2019 Gegužės 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„H2AUTO“ džiugina automobilių mylėtojus

  • Įkelta: 2018-06-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Bekontakčių plovyklų tinklas „H2AUTO“ švenčia vienerių metų gimtadienį Tauragėje ir kviečia į nemokamų plovimų dieną birželio 14 dieną nuo 12 val. iki 15 val. lauksime visų mūsų lojalių ir naujų klientų.

Naujiems klientams bus suteikta visa informacija, iš kur gauti H2AUTO kortelę, kaip ją pildyti ir kaip naudotis premijomis, kaip patogiausiai plauti savo automobilį ir sutaupyti pinigus. O lojaliems klientams, kurie turi korteles, bus pasiūlytas nemokamas plovimas plovyklos gimimo dienos sąskaita bei premija pildant kortelę +20 proc. nuo bet kurios įdėtos sumos.

Vasaros ir vienerių metų Tauragėje gimimo dienos proga, „H2auto“ komanda dovanos klientams galimybę pagražinti savo automobilius bei žinias, kaip tai nepriekaišingai padaryti. Nors bekontakčių plovyklų vis daugėja, net 16 plovyklų visoje Lietuvoje turintis plovyklų tinklas išsiskiria savo požiūriu į klientą: ne tik nemokamų plovimų akcijomis, bet ir patogiomis detalėmis, pavyzdžiui, galimybe bet kurioje plovykloje naudotis ta pačia plovyklos kortele. Visoje Lietuvoje su viena kortele visiems nešvarumams įveikti.

Plovimas vyksta sekundžių tikslumu

Esant vasariškam ir gražiam orui, galima automobilį nuplauti net ir už 1 Eur. Tai leidžia padaryti ne tik efektyvios plovimo programos, bet ir tiksli plovimo sistema: laiką skaičiuojame sekundžių tikslumu: kas 0,06 sekundes iš kortelės nuskaitoma 0,05 Eur, todėl galite patogiai nutraukti plovimą kada panorėję. Kortelę papildote, kiek norite, ir išleidžiate iš jos taip pat tiksliai tiek, kiek norite. Programas galima keisti tarpusavyje pagal poreikį: kai ypač skubama, kai norisi tik dulkes nuplauti, kai norisi ypač gerai išsivalyti automobilį. Kartą gerai išsivalius, kitą kartą jau viskas daug greičiau ir pigiau.

Ypač patogu įmonėms, nes gali išsirašyti sąskaitas už panaudotas plovyklų paslaugas, dovanoti savo darbuotojams švarių mašinų privilegiją, bei susigrąžinti PVM.

Ketvirtadienį kviečiame visus miestiečius į H2AUTO. Plovyklų personalas ne tik papasakos kaip naudotis kortelėmis, bet ir dalins jas nemokamai. Tiek senieji, tiek naujieji klientai atvykę į plovyklas galės gauti 20 proc. premiją nuo papildymo sumos, lauks ir daugiau prizų bei staigmenų.

H2AUTO privalumas – automobilio savininkas savo transporto priemonę gali nuplauti savarankiškai – naudojimo instrukcijos išdėstytos aiškiai ir suprantamai. O svarbiausia – vietoje galima įsigyti kortelę (ją pildyti galima plovykloje), galiojančią visoje Lietuvoje, H2AUTO plovyklose. Ši kortelė skirta valyti, siurbti automobilį bei langų plovimo skysčiui papildyti. Išsiurbę automobilio vidų, jūs galite išplauti kilimėlius bei nusausinti ir išblizginti saloną su šluostėmis iš šluosčių aparato.

Modernios, patogios naudoti H2AUTO plovyklos išsiskiria tuo, kad čia yra daug šviesos ir erdvės, automobilį galima plauti nors ir kasdien bet kuriuo paros metu. Plaunant transporto priemonę, esant aukštam slėgiui, distiliuotu vandeniu, aktyviosiomis putomis ir blizginimo produktais automobilio dažai tausojami, o purvas nuplaunamas, naudojant saugius būdus.

Kortelę galima įsigyti bet kurioje plovykloje, aparate, ir papildyti ją pradine suma.

Visų plovimų kaina yra vienoda: įjungus bet kokią programą, nuo kortelės kas 6 sekundės nuskaičiuojami 5 centai. Plovimų programų laikas nėra ribojamas, jas sustabdyti galima STOP mygtuku arba ištraukus kortelę.

„Nemokamų plovimų“ diena vyks Šilalės gatvėje 81 A esančioje plovykloje birželio 14 dieną, 12–15 val.

Tą dieną visi vairuotojai galės išsibandyti plauti automobilius nemokamai, gauti korteles, pasipildyti jas ir gauti iškarto 20 proc. premijas nuo bet kurios įdėtos sumos.

Užs. Nr. 60

 

Nuo liepos 2-osios nutraukiama Valstybinės teismo medicinos tarnybos (VTMT) Tauragės poskyrio veikla. Kartu atleidžiami ir 4 joje dirbę darbuotojai. Vienas jų – tauragiškiams puikiai pažįstamas Antanas Gedminas, Tauragėje dirbantis nuo 1973 metų. Dėl optimizavimo su savo komanda atleidžiamas patyręs specialistas konstatavo, kad naikinami gyvųjų ir mirusių asmenų tyrimai bus atliekami Jurbarke, o tai neabejotinai sukels nepatogumų rajono gyventojams. Ant plauko pakibo ir morgo likimas – ar Tauragėje kas nors teiks mirusiųjų saugojimo paslaugas – taip pat neaišku.

Valstybinės kainų kontrolės ir energetikos komisijos sudaromame šilumos kainų reitinge gegužės mėnesį Tauragės rajonas buvo nukritęs į 16-tą vietą Lietuvoje. Tačiau birželio 1-ąją Tauragės šilumos tinklai paskelbė bemaž euru mažesnę kainą nei gegužę, su kuria viliasi vėl šokti į penketuką. Šilumininkai teigia, jog vykdomi didelio kiekio biokuro pirkimai kitam sezonui užtikrins tolimesnį šilumos kainų mažėjimą.

Liepos 6-ąją, minint Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Žygaičiuose bus pastatytas daugiau nei toną sveriantis 6 metrų aukščio ąžuolinis kryžius. Kaip teigia Šaulių sąjungos narys Sigitas Ozgirdas, tai – šios organizacijos dovana Tauragei ir Lietuvai.