2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Skaudvilės paplūdimys pasikeitė neatpažįstamai

  • Įkelta: 2018-07-13

Pernai prasidėję Skaudvilės tvenkinio paplūdimio atnaujinimo darbai eina į pabaigą. 3,5 ha viešojoje poilsiui ir laisvalaikiui skirtoje erdvėje išdygo krepšinio, mini futbolo, vaikų žaidimų, treniruoklių ir riedutininkų aikštelės.

Link tvenkinio vedantis kelias buvo išasfaltuotas, krantinėje nutiestas medinis takelis ir lieptas, pastatytos persirengimo kabinos, privežta smėlio. Įrengta keletas lauko pavėsinių. Taip atrodo naujai sutvarkyta prie tvenkinio esanti maudykla. Keliolika metrų nuo jos – erdvės vaikų ir jaunimo laisvalaikiui. Dėl to, kas galėtų būti įrengta paplūdimio laisvalaikio ir pramogų erdvėje, buvo tartasi su vietos bendruomene ir jaunimu. Pernai buvo apklausta 140 gimnazistų, tad riedutininkų aikštynas įrengtas atsižvelgiant į jų pageidavimus.

­– Šiuo metu darbai jau eina į pabaigą. Su jaunimu svarstome apie galimybę surengti naktinio krepšinio turnyrą. Treneris Arūnas Vladička sutiko žmones pamokyti, kaip naudojantis treniruokliais atliekami pratimai. Svarstome, jog šios veiklos galėtų būti įtrauktos į Skaudvilės miesto šventę, kuri vyks Rugsėjo 15–16 dienomis, ­– planais dalijosi vietos bendruomenės pirmininkas V. Bičkus.

Autorės nuotraukos

Skaudvilės paplūdimio atnaujinimo metu taip pat rekonstruota dalis į jį vedančios Šlaito gatvės, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, prekybinis paviljonas, nutiestas pėsčiųjų takas iki jau esančios paplūdimio tinklinio aikštelės.

Pasak pašnekovo, skaudviliškiai iš naujo pamilo paplūdimį, jis tarsi vizitinė Skaudvilės kortelė.

Darbai atlikti iš 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos ir 7,5 proc. rajono savivaldybės finansuoto projekto, kurio vertė – 827 tūkst. eurų.

Iš pareigų traukiasi Tauragės „Versmės“ gimnazijos direktorė Albina Senkuvienė. Šimtukininkais rajone lyderiaujančiai gimnazijai nuo rugsėjo pirmosios laikinai vadovaus pavaduotoja ugdymui Dalia Pukelienė.

Vis realesne tampa mintis, jog per keletą ateinančių metų Bernotiškės gatvėje išdygs miesto sporto arena. Trečiadienį rajono savivaldybėje žurnalo „Structum“ projektavimo konkurso „Išmanusis miestas“ dalyviai, inžinerijos, architektūros studentai pristatė sporto arenos projektus, kuriais remiantis, tikėtina, ir turėtų iškilti naujasis statinys.

Naujausiame numeryje skaitykite: Telšių vyskupijoje, kartu ir Tauragės bažnyčioje – permainos. Dekanas Vytautas Gedvainis su abiem vikarais – Kęstučiu ir Rolandu, bus iškeldinti. Dekano pareigas perims iš Palangos atkeltas 39-erių kunigas Marius Venskus, pagarsėjęs ypatingu sugebėjimus suburti bendruomenę, jaunimą, nuoširdumu ir plačia širdimi. Naujausiame numeryje ir dar viena netikėta žinia – iš pareigų traukiasi „Versmės“ gimnazijos direktorė Albina Senkuvienė.

Antroje savaitės pusėje kasdien pravers skėtis, nes viena lietaus banga keis kitą. Atšalti neskubės, išsilaikys maloni vasariška šiluma, vietomis bus netgi tvanku. Savaitgalį šalies danguje taip pat ne kartą pasirodys lietaus debesys.

Antradienio naktį mirė Tauragės politechnikumo dėstytojas, politinis veikėjas Valius Grinius. Vyras anapilin netikėtai iškeliavo eidamas 70-uosius metus.