2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kompiuterinių žaidimų mėgėjų laukia „Žaidimų pasaulis“

  • Įkelta: 2019-01-11

Tauragėje – nauja laisvalaikio praleidimo galimybė ir mažam ir dideliam, draugų kompanijai ar šeimai: Gedimino gatvėje nuo metų pradžios veikia kompiuterinių žaidimų kambarys, kuriame kiekvienas, atsisėdęs patogioje kėdėje, galės pasinerti į virtualią realybę, žaisti individualų ar porinį žaidimą ar netgi atšvęsti gimtadienį. Investavęs užsienyje uždirbtus pinigus, jį atidarė į gimtinę grįžęs vaikinas.

Žaidimų salone dirbantis Raimondas „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad salonas veikia tik nuo sausio 3-osios, tad dar nėra labai plačiai žinomas.

– Kol kas mus dar nelabai kas žino, tad ir lankytojų nelabai daug, – sakė jis.

Tačiau vaikinas tikisi, kad sužinoję vaikai ir jaunuoliai ne tik apsilankys salone, bet ir pamėgs čia leisti laisvalaikį. Juo labiau, kad sąlygos čia išties neblogos: yra 4 didžiuliai kompiuteriai, netrukus atkeliaus dar vienas, stovi specialios žaisti skirtos kėdės, sukonstruotos taip, kad ilgiau sėdint nepavargtų nugara, o žaidimų – begalė. Žaidimai patys įvairiausi, ne vien „kur šaudo ir gaudo“, kaip suaugusieji įsivaizduoja: yra krepšinis, futbolas, lenktynės, net „Candy crush“.

– Iki šios dienos turėjome 25 žaidimus, šiandien gavau dar 5. Jų papildysime kasdien, – teigia Raimondas.

Jis įsitikinęs, kad tokio žaidimų kambario Tauragėje reikėjo – jauni žmonės būriais bastosi gatvėmis, neturėdami ką veikti. Juo labiau, kad šiuo metu nieko panašaus mieste nėra. Be to, žaidimų kambaryje bus galima švęsti gimtadienius ar kitas progas mokyklinio amžiaus jaunimui, kurie nori kitokios šventės. Mažieji žaidėjai kompiuterinius žaidimus gali žaisti su tėvais, vyresniais draugais arba juos bus galima palikti žaidimų kambario kuratoriaus priežiūroje.

Patalpų, pasak salono savininko, specialiai ieškota mikrorajone, kur nėra didelio automobilių eismo, kad norintiems į saloną ateiti vaikams nereiktų bėgti per gatvę, kad jiems būtų saugiau.

– Nuomojamų patalpų Tauragėje nemažai, galima pasirinkti, o kaina daugmaž visur panaši – apie 5 eurus už kvadratinį metrą, – pasakojo vaikinas.

Pinigų savo verslui pradėti vaikinas užsidirbo Norvegijoje. Beveik dvejus metus prie namų apdailos dirbęs, ir šias patalpas jis susiremontavo ir įsirengė pats. Tiesa, prisipažįsta, kad pradėti savo verslą atsiėjo kone dvigubai daugiau nei tikėjosi iš pradžių.

Kainos „Žaidimų pasaulyje“ neturėtų išgąsdinti: žaisti pusvalandį kainuoja 2 eurai, valandą – 3 eurai.

Žaidimų salonas dirba nuo 13 iki 21 val., šeštadieniais – nuo 12 iki 21 val., sekmadieniais – nuo 12 iki 18 val. Vėliau, atsižvelgiant į lankytojų srautus, darbo laikas gali keistis.

90 metų. Tokią garbingą sukaktį praėjusią savaitę paminėjo tauragiškis Juozas Auryla. Skaičius išties solidus, o ir kiek visko per tiek metų būta! Darbų, vargų, išgyvenimų, žinoma, ir džiaugsmo. Sveikata vyras nesiskundžia ir dabar, jau 30 metų dainuoja chore, iki šiol vairuoja automobilį ir sako, kad geriausias jo gyvenimo laikas – dabar.

 

Šią savaitę Lietuva 28-ąjį kartą mini tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną. Atmintinai dienai įprasminti visą šią savaitę vyksta įvairūs renginiai, jie suintensyvės savaitgalį. Sausio 11-ąją vyksiančios Atminties akcijos mūsų tautos didvyriams pagerbti metu skambės bažnyčių varpai ir mokyklų skambučiai, 1 minutei bus sustabdytas eismas. Atminties akciją vainikuos patriotinės dainos Pilies aikštėje. Šventiniai Laisvės gynėjų dienos renginiai, organizuojami visame rajone, suburs tauragiškius pagerbti žuvusiųjų atminimą ir pasidžiaugti nepalaužiama tautos stiprybe.

Kandidatas į merus Dovydas Kaminskas bei jo vedamas Liberalų sąjūdžio Tauragės skyrius trečiadienį surinko VRK nustatytą parašų kiekį, leidžiantį dalyvauti savivaldybių tarybų rinkimuose. Būtiną skaičių – 300 rėmėjų parašų reikia pristatyti iki sausio 17 dienos.

Į redakciją kreipėsi penkių vaikų mama Ona, gyvenanti iš savivaldybės nuomojamame socialiniame būste Tauragės dvare. Moteris skundėsi, jog nuo lapkričio mėnesio būste neveikia centrinis šildymas. Ji ir mažamečiai vaikai gyvena priplėkusiose, pelėsio apimtose patalpose, kuriose žiemos metu šildosi tik elektriniais oro šildytuvais. „Tauragės žinių“ žurnalistė aiškinosi, dėl ko susidarė ir kada bus išspręsta situacija, apsunkinusi daugiavaikės šeimos buitį.