2019 Birželio 19 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Prie kultūros rūmų – metalinė avarija

  • Įkelta: 2019-03-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Apie 10 valandą Dariaus ir Girėno ir Vasario 16-osios gatvių sankryžoje į eismo įvykį pateko trys automobiliai. Kas kaltas dėl apgadintų transporto priemonių, aiškinasi policija.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykyje nukentėjo krovininis „Fiat Ducato“ bei „VW Golf“ ir „Ford Galaxy“. Lengviesiems automobiliais buvo aplamdyto šonai, jais vairavę asmenys nenukentėjo.

Po eismo įvykio Dariaus ir Girėno gatvėje susidarė automobilių spūstis. Kol policijos pareigūnai aiškinosi avarijos aplinkybes, kolona nusidriekė iki tilto per Jūros upę.

Sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai garsiniai signalais reiškė nepasitenkiną. Skirtingai nei lengvųjų automobilių savininkai, jie pravažiuoti pro gatvėje įstrigusius įvykio dalyvius negalėjo.

Dariaus ir Girėno ir Vasario 16-osios gatvių sankryža rekonstruojama bus šiais metais. 2018 lapkričio mėnesį savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „Uliksas“. Vasario 16-osios gatvėje bus įrengta papildoma eismo juosta, sumontuota salelė ir apšvietimas.  

 

Rengiantis antrajam rinkimų turui partijų stovyklose aktyviai vyksta sėkmės ir nesėkmės scenarijų modeliavimas. Dabartinę koaliciją sudarančios partijos – liberalai, konservatoriai ir „valstiečiai“, jeigu meru taptų Dovydas Kaminskas, neslepia sukirsiantys rankomis dėl koalicinės sutarties. Tuomet dešinieji vėl turėtų Taryboje vieno balso persvarą – 13 prieš 12 ir paliktų socialdemokratus dirbti opozicijoje. Tuo tarpu 4 mandatus iškovoję „nepartiniai“ muštis į krūtinę neskuba – palaikymo neišreiškė nė vienam iš kandidatų ir leidžia suprasti, jog stos į tą pusę, kur vėjas papūs, kitaip sakant, galimai šliesis prie tų, kieno bus meras, o kartu ir valdžia. Tuo tarpu viešumoje jų lyderis Vidas Bičkus kerta blynus būtent su vienu iš kandidatų. Pamėginkite atspėti, su kuriuo?

Šiųmečiai Tauragės rajono savivaldybių tarybų rinkimai iš politinės arenos eliminavo 2 partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovus. Ši partija Tauragėje negavo nė vieno mandato. Po paaiškėjusių rezultatų „tvarkiečiai“ kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) dėl balsų perskaičiavimo, paaiškėjo, jog iki mandato šiai politinei jėgai trūko vos keleto balsų. 

Remdamasi Lietuvoje neseniai atlikto tyrimo duomenimis, gyd. Dalia Vaitkevičiūtė tvirtina, kad devyniems iš dešimties lietuvių trūksta organizmui itin svarbios maistinės medžiagos vitamino D. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl tai gali tapti problema.