2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Estetinės chirurgijos paslaugos gali būti prieinamos daugeliui

  • Įkelta: 2019-05-22

Estetinės chirurgijos paslaugos yra populiarios visame pasaulyje. Nemažai procedūrų yra atliekamos norint pagerinti gyvenimo kokybę, labiau pasitikėti savimi, siekiant pašalinti sveikatos problemas, patyrus įvairias traumas bei dėl kitų priežasčių.

Medicinos klinikose teikiamos paslaugos yra atliekamos tiek moterims, tiek vyrams, o jeigu tam tikrų procedūrų prireikia jaunesniems nei 18 metų asmenims, dažnu atveju svarbus tampa tėvų ar globėjų sutikimas. Apie estetinės chirurgijos paslaugas, jų įkainius dažnai sklando neteisingi mitai, todėl klysta manantys, jog bet kokia operacija ar injekcijos yra ypač brangios ir daugeliui tiesiog neprieinamos. Įvertinus skirtingų gydymo įstaigų kainoraščius, jose dirbančius specialistus, galima pastebėti nedidelį kainų skirtumą, tačiau nereiškiantį, jog vienoje ar kitoje vietoje gali būti suteiktos nekokybiškos paslaugos. Taip pat jau ne vienerius metus įvairiose gydymo įstaigose už suteiktas paslaugas galima atsiskaityti dalimis per tam tikrą laiko tarpą, todėl esant būtinybei, pavyzdžiui, po nelaimingų atsitikimų pagerinti gyvenimo kokybę, atlikti tam tikras operacijas, tačiau neturint reikiamo santaupų kiekio, sprendimu gali tapti banko finansavimas, apie kurio sąlygas, reikalavimus paraiškos teikėjams visa informacija internete.

Taigi, esant būtinybei atlikti tam tikras operacijas, injekcijas, procedūras, atitinkant finansavimą teikiančio banko reikalavimus, įvairios su estetiniu grožiu susijusios paslaugos gali būti prieinamos daugeliui. Klinikose, teikiančiose estetinės chirurgijos paslaugas dirbantys gydytojai taip pat atlieka įvairias lazerinės dermatologijos paslaugas kaip mezoterapija, limfodrenažo procedūros, biorevitalizacija, taip pat gydomi tokie sutrikimai kaip per gausus prakaitavimas, ultragarsiniu būdu tirpdomi riebalai, atliekami įvairūs odos šveitimai ir pan. Estetinės chirurgijos pasaugos yra atliekamos tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat procedūrų metu gali būti šalinami įgimti estetiniai trūkumai, kai kuriose įstaigose – apgamai, pigmentinės dėmės ar kiti odos dariniai. Taip pat nemaža dalis procedūrų atliekama vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems bėgant laikui prireikia, pavyzdžiui, vokų plastikos, kai dėl per daug užkritusio voko yra trikdomas regėjimas. Daugeliu atvejų investavimas į kūno išorę tampa didesnio pasitikėjimo savimi priežastimi, gerėja gyvenimo kokybė ir pan. Prieš bet kokią norimą atlikti procedūrą, operaciją, gydytojai pacientams suteikia konsultacijas, išsiaiškinama, dėl kokių priežasčių norima koreguoti kūną, pasakojama vienos ar kelių procedūrų eiga, pooperacinio laikotarpio ypatumai bei kiti svarbūs aspektai.

Moderni, šiuolaikiška įranga, kurią naudoja estetinių procedūrų specialistai, gydytojai suteikia galimybę pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Naujausių technologijų dėka, pirmiausia, galima pamatyti, koks bus rezultatas po procedūrų ar operacijos. Jeigu ruošiamasi plastinei operacijai, gydytojo kabinete, kompiuterio ekrane galima matyti vaizdą, kuris turėtų džiuginti po operacijos. O taip pat matomą vaizdą be jokios abejonės galima koreguoti iki tol, kol pacientas liks patenkintas tuo, ką mato. Bet kuriuo atveju, estetinės chirurgijos procedūros ar operacijos rezultatai pacientui netampa naujiena. Taip pat šis metodas patogus gydytojams, nes padeda geriau suprasti paciento norus, o šiems – išvysti galutinį rezultatą anksčiau laiko.

