2019 Sausio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ugniagesiai vadavo įstrigusius mažamečio pirštus

  • Įkelta: 2018-02-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienio vakarą ugniagesiams gelbėtojams teko vaduoti vos dviejų metų vaiką. Smalsus berniukas įkišo pirštus į durų staktą. Laimė, vaikas rimtesnių sužalojimų išvengė ir atsipirko išgąsčiu.

Pasak Tauragės apskrities priešgaisrinės valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorės Renatos Ambrazevičienės, pirmadienio vakarą pagalbos šauksmas atskriejo iš Aerodromo gatvėje gyvenančios šeimos. Pranešta, kad dviejų metų berniukas įkišo rankos pirštus į durų staktą ir juos prisispaudė.

– Atvykę ugniagesiai gelbėtojai panaudoję parankines priemones per kelias minutes išlaisvino įstrigusius pirštukus. Vaikas sužalojimų nepatyrė, tik buvo išsigandęs, – įvykio detalėmis pasidalijo inspektorė R. Ambrazevičienė.

 

Paaiškėjo Tauragės miesto gatvių eiliškumo sąrašas, kuriuo remiantis bus asfaltuojamos žvyruotos miesto arterijos. Taryba dėl jo balsuoti rengiasi ateinančiame posėdyje, jau parengtas sprendimo projektas, suderintas su bendruomenėmis, kuriame 2011-aisiais patvirtintą sąrašą numatyta papildyti 29-iomis gatvėmis. Iš minėto sąrašo neišasfaltuotos beliko dvi – paskutiniais numeriais įrašytos Pilėnų ir Matulaičio gatvės. Sąrašo pratęsime politikai pirmaisiais numeriais išrikiavo Kovo 11-osios, I. Simonaitytės ir Liepų gatves.

Praėjusį savaitgalį žinomi Lietuvos verslo ir kultūros asmenys kvietė sugrįžti atgal į Lietuvą Olandijoje gyvenantį jaunimą. Tai pirmasis šių metų užsienio lietuvių bendruomenės susitikimas, kuriuos ketvirtus metus organizuoja tauragiškio Lino Stankaus iniciatyva „BackTo.lt“. 

Liko savaitė iki vasario 16-osios, kuomet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Mokyklos ir įstaigos pastatų langus ir vitrinas suskubo puošti trispalve atributika, o Senamiesčio bendruomenė pasišovė pagaminti 100 vėliavų ir apjuosti jomis Senamiesčio skverą.

Vasario 2 dieną Tauragės kultūros rūmuose vyko mokslinė-istorinė konferencija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Pažvelgti į skirtingus istorinius etapus išgyvenusią Tauragę, pasidalinti įžvalgomis apie Lietuvos Valstybę, diplomatijos istoriją, laisvės reikšmę ir pilietiškumo svarbą žmogaus gyvenime, atvyko du garbūs svečiai – istorikas Alfredas Bumblauskas ir diplomatas Alfonsas Eidintas.