2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: šiluma ir saule mėgausimės dar ilgai

  • Įkelta: 2018-10-11
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Artimiausių dienų orų prognozė tikrai džiugina. Šalyje įsivyravę sausi ir maloniai šilti orai trauktis neskubės.

Ketvirtadienį, prasisklaidžius rūkui, numatoma graži, saulėta diena. Vietomis temperatūra kils iki 20 laipsnių, pūs silpnas pietryčių krypties vėjas. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 18 laipsnių šilumos. Šiauliuose oras šils iki 16, pajūryje iki 17 laipsnių.

Penktadienį be didesnių pokyčių. Nakties metu matomumą keliuose mažins rūkas, temperatūra svyruos tarp 5–11 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje termometrai fiksuos 17, Kaune 19 laipsnių šilumos. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bei prie jūros numatoma 18 laipsnių šiluma.

Šeštadienį šalį vėl lepins maloniai šilti, sausi ir saulėti orai. Pūs nestiprus pietų krypties vėjas. Nakties valandomis kai kur suboluos rūkas, vyraus 4–10 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir pajūryje bus apie 17, Šiauliuose apie 19 laipsnių šilumos. Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 18 laipsnių.

Sekmadienį vyraus identiški orai. Tai puikus metas pasigrožėti nuostabiai rudenėjančia gamta. Pūs švelnus pietų krypties vėjas. Nakties metu išsilaikys 4–11 laipsnių šiluma, šilčiausia bus prie jūros. Dieną temperatūra mažai skirsis nuo šeštadienio: Vilniuje, Šiauliuose ir prie jūros termometrai rodys 17, Kaune ir Panevėžyje 18 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, panašu, kad Bobų vasara tikrai neskubės iškeliauti, nes ateinančios savaitės pradžia taip pat bus itin maloni. Temperatūra beveik nesikeis, džiugins saulės spinduliai.

Į Tauragės šilumos tinklų teritoriją buvo atvežtas ypatingas, 39 tonas sveriantis krovinys. Pasinaudojusi Europos Sąjungos parama, bendrovė pakeis seną 8 MW biokuro katilą su pakura, kuris jau buvo susidėvėjęs.

Tauragės rajono Batakių mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius neigia mestus kaltinimus, esą jis, spalio 1 dieną savo kabinete, smurtavo prieš penkiolikmetį. Dėl galimų smūgių į galvą ir į šoną, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Laikinai R. Varanavičius yra nušalintas nuo direktoriaus pareigų, tiesa, pats trauktis iš jų neketina bei yra įsitikinęs, kad atleistas nebus. Pakalbintas švietimo įstaigos vadovas „Tauragės žinių“ žurnalistės prašė jo nenuteisti. Esą tai tik išpūstas burbulas ir bandymas su juo susidoroti.

Daugeliui gyventojų namai yra tvirtovė – vieta, kurioje jie jaučiasi saugiausiai. Kad šis jausmas neapleistų, pirmiausia reikia apsaugoti namus ir juose esantį turtą nuo įvairių pavojų. Draudimo bendrovė ERGO Lietuvoje pataria, kaip apsisaugoti nuo dažniausiai pasitaikančių situacijų, per kurias nukenčia gyventojų turtas.

 

Po kiek vėsesnio pirmadienio į šalį plūstels itin maloni šiluma. Dienomis kai kur temperatūra gali šoktelti net iki 20 laipsnių, bus saulėta, pūs silpnas pietų vėjas.

Nuo spalio 1-osios reformuota Darbo birža tapo Užimtumo tarnyba. Tauragė prarado vadovaujančias pozicijas darbo paieškose regione – kaip ir kitų kaimyninių savivaldybių, Tauragės skyrius dabar priklauso Klaipėdos klientų aptarnavimo departamentui.