2019 Balandžio 22 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Jatkančiuose nukentėjo gaisrą gesinęs vyras

  • Įkelta: 2018-08-01
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Gelbėdamas turtą jame nudegimus patyrė vyras.

Į nelaimę Jatkančių kaime atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Ūkinis pastatas degė atvira liepsna, išgelbėti jo nepavyko. Ugnis sunaikino medinį vieno aukšto pastatą, jo vienoje pusėje įrengtą garažą. Sudegė ir šalia esanti avidė, kurioje avių nebuvo.

Ugniagesiams pavyko išgelbėti už 3 metrų esantį sandėliuką ir kitą ūkinį pastatą.

Skelbiama, kad gelbėdamas turtą, rankų ir nugaros nudegimus patyrė vyras. Jis išvežtas į gydymo įstaigą.

Rajono taryba pritarė dviejų naujų vaikų darželių grupių steigimui. Viso, nuo rugsėjo pirmosios, ims veikti šešios naujos vaikų darželio grupės. Nepaisant to, į ugdymo įstaigas pateks ne visi norintieji –­ laukiančiųjų eilėje ­– apie 200 vaikų.

Vytauto gatvės gale esančių trijų daugiabučių kiemuose vaikų žaidimo aikštelių nėra. Tačiau šalia 4 C numeriu pažymėto namo vidiniame kieme plyti nedidelė žalia zona. Ten prieš du dešimtmečius krepšinio entuziastas Vidas Turolevičius buvo pastatęs krepšinio stovą, šalia buvo įrengta smėlio dėžė. Tačiau šią kuklią infrastruktūrą susitarę namo gyventojai praėjusią savaitę išardė. Kas teisus, ramybės ištroškę ir vaikų šurmulio nepageidaujantys gyventojai, ar jų kaimynas, teigiantis, kad net jei vienas vaikas žaidžia, ir tai gerai?

Pažadai, kad valdžia neapmokestins žmonių, turinčių automobilius, pasirodo, buvo tik pažadai. Pamenate, kaip premjeras sakė, kad, jei mokestis ir bus, tai gal tik jauniems žmonėms, kurie perka senus galingus automobilius. Cituojant patį premjerą: „Mes kalbėjome apie tuos žmones, kurie planuoja įsigyti senus ir taršius automobilius, ne tuos, kurie turi. Visuotinio automobilių mokesčio mūsų Vyriausybė neplanuoja įvesti.“

Praėjusio ketvirtadienio rytą planuotas savivaldybės įmonių UAB „Dunokai“ ir UAB Tauragės butų ūkis aukcionas žlugo. Jau iš vakaro buvo žinoma, jog viena iš Butų ūkio privatizavimo dokumentų paketą įsigijusių įmonių apskundė Tauragės rajono savivaldybę Klaipėdos apygardos teismui, todėl procedūrą teko stabdyti. „Tauragės žinioms“ pavyko išsiaiškinti, jog pagalius į ratus kiša „Šilutės būstas“, nors visai neseniai, prieš dvi savaites motininės įmonės „Mano būstas“ atstovai dievagojosi, jog Butų ūkio privatizavimas jų nedomina. Ketvirtadienį tikėtasi parduoti bent „Dunokus“, tačiau planuotas vokų atplėšimas neįvyko – paaiškėjo, jog nėra ko atplėšti. Nors „Dunokais“ domėjosi 4 įmonės, nė viena pasiūlymo iki ketvirtadienio 10 val. nepateikė.

Tauragės vardą užsienyje garsins jau 9 ambasadoriai. Trečiadienį „Garbės ambasadoriaus“ ženklelis įteiktas  16 metų JAV gyvenančiam tauragiškiui Juozui Kazlauskui.