2019 Gegužės 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ekstremalai rinkosi J. V. Kalvano parke

  • Įkelta: 2018-06-06

PhotoRo nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusį savaitgalį Tauragėje įvyko trečiasis ekstremalaus sporto mėgėjų renginys „Tauragė JAM 2018“. Riedlenčių, paspirtukų ir BMX dviračių kategorijoje varžėsi 50 sportininkų.

Organizatoriaus Kristijono Bartkaus teigimu, renginys buvo skirtas ne tik ekstremalaus sporto mėgėjams, bet ir pradedantiesiems, norintiems lavinti įgūdžius riedlente ar dviračiu.

– Mūsų tikslas yra skatinti jaunimą daugiau judėti ir, žinoma, kelti ekstremalaus sporto lygį Lietuvoje, – teigė K. Bartkus.

Į varžybas Tauragėje susirinko apie 50 dalyvių. Geriausiai pasirodė svečiai iš Lietuvos didmiesčių. BMX dviračių kategorijoje nugalėjo klaipėdietis Tautvydas Gelumbickas, antras liko panevėžietis Gintaras Šaparnis, trečias – Klaipėdos atstovas Karolis Lamsargis.

Paspirtukų kategorijoje nugalėjo Vilniaus atstovas Justas Tuskenis, už nugaros palikęs šilutiškį Deividą Plikaitį. Trečiąją vietą iškovojo tauragiškis Vestinas Jagminas.

Riedlenčių kategorijoje nugalėtoju buvo pripažintas klaipėdietis Rokas Ignotas. Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo vilniečiai Marius Paliūnas ir Mindaugas Lukoševičius.

Pasak K. Bartkaus, mūsų mieste nėra daug šios sporto šakos entuziastų. Iš visų geriausius rezultatus demonstruoja Tauragės paspirtukų kategorijos atstovai.   

Gimtadienį bemaž kartu su miestu švenčiantis meras teigia, jog labiausiai jį gyvenime džiugina paprasti dalykai, o Tauragę jis laiko geriausia vieta gyventi Lietuvoje. Pozityvumo ir optimizmo jam tikrai netrūksta, kaip ir smalsumo. „Norim mes to ar ne, bet mums tenka mokytis visą gyvenimą. Ir tai yra pati geriausia idėja, nepriklausomai nuo amžiaus“, – sako Sigitas Mičiulis, linkėdamas Tauragės žmonėms ir sau tikėjimo ateitimi.

Sudarius Lietuvos savivaldybių atvirumo Europos Sąjungos (ES) investicijoms indeksą, paaiškėjo regionai, kuriuose gyventojai dažniausiai naudojasi šių investicijų rezultatais, labiausiai jaučia jų poveikį gyvenimo kokybei ir daugiausiai domisi ES finansuojamais projektais. Pagal šį indeksą visoje Lietuvoje pirmauja Tauragės rajono savivaldybė, o į pirmaujančių dešimtuką pateko dar dvi – Jurbarko ir Šilalės savivaldybės, užėmusios atitinkamai 4 ir 10 vietas.

Vytauto gatvėje veikęs sulčių ir salotų baras „Laukinis slėnis“ nuo liepos 1 dienos stabdo veiklą. Įmonės bendrasavininkis Donatas Gimbutas „Tauragės žinioms“ teigė, jog tokį sprendimą lėmė šeimos pagausėjimas – gimęs sūnus reikalauja vis daugiau energijos ir dėmesio.

Į „Tauragės žinių“ redakciją paskambinusi moteris pasiskundė, kad Papušynės kapinėse kapų laistymui trūksta vandens. Norint palaistyti savo artimųjų kapą, reikia atvažiuoti anksti ryte arba atsivežti vandens iš namų. Vandens neįmanoma pasisemti ir iš šulinio, nes nėra kibirų. Pernai vasarą esą taip nebūdavę.