūrybingiausius talentus suburia kurti, projektuoti ir formuoti Lietuvos miestų ir rajonų įvaizdį. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi projekto „Išmanusis miestas IV“ dalyviai: Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos universitetų, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų ir dėstytojų komandos, kurios prisidės sporto arenos, hipodromo projektavimo.

Išaugo sergamumas gripu
  • Įkelta: 2018-01-26

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai įspėja, kad sergamumas gripu ir peršalimo ligomis sparčiai auga visoje Lietuvoje. Informuojama, kad Tauragės apskrityje sergančiųjų skaičius padidėjo nuo 600 iki 784 atvejų.

​Naujausiame numeryje: cirkas daugiabučių administravimo arenoje tęsiasi. Nors gyventojai raštu atsisakė UAB „Tauragės būstas“ paslaugų, sąskaitas, dar ir su klaidomis, už gruodžio mėnesį jie gavo. Pasipiktinę tauragiškiai mina „Tauragės žinių“ redakcijos slenkstį. Tuo tarpu „Tauragės būsto“ direktorius Kęstutis Petkus teigia: „turime pilną teisę“. Apie mokesčių už daugiabučių administravimą peripetijas – laikraščio vedamajame. Taip pat skaitykite: