2019 Sausio 18 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai bus puikūs: savaitgalį leisti namuose būtų nuodėmė

  • Įkelta: 2018-05-11
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Baigiantis šiai savaitei ir toliau mėgausimės saulės spinduliais ir itin malonia, vasariška šiluma. Didesnių pokyčių nebus ir savaitgalį, tad išvykas į gamtą galima planuoti drąsiai.

Penktadienio naktis bus žvaigždėta, o ryto valandomis tankesnių debesų juosta aplankys pajūrį, vietomis čia gali truputį lynoti. Diena šalyje bus saulėta ir truputį gaivesnė nei ketvirtadienis. Vilniuje ir Kaune numatomas skaidrus dangus. Naktį termometrai fiksuos 11, įdienojus 21 laipsnį šilumos. Šiauliuose danguje pokyčių nebus. Naktį vyraus 10, dieną 20 laipsnių šiluma. Pajūryje naktis bus šilta, temperatūra sieks 14 laipsnių. Ryte galimas negausus lietus. Įdienojus termometrai fiksuos 21 laipsnį šilumos.

Šeštadienį temperatūra ir vėl kils aukščiau, lepins gražūs orai. Pūs nesmarkus rytinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse numatomas giedras dangus. Naktį bus apie 9, dieną apie 23 laipsnius šilumos. Šiauliuose taip pat bus giedra. Naktį vyraus 9, įdienojus 22 laipsnių temperatūra. Pajūris mėgausis saulės voniomis. Naktį bus apie 12, dienos metu apie 21 laipsnį šilumos.

Sekmadienis taip pat bus šiltas. Antroje dienos pusėje Lietuvos padangėje daugės debesų, kai kur jie pasitaškys negausiu lietumi. Pūs gūsingas rytinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Kaune nakties dangus bus skaidrus, vyraus 12 laipsnių šiluma. Dienos metu dangumi keliaus debesys, oras šils iki 22–23 laipsnių. Po pietų gali šiek tiek lynoti. Šiauliuose didžioji paros dalis bus giedra, o debesys dangumi keliaus vakarėjant. Naktį termometrai fiksuos 10, dieną 22 laipsnius šilumos. Pajūryje ramu ir saulėta bus visą dieną. Naktį temperatūra sieks 12, įdienojus 22 laipsnius šilumos.

Remianti www.gismeteo.lt orų prognozėmis, nauja gegužės savaitė prasidės gaivesniais orais, dangų dažniau niaukstys debesys, kurie atneš lietaus.            

Naujausiame numeryje skaitykite: Skaudvilės specialiosios mokyklos direktoriaus Rolando Beišio darbo veiklos pažeidimus kitą savaitę vertins Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai. Šaukiamas neeilinis posėdis, vadovui gresia įspėjimas. Dėl ko, sužinosite paskaitę naujausią laikraščio numerį. Jame taip pat skaitykite naujienas iš teismo salės. Siaubinga pernai lapkritį įvykusi avarija, kurios metu pėsčiųjų perėjoje degant žaliam šviesoforo signalui  mirtinai partrenktas septynmetis, šią savaitę nagrinėta Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmuose.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcija apskundė Vyriausiajai rinkimų komisijai valdančiosios daugumos atstovą, liberalą Liną Stankų. Esą šis gyvena Vilniuje, dėl to jam turėtų būti nutraukti Tarybos nario įgaliojimai. VRK išaiškino, kad pagrindo to daryti nėra, kadangi dokumentai rodo, jog vyras šaknis įleidęs Tauragėje.

Šiandien visoje Europos Sąjungoje minima Europos diena, kuri simbolizuoja Europos taiką ir vienybę. Švenčiama ji ir Tauragėje: savivaldybės administracijos pastato languose pakabintos  ES vėliavos, „Versmės“ gimnazijoje vyko žinių konkursas, o vakare prasidės naktinė Lobių medžioklė po Tauragės kultūros paveldo džiungles.

Nors pastaraisiais metais baudos už pažeidimus žvejybos srityje smarkiai išaugo, tai gąsdina ne visus. Savaitgalį Balskų tvenkinyje žvejys mėgėjas Tomas Tenikaitis aptiko brakonierių tinklą, pilną žuvų. Gamtai padaryta žala gali siekti apie 10 tūkst. Eur. Žvejys tikina, kad pamatęs tinkluose nugaišusius karšius, karpius, lydekas ir starkius, buvo šokiruotas. Vyras kreipėsi į aplinkosaugininkus bei į „Tauragės žinių“ redakciją, tikėdamasis viešumu išbaidyti suįžūlėjusius brakonierius.

Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.