Dėl įvairių priežasčių, susijusių su gyvenimo kokybės gerinimu, sveikata, prireikus estetinės chirurgijos gydytojų paslaugų, specialistai pataria nelaukti ir kreiptis dėl konsultacijos, kurios metu išsiaiškinami paciento poreikiai, pageidavimai ir numatomas tolimesnis operacijos etapas. Jeigu iki šiol manėte, kad neturint pakankamo santaupų kiekio, neturite galimybių pagerinti išvaizdą, klystate, kadangi atitinkant banko taikomus reikalavimus, atkreipus dėmesį į finansavimo gavimo, grąžinimo sąlygas ir esant teigiamam paraiškos sprendimui, estetinės chirurgijos paslaugos gali būti prieinamos.

Užs. Nr. 59

Tauragės rajono savivaldybės taryba trečiadienį sušauktame posėdyje nusprendė suteikti Tauragės rajono garbės piliečio vardus kultūrininkui Jonui Liorančui ir Tauragės bičiulių draugijos Rydštate pirmininkui Klausui Norbertui Minteriui. Anksčiau posėdžiavusi  komisija svarstė keturias kandidatūras.

Pavakare Tauragės pakraštyje kilo gaisras – buvo matyti atvira liepsna, dangų temdė dūmai. Gavę pranešimą, kad laužyne dega senas autobusas, ugniagesiai išvyko jo gesinti.

Kadenciją pradedančios rajono Tarybos nariai kibo į darbus ir vieni kitiems į atlapus. Praėjusios savaitės posėdyje politikai formavo ketveriems metams darbo grupes – skirstėsi vietas komitetuose. Dėl pagrindinių trijų komitetų sudėties pasiektas konsensusas, tačiau Tarybos Kontrolės komiteto pirmininko kandidatūra užvirė tikrą velniavą. Į pagal įstatymą opozicijai priklausančias pareigas socdemai pasiūlė buvusį Šilumos tinklų direktorių Vaclovą Karbauskį. Su tuo valdantieji, švelniai tariant, nesutiko – ėmė traukti į dienos šviesą senas politiko nuodėmes.

Savivaldybė skelbia, kad šių metų vasaros poilsio programoms vykdyti skiria 60 000 Eur. Siūloma finansuoti 39 programas. Iš viso buvo gautos 42 paraiškos, lėšų poreikis joms įgyvendinti – 109 972 Eur. Stovyklas organizuoja ne tik mokyklos – vis dažniau šios veiklos imasi bendruomenės, asociacijos, viešosios įstaigos. Štai šiemet pirmą kartą jungtinę programą teikia Žalgirių gimnazija – prie tradicinės mokymo plaukti stovyklos prijungia stovyklą ,,Taikios lyderystės stovykla ,,Veringoje“ ir stovyklą būsimiems gimnazijos pirmokams. Pirmą kartą stovyklų programas paruošė ir Tauragės profesinio rengimo centras bei ir B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka.

Apie 1940 m., nedaug likus iki Lietuvos okupacijos, pastatoma uždara turgaus halė, kad prekiauti šalia tuometinės turgaus aikštė būtų patogu ir eilinę dieną, bet kokiomis oro sąlygomis ir išlaikant aukštesnį higienos lygį. Prie sienų ir eilėje halės vidury buvo nedidelės krautuvėlės su baltomis glazūruotų plytelių sienomis, metlacho grindimis. Kiekvienoje buvo vandentiekis, kriauklė, kanalizacija, elektros apšvietimas. Priekinė siena stiklinė su langu prekėms paduoti, durys. Nakčiai priekį su durimis buvo galima užtraukti grotomis. Užpakalinėje sienoje – lentynos, prie lango – stalviršis. Abiejuose halės galuose – dideli vartai, pro kuriuos buvo galima įvažiuoti su dvikinkiu vežimu – atvežti prekes, šalia – durys pėstiesiems. Kodėl apie ją kalbame?