2020 Sausio 28 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kelininkams prasidėjo darbymetis

  • Įkelta: 2018-10-29
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien didelėje šalies dalyje, taip pat ir Tauragėje iškrito pirmosios šlapios snaigės. Kelininkai praneša, kad susidarius šlapio sniego sluoksniui, Tauragės rajone kelius jau barstė 3 barstytuvai.

Kaip informavo VĮ Kelių priežiūra Komunikacijos projektų vadovė Giedrė Čekavičienė, Tauragėje šlapdriba prasidėjo apie 6.00 val. Tuo metu oro temperatūra siekė apie +3 C, bet pamažu artėjo link 0 C. Prašvitus šlapdriba nesustojo, oro temperatūra, beveik visame rajone laikėsi apie 0 C. Nuo iškritusios šlapdribos ant važiuojamosios dalies pradėjo darytis šlapio sniego sluoksnis (apie 1 cm storio košė).

Pirmas barstytuvas, laikantis Kelių priežiūros vadove numatytais reikalavimais ir remiantis duomenimis iš Kelių priežiūros valdymo centro, išvažiavo barstyti 8.55 val. Iš viso dirbo 3 smėlio-druskos barstytuvai.

Barstyti slidumą mažinančias medžiagas reikėjo keliuose: A12 Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas 120–186  km, 147 Tauragė-Pašventys 0-31 km, 198 Jurbarkas-Skaudvilė 38–41 km ir Sauslaukis-Skaudvilė-Pūželiai 0–10 km.

– Šiuo metu eismo sąlygos geros, bet įspėjame vairuotojus būti budriems, nes ne kelininkus žiema užklumpa netikėtai, o vairuotojus. Saugokite ne tik save, bet ir kitus, – teigė G. Čekavičienė.

Plačiau apie kelininkų pasirengimą žiemai – šios savaitės numeryje.

Pirmadienio orai primins ne už kalnų esančią žiemą, tačiau nuo antradienio mes apie ją tikrai pamiršime. Tuo metu šalį užlies šilumos banga. Dienomis temperatūra kai kur kils iki 15–16 laipsnių, numatomas saulėtas dangus. Malonūs orai išsilaikys iki pat savaitės pabaigos.

Ketvirtadienį, Konstitucijos dieną, tauragiškė Eglė Grikšaitė iškilmingai apdovanota prezidentūroje. Jos darbas Konstitucijos egzamine – geriausias tarp visų ketvirtokų.

Šią savaitę, lapkričio 1-ąją, Lietuvoje prasideda žieminių padangų sezonas. Nors nemaža dalis vairuotojų domėtis kainomis pradėjo prieš 2–3 savaites, prekybininkai tikina, jog šiuo metu – pats pirkimo pikas.

Įvedamas žiemos laikas
  • Įkelta: 2018-10-26

Nors svarstoma atsisakyti laiko sukiojimo, šį sekmadienį, spalio 28 dieną, 4 valandą nakties laikrodžius dar suksime viena valanda atgal į žiemos laiką.

Praėjusią savaitę Tauragės rajono savivaldybės merą Sigitą Mičiulį įvairių renginių lankytojai pastebėjo pasipuošusį neįprastu aksesuaru. Paaiškėjo, jog tai išskirtinio prekės ženklo „Ruty design“, Vyčiu papuoštas šventinis „žiogas“.