2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Paskola suteikia galimybę įsigyti patvarią ir saugią elektrinę transporto priemonę

  • Įkelta: 2018-10-30

Brangesniems pirkiniams įsigyti ir planams įgyvendinti turimų santaupų ne visuomet pakanka, o reikiami nusipirkti daiktai dažnai tampa neatsiejami nuo patogesnio gyvenimo būdo. Tai gali būti buitinės technikos prietaisai, transporto priemonės, baldai, be kurių daugelis pavienių asmenų bei šeimų neįsivaizduoja savo kasdienybės.

Pastaraisiais metais rinkoje pastebėta tendencija, jog šiltuoju metų laiku vis daugiau žmonių įsigijo ne tik automobilius, dviračius, bet ir vis populiarėjančią transporto priemonę - elektrinius paspirtukus. Šios transporto priemonės suteikia galimybę mėgaujantis grynu oru greičiau pasiekti reikiamus atstumus ir tapti šiuolaikinės, inovatyvius sprendimus mėgstančios bendruomenės dalimi. Specialistai pastebi, jog ne sezono metu elektrinės transporto priemonės kainuoja pigiau, todėl tai tampa puikia galimybe įsigyti paspirtukus ateinančiam sezonui. Šiuo atveju, galima įsigyti kokybišką, greitą elektrinį paspirtuką mažesne kaina, negu perkant tokį patį pavasario ar vasaros sezonais. Jeigu turimų santaupų norimam įsigyti pirkiniui nepakanka, sprendimu gali tapti vartojimo kreditas, finansuojantis reikiamų daiktų ar paslaugų įsigijimą. Daugiau informacijos apie vartojimo kreditus rasite čia.

Dar prieš priimant skolinimosi sprendimą specialistai pataria ypač atidžiai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes tam, kad gauta paskola netaptų našta ar galvos skausmu. Atsakingas skolinimasis yra ypač svarbus bei teigiamu paraiškos atveju suteikiantis galimybę įsigyti didesnius pirkinius, o gautą paskolą grąžinti dalimis, su numatyto dydžio palūkanomis. Tam, kad būtų įvertintos skolinimosi galimybės, rekomenduojama pasikonsultuoti su asmeniniu finansų ekspertu, kuris apžvelgs asmens, siekiančio gauti paskolą, kredito istoriją, gaunamas pajamas, jų stabilumą ir kitus svarbius aspektus, galinčius turėti įtakos galutiniam banko sprendimui. Jeigu besikreipiantis dėl kredito asmuo turi skolų, geriausias sprendimas – nedelsiant jas apmokėti, kadangi esamos ir  buvusios skolos mažina asmeninį kredito reitingą, o to pasekmė – sunkiau gaunamos paskolos, vartojimo kreditai bei galimi neigiami sprendimai siekiant lizingu įsigyti brangesnius pirkinius.

Teigiamu vartojimo kredito paraiškos atveju ir norint įsigyti jau minėta elektrinę transporto priemonę, specialistai rekomenduoja atidžiai pasidomėti jų gamintojais, klientų atsiliepimais ir didelį dėmesį skirti prekės kainos bei kokybės santykiui. Iš patvarių medžiagų pagamintas paspirtukas užtikrina sklandesnį, ilgesnį jo veikimą, todėl prieš vykdant pirkimo procesą, patariama pasidomėti prekės savybėmis kaip galimas išvystyti maksimalus greitis, apkrova, variklio galia, nuvažiuojamas atstumas, įkrovimo laikas ir jau minėta kaina. Jeigu elektrinės transporto priemonės kaina siekia 300 eurų, pastebima, jog toks paspirtukas išvysto kur kas mažesnį greitį, negu kainuojantis, pavyzdžiui, 800 eurų. Taip pat jo variklio galia yra mažesnė, o nuvažiuojamas atstumas tesiekia pusę to atstumo, kuris įveikiamas daug didesnę variklio galią turinčios elektrinės transporto priemonės. Dar vienas svarbus aspektas, į kurį patariama atkreipti dėmesį perkant paspirtuką – maksimalus apkrovos svoris. Atsižvelgiant į tai, kokiam asmeniui (vaikui, suaugusiajam) perkama minėta transporto priemonė, būtina parinkti tinkamos apkrovos paspirtuką, kuri varijuoja nuo 80 iki maždaug 125 kilogramų.

Vartojimo kreditas gali finansuoti ne tik elektrinių transporto priemonių įsigijimą, bet ir kitus didesnius pirkinius kaip buitinės technikos prietaisai, baldai. Pastebima, jog dažniausiai šių prireikia įsigijus nuosavą būstą ir siekiant kuo greičiau juose įsikurti. Prireikus automobilio taisymo darbų, sprendimu taip pat gali tapti banko finansavimas, o tinkamai parinkta skolinimosi suma, paskolos grąžinimo terminas, netampa galvos skausmu ir suteikia galimybę įgyvendinti įvairius planus.

Užs. Nr. 103

 

Šiandien didelėje šalies dalyje, taip pat ir Tauragėje iškrito pirmosios šlapios snaigės. Kelininkai praneša, kad susidarius šlapio sniego sluoksniui, Tauragės rajone kelius jau barstė 3 barstytuvai.

Pirmadienio orai primins ne už kalnų esančią žiemą, tačiau nuo antradienio mes apie ją tikrai pamiršime. Tuo metu šalį užlies šilumos banga. Dienomis temperatūra kai kur kils iki 15–16 laipsnių, numatomas saulėtas dangus. Malonūs orai išsilaikys iki pat savaitės pabaigos.

Ketvirtadienį, Konstitucijos dieną, tauragiškė Eglė Grikšaitė iškilmingai apdovanota prezidentūroje. Jos darbas Konstitucijos egzamine – geriausias tarp visų ketvirtokų.

Šią savaitę, lapkričio 1-ąją, Lietuvoje prasideda žieminių padangų sezonas. Nors nemaža dalis vairuotojų domėtis kainomis pradėjo prieš 2–3 savaites, prekybininkai tikina, jog šiuo metu – pats pirkimo pikas.

Įvedamas žiemos laikas
  • Įkelta: 2018-10-26

Nors svarstoma atsisakyti laiko sukiojimo, šį sekmadienį, spalio 28 dieną, 4 valandą nakties laikrodžius dar suksime viena valanda atgal į žiemos laiką.