2019 Sausio 18 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į „Iki“ vitriną rėžėsi automobilis

  • Įkelta: 2018-05-15
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien ryte į prekybos centro „Iki“ vitriną įvažiavo moters vairuojamas „Audi“. Pirminiais duomenimis, autoįvykis nutiko moteriai važiuojant atbuline eiga ir galimai sumaišius pedalus.

Policijos pareigūnams apie Gedimino gatvėje, į prekybos centro „Iki“ langą atsitrenkusį automobilį pranešta 9,48 val. „Audi“ automobilis, judėdamas atbuline eiga, rėžėsi į parduotuvės sienos stiklą ir jį išdaužė. Streso užteko ir parduotuvės personalui ir lankytojams. Pirminiais duomenimis, automobilis – su automatine pavarų dėže. Manoma, kad nedidelį vairavimo stažą turinti moteris supainiojo pedalus ir paspaudusi greičio pedalą atsitrenkė į parduotuvės sieną. Tikslesnės avarijos aplinkybės tikslinamos, nuostoliai skaičiuojamai.

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi vieno Lomių pagrindinės mokyklos dešimtoko artimieji. Esą moksleivis jiems skundėsi, jog užuot ruošęsis egzaminams su bendraklasiais, buvo verčiamas pjauti žolę mokyklos teritorijoje bei nešti malkas, vilkėdamas išeiginius drabužius. Tuo tarpu Lomių mokyklos direktorius prievartą neigia ir tikina, kad tai socialinė veikla.

Miškininkai skambina pavojaus varpais. Nusistovėjus vasariškiems orams, Tauragės miškuose pasiekta ketvirta gaisringumo klasė. Savaitgalį Šilinės girininkijos miškas liepsnojo du kartus – išdegė  virš keturių hektarų miško paklotės. „Samanos, kaip parakas. Numesta cigaretė gali įžiebti ugnį. Belieka tikėtis žmonių sąmoningumo ir laukti lietaus“, – teigė vyriausiasis miškininkas A. Gaudiešius.

Siaubinga pernai lapkritį įvykusi avarija, kurios metu pėsčiųjų perėjoje degant žaliam šviesoforo signalui  mirtinai partrenktas septynmetis, praėjusią savaitę nagrinėta Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmuose. Avarijoje žuvusio Jonuko tėvai prieš posėdį nedaugžodžiavo, – „norim, kad viskas greičiau baigtųsi“, – teigė jie. O kaltinamasis gargždiškis Kęstutis Kareiva Teismo posėdžio metu nuoširdžiai apgailestavo, sakydamas – „nepastebėjau, nepamačiau“.