2019 Gegužės 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į Gyčio Paškevičiaus koncertą susirinko tūkstantinė minia

  • Įkelta: 2018-06-03
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antrąją Tauragės miesto šventės dieną vainikavo šlagerių karaliaus, Gyčio Paškevičiaus koncertas. Paklausyti atlikėjo susirinko tūkstantinė minia.

Šeštadienio vakarą tauragiškiai ir miesto svečiai suplūdo į Vasaros estradą. Apie 21 valandą, palaikomas plojimų, į sceną žengė muzikos grandas Gytis Paškevičius. Gyvo garso koncerte atlikėjui pritarė vokalinis kvartetas „Cappella`A“.

Miesto šventės renginio metu G. Paškevičius atliko puikiai visiems žinomus kūrinius. O vakarą vainikavo daina „Šiam pasauly visko būna“. Jos metu Tauragės dangų nudažė įspūdingi fejerverkai.

Šiandien, trečiąją miesto šventės dieną Tauragėje vėl šurmuliuoja gausybė renginių. Vytauto stadione vyksta futbolo turnyras, Bažnyčių gatvėje – mėgėjų meno kolektyvų koncertas „Sugrįžtam į tave, o mieste mano...“. 14 valandą Pilies aikštė įvyks Lietuvos galiūnų čempionato varžybos.  

„Tauragės žinių“ redakcija, kartu su partneriais Tauragės kabeline televizija ir Tauragės radiju šiandien atviri Jums – dirbame Bažnyčių gatvėje įrengtame Spaudos centre. Čia galite pigiau užsiprenumeruoti „Tauragės žinias“ antram metų pusmečiui, pabendrauti su žurnalistais bei gauti renginių programą, padovanosime ir naujausią laikraščio numerį. Kalbinsime įžymius žmones, informuosime apie įdomiausius įvykius. Sekite naujienas!

Naujausiame numeryje skaitykite: gimtadienį bemaž kartu su miestu švenčiantis meras teigia, jog labiausiai jį gyvenime džiugina paprasti dalykai, o Tauragę jis laiko geriausia vieta gyventi Lietuvoje. Pozityvumo ir optimizmo jam tikrai netrūksta, kaip ir smalsumo. Išskirtiniame interviu skaitykite, ką S. Mičiulis galvoja apie mero postą, Tauragės krašto žmones, šeimą ir, žinoma, krepšinį. Naujausiame numeryje rasite miesto šventės „Tauragės dienos“ programą, bei svarbiausias savaitės aktualijas.

Artėjant mokslo metų pabaigai, daugelis tėvų susiduria su problema – kuo užimti savo atžalas vasarą. Gerai, jei yra seneliai kaime, o jei ne? Tuomet viltys dedamos į vaikų vasaros stovyklas, bet jos tikrai nėra pigios. Finansinę naštą tėvams jau ketvirtus metus palengvina savivaldybė – vaikų vasaros stovykloms šiemet numatyta skirti 66 tūkstančius eurų. Finansavimas numatytas skirti 36 programoms. Pernai finansuotos 34 stovyklos, joms padalinta 60 000 eurų savivaldybės lėšų.

Tauragės ligoninės administracija džiaugiasi pagaliau iš įstaigos išgyvendinusi emaliuotus puodus ir kibirus. Nuo šiol maistas į skyrius išvežiojamas moderniuose induose, patiekalai ruošiami naujoje konvekcinėje  krosnyje. Pagerėjusią maisto kokybę spėjo pajusti ir pacientai.