2019 Birželio 26 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Įmonių akcijos vis dar ant prekystalio

  • Įkelta: 2018-09-28
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusį ketvirtadienį antrą kartą rengtas UAB „Dunokai“ privatizavimo aukcionas neįvyko. Nors akcijų paketo kaina buvo sumažinta 5 proc. – iki 871 150 Eur, pasiūlymo nepateikė nė vienas potencialus pirkėjas.

„Tauragės žinių“ duomenimis, šį kartą aukciono dokumentų rinkinį buvo įsigijusi 1 įmonė, tačiau pasiūlymo nepateikė. Prieš pirmąjį bandymą parduoti „Dunokus“, liepos mėnesį, įsigijusiųjų buvo 4, tačiau aukcione taip pat nė viena nedalyvavo. „Dunokai“ Tauragės mieste vykdo nepavojingų atliekų surinkimo, komunalinių paslaugų teikimo, gatvių, kelių ir jų elementų tiesimo, remonto, eksploatacijos veiklas, neseniai su rajono savivaldybe pasirašė miesto tvarkymo paslaugų sutartį. Privatizavimo dokumentuose nurodoma, kad įmonė per metus gauna apie milijoną eurų pajamų.

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis iki spalio 5 dienos atostogauja. Administracijos vadovo teigimu, privatizavimo komisija rinksis jam grįžus iš atostogų. Posėdžio metu ir bus sprendžiama, ar mažinti akcijų paketo kainą, taip pat bus nustatyta trečiojo aukciono data.

Privatizavimo komisiją sudaro Tarybos nariai Darius Bredelis, Vilmantas Liorančas, Pranas Petrošius, Silverijus Statkus, Regina Rimkienė, komisijos pirmininkas administracijos direktorius Modestas Petraitis ir Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyresnioji specialistė (komisijos sekretorė) Vilma Bergelienė.

Pajudėjo ledai dėl Butų ūkio akcijų pardavimo. Primename, jog savivaldybė liepą turėjo stabdyti aukcioną, kadangi UAB „Šilutės būstas“ apskundė jo sąlygas teismui. Kaip informavo savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, rugsėjo 14 d. pasirašyta taikos sutartis.

– UAB „Šilutės būstas“ ir Tauragės savivaldybės administracija teisminį ginčą išsprendė taikiai, byloje sudarius taikos sutartį. Šalys neturi pretenzijų viena kitai, susijusių su aukciono vykdymu. Taikos sutartį Klaipėdos apygardos teismas patvirtino rugsėjo 14 d. bei panaikino aukciono sustabdymą. Aukcionas numatomas šių metų spalio – lapkričio mėn. Tauragės savivaldybės administracija yra suinteresuota, kad aukcione sudalyvautų visi suinteresuoti dalyviai, – situaciją pakomentavo M. Petraitis.

Kryžkalnyje tamsiu paros metu jau iš tolo šviečia partizanų atminimui skirtos koplyčios kryžius, apšviesta ir pati koplyčia bei į ją vedantys laiptai. Tuo tarpu Laivės gynėjų sąjunga puoselėja planus netoliese pastatyti didžiulį memorialą, pratęsiantį partizanams įamžinti skirtą architektūrinį ansamblį – obeliską-kalaviją.

Dešimt mėnesių be pokyčių išdirbusioje mero komandoje – vėl permainų vėjai. Keičiasi viena iš trijų mero patarėjų – vietoje „valstietės“ Sigitos Kiupelienės Sigitas Mičiulis pasirinko iki šiol jo referente dirbusią Solveigą Skarbaliūtę, mat jos kandidatūrą siūlė koalicijos partneriai. Šis politinio pasitikėjimo postas yra valstiečių ir žaliųjų sąjungos žinioje. Meras neslėpė, jog šios rokiruotės priežastys – artėjantys rinkimai. Naujausiame numeryje skaitykite apie politinius pažadus, verslo aktualijas ir kitas svarbias naujienas.

Kovinių sporto šakų mėgėjai savaitgalį mėgavosi pasirodymais „Dream Boxing & KOK World Series 2018“ turnyre. Ringe žiūrovai išvydo du atletus, kurie sportinę karjerą pradėjo Tauragėje.

Mokslo metus pradėjo Kauno kolegijos Tauragės skyrius. Į auditorijas sugrįžo džiugiai nusiteikę studentai ir dėstytojai, taip pat susirinko nemažas būrys pirmakursių –  antrus metus organizuojamos socialinio darbo ir pirmą kartą dėstomos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programos studentų.