2019 Balandžio 23 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

100 laisvės paukščių „nutūpė“ Pilies aikštėje

  • Įkelta: 2018-03-10

Daivos Kybartienės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės pilies aikštę papuošė spalvingai išmarginti paukščiai. Paaiškėjo, kad tai Tauragės vaikų  reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ bendruomenės kūrybinio projekto „100 laisvės paukščių“ galutinis rezultatas.

„Pušelės“ direktorės pavaduotoja ugdymui Reda Pudževienė pasakojo, kad projektas skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

– Visą mėnesį mokyklos bendruomenę kvietėme užsukti į mokykloje veikiančias kūrybines dirbtuves ir ant jau paruoštų eskizų išdekoruoti savo laisvės paukštį. Eskizus paruošė mūsų priežiūros darbininkas Edvardas Jankauskas. Šiais kūrybiniais darbais, artėjant kovo 11-osios šventei,  papuošėme Pilies aikštę. Paukštelius į aikštę „nutupdyti“ padėjo ir mūsų mažieji bei jų tėveliai, – idėją pristatė R.Pudževienė.

Tauragiškiai ir miesto svečiai spalvingais paukšteliais galės džiaugtis visą savaitę.

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“ siūlo atsinaujinti savo telefonus ir skelbia nuolaidas. Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt klientų laukia itin viliojantys pasiūlymai.

Šį savaitgalį Tauragės rajone vėl gausu įvairiausių renginių. Penktadienį B. Baltrušaitytės bibliotekoje pristatoma V. ir J. Almonaičių knyga „Pietų karšuva“, šeštadienį šurmuliuos krepšinio šventė, sekmadienį – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai.

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi sunerimę Žemaitės gatvės 34 numeriu pažymėto daugiabučio gyventojai. Jie pasakojo, kad įvykus gedimui, karštas buitinis vanduo maišėsi su termofikaciniu ir galiausiai iš karšto vandens čiaupo pradėjo tekėti žalias vanduo.

Drabužių dizainerių iš Tauragės Monikos Paulikaitės ir Kotrynos Armonaitės įkurtas prekės ženklas „MK Drama Queen“ skaičiuoja jau ketvirtus gyvavimo metus. Sparčiu žingsniu įžengusios į mados pasaulį, merginos visiems žinomos kaip „dramistės“, kurioms negaili pagyrų ir Lietuvos žinomi stilistai bei garsenybės. Pokalbio metu stiliaus ir mados duetas  pasakoja šiek tiek apie save bei, žinoma, apie artėjančio pavasario-vasaros sezono mados tendencijas ir naujoves. Ką šį sezoną privalu turėti ir kaip atrodyti subtiliai, bet stilingai, pasakoja Monika ir Kotryna.

Kai visoje Lietuvoje Vasario 16-ąją per pietus gaudė bažnyčių varpai, Onutė ir Stasys Mačiuliai jų klausėsi prie Pagramančio parapijos varpinės su klebonu Vaidotu Vite ir kitais tikinčiaisiais. Šį kartą dūžiai skambėjo bylodami apie mūsų tautos laisvę, nepriklausomybę, suteikdami laiko tiek praeities prisiminimams, tiek ateities planams. Šimtąjį Tėvynės jubiliejų daugelis sutiko su trispalve. Mažonų seniūnijos, Užbūdupio kaimo gyventojai O. Vaitkutei-Mačiulienei ši šventė ypač svarbi. Ji puikiai prisimena ne tik džiugias akimirkas, bet ir patirtą skausmą, išdavystes. Politinė tremtinė mintimis sutiko pasidalinti su „Tauragės žinių“ skaitytojais.