2019 Liepos 20 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: pamirškite lietų ir vėsą – lepins Bobų vasara

  • Įkelta: 2018-10-08
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Po kiek vėsesnio pirmadienio į šalį plūstels itin maloni šiluma. Dienomis kai kur temperatūra gali šoktelti net iki 20 laipsnių, bus saulėta, pūs silpnas pietų vėjas.

Šiandien dieną be kritulių, danguje protarpiais sukiosis debesys. Pūs nesmarkus pietvakarių, pietų krypties vėjas. Dienos metu Vilniuje oras šils iki 11, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 12 laipsnių. Prie jūros bus apie 13 laipsnių šilumos.

Antradienį temperatūra stiebsis aukščiau, vyraus sausi ir ramūs orai. Nakties metu be kritulių. Vėsiausia bus pietiniuose ir pietrytiniuose šalies rajonuose, kur vyraus 2–5 laipsnių šiluma, o dirvos paviršiuje pasikandžios šalnos. Šilčiausia bus pajūryje, kur numatoma 10–13 laipsnių šiluma. Likusioje šalies dalyje temperatūra svyruos tarp 4–8 laipsnių. Dieną debesuotumas bus menkas, pūs nestiprus pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose oras šils iki 13–14 laipsnių. Kaune, Panevėžyje ir prie jūros bus apie 15 laipsnių šilumos.

Nuo trečiadienio šalyje įsivyraus dar didesnė šiluma. Mėgausimės tikra bobų vasara. Trečiadienio naktis bus giedra, vietomis tvyros rūkas. Temperatūra svyruos tarp 5–12 laipsnių šilumos. Dieną pūs silpnas pietvakarių krypties vėjas, lepins saulės spinduliai. Vilniuje ir pajūryje termometrai fiksuos 15–16 laipsnių šilumos. Kaune, Panevėžyje ir Šiauliuose temperatūra kils iki 17 laipsnių. Pietvakariniuose šalies rajonuose oras gali sušilti ir iki 18–20 laipsnių.

Ketvirtadienį tęsis itin malonūs orai, bus dar šilčiau. Tiek naktį, tiek dieną dangus bus giedras, dvelks silpnas pietinių krypčių vėjas. Nakties valandomis vietomis suboluos rūkas, numatoma 5–10 laipsnių šiluma. Dieną oras sparčiai šils. Pietvakariniuose, pietiniuose šalies rajonuose temperatūra šoktels iki 19–20 laipsnių. Šiauriau bus truputį vėsiau, čia temperatūra svyruos tarp 14–16 laipsnių, likusioje šalies dalyje bus apie 16–18 laipsnių šilumos.

Penktadienį be didesnių pokyčių. Vyraus giedri ir šilti orai, dvelks pietryčių krypties vėjas. Nakties metu vyraus 7–12 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 16–17 laipsnių. Kaune ir prie jūros bus apie 18 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį orai neskubės subjurti. Pūs kiek juntamesnis pietinių krypčių vėjas, tačiau ir toliau mėgausimės malonia šiluma ir saulėtu dangumi.         

Nuo spalio 1-osios reformuota Darbo birža tapo Užimtumo tarnyba. Tauragė prarado vadovaujančias pozicijas darbo paieškose regione – kaip ir kitų kaimyninių savivaldybių, Tauragės skyrius dabar priklauso Klaipėdos klientų aptarnavimo departamentui.

Šiandien atidaromi naujutėlaičiai Tauragės Bendruomenių namai Vytauto gatvėje, šalia statomo baseino. Čia lankytojų lauks platus spektras veiklų – nuo kultūrinių ir sporto užsiėmimų iki verslumo skatinimo ir kitų turiningų paskaitų.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pranešė apie vartotojų skundus dėl prekybos centruose parduodamos produkcijos kokybės. Neaplenkia vartotojų nusiskundimai ir prekybos „Lidl“, kuriame šią savaitę aptikta apie 40 kg nevartotinų vaisių. Atsakingiems asmenims gresia baudos.

Šį penktadienį į Tauragę atvykti ketino parlamentaras, buvęs „valstietis“ Justas Džiugelis, išgarsėjęs garsiai reiškiama politine pozicija Seime ir pasipriešinimu partijos lyderiui Ramūnui Karbauskiui. Politikas ketvirtadienį paskelbė, kad atvažiuoti negalės dėl peršalimo.

Tauragės rajono Batakių mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius neigia mestus kaltinimus, esą jis, spalio 1 dieną savo kabinete, smurtavo prieš penkiolikmetį. Dėl galimų smūgių į galvą ir į šoną, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pakalbintas švietimo įstaigos vadovas „Tauragės žinių“ žurnalistės prašė jo nenuteisti. Esą tai tik išpūstas burbulas ir bandymas su juo susidoroti. Koks likimas laukia R. Varanavičiaus, skaitykite naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje.