2020 Vasario 27 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Atkreipkite dėmesį: miesto šventės metu bus ribojamas eismas

  • Įkelta: 2019-05-31

Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad gegužės 31–birželio 1 d. Tauragės miesto šventės „Tauro ragas 2019“  metu bus ribojamas transporto priemonių eismas (uždarytos kai kurios miesto gatvės ir įvažiavimas).

Gegužės 31  d. nuo 16 val. iki 18.30 val., šventinio bėgimo UNICEF Lietuva metu, bus ribojamas eismas prie J.V. Kalvano parko esančiose Vytauto g. ir  Prezidento g. atkarpose.

Gegužės 31 d. nuo 6 val. iki birželio 1 d. 1 val. bus ribojamas eismas J. Tumo-Vaižganto g. (atkarpoje nuo Stoties g. ir Vymerio g.). Prašoma gyventojų ir svečių šioje gatvės atkarpoje nestatyti transporto priemonių.

Birželio 1–2 d. nuo 6 val. iki 19 val.:

- Bažnyčių g.;

- Vytauto g. (atkarpa nuo Dariaus ir Girėno g. iki Prezidento g.);

- Respublikos g. (atkarpa nuo Dariaus ir Girėno g. iki Bažnyčių g.);

- Vasario 16-osios g. (atkarpa nuo Dariaus ir Girėno g. iki Bažnyčių g.);

- Įvažiavimas į Bažnyčių g. (iš Prezidento g.).

Prašoma Bažnyčių g., Respublikos g., Vasario 16-osios g. gyventojų bei svečių birželio 1–2 dienomis šiose gatvėse nestatyti transporto priemonių.

Savivaldybės administracija tikisi Jūsų supratingumo ir atsiprašo už galimus nepatogumus.

 

Europos piliečiams labai rūpi gyvūnų gerovė, ir pastaraisiais metais vis daugiau žmonių domisi, ar su gyvūnais elgiamasi etiškai. Neabejingi gyvūnams ir tauragiškiai: vos spėjo į miestą atvažiuoti cirkas, „Tauragės žinias“ pasiekė skundas – esą gyvūnai ligoti, jais prastai rūpinamasi. Tauragės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba tą pačią dieną suskubo apsilankyti cirke ir patikrinti, kaip yra iš tiesų.

Laikraščio vedamajame – rajono politikos aktualijos: ketvirtadienio neeilinis posėdis prasidėjo iškilminga naujo Tarybos nario priesaika. Mandato dėl savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų atsisakiusį Modestą Petraitį pakeitė praeitoje kadencijoje Tarybos Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komitete dirbęs UAB „Televizijos komunikacijos“ direktorius Vilmantas Liorančas. Tarybos posėdyje opozicija antrą kartą teikė tą patį kandidatą į Kontrolės komiteto pirmininkus, ir vėl – nesėkmingai. Laikraščio pirmuosiuose puslapiuose ir žvilgsnis į neatpažįstamai besikeičiančią Martyno Mažvydo progimnaziją. Kriminalų puslapyje – širdį verianti Tauragės rajone sumuštos moksleivė drama, sulaukusi atgarsio visoje Lietuvoje. Taip pat laikraštyje gražiausių miesto šventės renginių pristatymai, muzikos ir meno užkulisiai bei Tauragės  gatvėmis žingsniuojantis dramblys.

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pristato naujieną – naujosios kartos išmanųjį telefoną „Fonos O1“ ir skelbia nuolaidą jam įsigyti. Tai padaryti ir dar gauti dovanų galima tik operatoriaus salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Šių metų gegužės 31–birželio 2 dienomis Tauragės miestas švęs 512 metų gimtadienį. Tris dienas tauragiškius ir miesto svečius džiugins įvairių muzikos atlikėjų koncertai, teatro, šokio pasirodymai, sportinės rungtys, gausybė nemokamų atrakcionų mažiesiems ir kitos išskirtinės pramogos – kiekvienas ras sau mėgstamiausią. Šių metų šventinėje programoje – ir lankytojų pamėgti tradiciniai, ir įvairūs nauji renginiai, – skelbiama pranešime spaudai.

Lietuva turi naują prezidentą – juo užtikrintai tapo Gitanas Nausėda. Išankstiniais duomenimis, už kandidatą balsavo 65,86 proc. visų rinkėjų, palaikymo jis susilaukė visoje Lietuvoje, ne išimtis – ir Tauragė. Už G. Nausėdą balsavo 74,16 proc. į rinkimus atėjusių tauragiškių.