2019 Balandžio 22 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Prie turgaus – eismo įvykis

  • Įkelta: 2018-08-03

Eglės Červinskaitės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Po pietų sankryžoje prie turgaus į autoįvykį pateko trys automobiliai. Po susidūrimo pagalbos prireikė senyvo amžiaus „Renault Logan“ vairuotojai.

Pirminiais duomenimis, „Renault“ vairuotoja, neįvertinusi saugaus atstumo tarp automobilių, iš pagrindinio kelio pasuko į šalutinį. Moters vairuojama transporto priemone susidūrė su BMW X5 ir dar kliudė šalia buvusį „Citroen“.

Į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai bei greitosios pagalbos darbuotojai. Pirminės medikų pagalbos prireikė sukrėstai „Renault“ vairuotojai.

Įvykio aplinkybes tiria policija.

Tauragės centre, Atgimimo aikštėje esantis fontanas galutinai sulūžo pernai rudenį. Reprezentacinėje miesto vietoje įrengti naujai puošmenai savivaldybės Taryba praėjusią savaitę paskyrė 100 tūkst. eurų sumą. Naujas fontanas, planuojama, džiugins tauragiškius šviesų muzika ir iš grindinio trykštančiomis vandens čiurkšlėmis jau kitą pavasarį. 

Pirmajame rugpjūčio numeryje skaitykite: kas laukia Tauragės automobilių verslo, jeigu vyriausybė apmokestins senesnių dyzelinių automobilių eksploatavimą? Verslininkai griebiasi už galvų. Laikraštyje įvairios naujienos – ar rasime kur grybauti, jeigu bus išplėstos Viešvilės rezervato ribos, kodėl užsidaro picerija „Piri piri“, vežėjų verslo virtuvė – iš „Keda Trans“ savininko lūpų. Miesto aktualijos – kada džiaugsimės nauju fontanu ir koks jis bus, kokią lengvatą savivaldybė paruošė kolegijos studentams. Sužinosite, ir už ką Tauragę gyrė finansų ministras Vilius Šapoka bei kokie mokesčių pokyčiai laukia nuo kitų metų. Taip pat socialinių tinklų „trendas“ – „Instagram“ ir jo žvaigždės iš Tauragės rajono.