2019 Balandžio 23 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Feisbuko“ žvaigždžių gaudynėse dalyvavo ir Tauragės pareigūnai

  • Įkelta: 2018-03-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Du šilutiškiai pirmadienį išgarsėjo socialiniame tinkle „Facebook“, tiesiogiai transliavę išgertuves už „Nissan Almera“ vairo. Ši transliacija netrukus sulaukė policijos dėmesio. Gaudynėse dalyvavo ir Tauragės apskrities policijos pareigūnai.

Pirmadienio popietę socialiniame tinkle „Facebook“ buvo galima išvysti neįprastą tiesioginę vaizdo transliaciją – du apgirtę piliečiai griebė alkoholio butelį ir nurūko Žemaitijos keliais. Savo „žygį“ su „riebiais“ pasisakymais jie transliavo tiesiogiai, kol juos ėmė persekioti policija.

Policijos duomenimis, pareigūnai automobilį  „Nissan Almera“ stabdė Šilalės rajone, Balsių kaime, tačiau šis nestojo ir nurūko Laukuvos kryptimi bei pasuko į automagistralę link Kauno. Vejantis sprunkančius kelių chuliganus į pagalbą pasitelktas Tauragės apskrities policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, kuriam bėglio taipogi nepavyko sustabdyti ties Kryžkalniu. Automagistralėje į pagalbą suskubo ir kolegos iš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Išsiųsti du Raseinių policijos komisariato ekipažai, kurie suformavo dirbtinę automobilių spūstį ir automobilis „Nissan Almera“ buvo sustabdytas. Nustatyta, kad 27 metų automobilio vairuotojas ir 34 metų keleivis neblaivūs.

Šilutiškiai socialiniame tinklapyje „Facebook“ yra sukūrę paskyrą „Pagauk kampą“, kurioje pirmadienį ir talpino vaizdo medžiagą, kaip automobilyje, vairuojant, vartoja alkoholinius gėrimus.  Dėmesio trokštantys vaikinai eterio nevengė ir praeityje. Maždaug prieš mėnesį transliuotoje LNK laidoje „Yra kaip yra“ jie dalyvavo diskusijoje tema, kas gyvena geriau, kaliniai ar nusikaltėliai. Prie vairo sėdintis vyras laidoje buvo pristatytas kaip buvęs kalinys Tadas, jis tik prieš metus išėjo iš įkalinimo įstaigos, prieš tai ten praleidęs 7 m. ir 7 mėn. Šalia sėdėjęs keleivis pristatytas kaip Nerijus, jis gyrėsi kalėjime praleidęs 14 metų.

Tiesa, tokių faktų Tauragės apskrities vyriausiojo komisariato atstovė spaudai Aušrinė Valantiejienė nepateikė. Ji tik nurodė, kad asmenys policijai žinomi ir išskyrė, kad vairuotojas jau ne kartą baustas administracine tvarka.

 

Chuliganai nusitaikė į Tauragės rajone, Papušynės kaime įrengtą greičio matuoklį. Piktadariai nupjovė metalinį greičio matuoklio stulpą ir nuvertė stacionarų greičio matuoklį, praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Vasario 23–25 dienomis Ukrainoje Žitomiro mieste vyko Ukrainos Jaunimo ir sporto ministerijos organizuojamos tarptautinės svarsčio kėlimo varžybos. Varžybose aukščiausios prabos medalius iškovojo tauragiškiai, pasaulio bei Europos čempionai broliai Julius ir Justas Optai.

 

Naujausiame numeryje skaitykite: nors iki savivaldybių merų tiesioginių rinkimų liko dar visi metai, partijos jau svarsto galimas kandidatūras. Pirmieji kandidatą į merus paskelbė socialdemokratai – slaptu balsavimu jie išrinko savo gerai žinomą politiką. „Tauragės žiniose“ skaitykite apie preliminarius finansinius valdiškų įmonių rezultatus. Jau žinoma, kad UAB Tauragės butų ūkis, UAB Tauragės šilumos tinklai, UAB „Dunokai“ ir UAB Tauragės autobusų parkas metus užbaigė pelningai. Prastesnė padėtis tik UAB „Tauragės vandenys“, įmonė neišbrenda iš nuostolių. Naujausiame numeryje nagrinėjome, kaip vertinamas siūlomas donorystės modelis, o už lango įsismarkavusį šaltuką kviečiame pamiršti keliautojo Juliaus reportaže iš egzotiškosios Gvatemalos.