2019 Spalio 15 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Pareigas eiti pradėjo už komunikaciją atsakingas mero patarėjas

  • Įkelta: 2019-06-04
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas pranešė, jog jo komandą papildė naujas narys – mero patarėjo pareigas nuo šiandien pradėjo eiti Kasparas Bertašius.

Dvidešimt aštuonerių K. Bertašius bus atsakingas už komunikaciją, bendravimą su žiniasklaida, rinkodarą.  Praėjusią kadenciją šiuos darbus dirbo mero padėjėjos pareigas užėmusi Rasa Liorančienė.

Meras „Tauragės žinioms“ sakė, jog tikisi, kad jaunas, tačiau išsilavinęs ir rinkodaros srityje patyręs vyras sėkmingai įsilies į komandą.

– Tiesiog radome žmogų, kuris turi patirties su rinkodara, komunikacija, yra mokslus baigęs – ir ekonomikos bakalauras ir rinkodaros magistras, sutiko grįžti į Tauragę, dirbti Tauragei, tai kodėl ne, pabandysim, pažiūrėsim. Kasparo aš daug asmeniškai nepažįstu, bet tikiu, kad viskas bus gerai, – teigė D. Kaminskas.  

K. Bertašius yra baigęs Tauragės Versmės gimnaziją, 2014 m. įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį Mykolo Romerio Universitete, o 2018 m. Vilniaus Universitete apsigynė rinkodaros magistro laipsnį.

Įdomu tai, kad K. Bertašius iki 2018 gruodžio kartu su dviem draugais valdė medinių vyriškų peteliškių mados verslą „L‘albero“, kurį vystė studijų Vilniuje metu. Apie tai 2016 m. esame rašę „Tauragės žiniose“.

K. Bertašius nepriklauso jokiai partijai.

Martyno Mažvydo progimnazijos pradinukų korpuso erdves jau sunku atpažinti. Tikimasi, kad pirmųjų dviejų renovacijos projekto etapų darbai bus baigti dvigubai greičiau nei žadėta – šį rugsėjį. Naujuosius mokslo metus mažiausi mokyklos bendruomenės nariai greičiausiai pasitiks moderniai įrengtose, išvaizdaus interjero klasėse.

Pirmadienį, apie 16 val. policijos pareigūnų ir ugniagesių gelbėtojų pajėgos atskubėjo miesto centrą. Rekonstruojamos Vasario 16-osios gatvės kieme darbininkai rado sprogmenį.  

Nuo pirmadienio šalyje temperatūra kils vis aukščiau. Šią savaitę sulauksime įspūdingos vasariškos šilumos, kai kur termometrai fiksuos 30 laipsnių ir net didesnį karštį. Visgi, savaitei baigiantis tokią kaitrą nuplaus lietus, griaudės perkūnija.

Tarybos opozicija balsavimui vėl teikė tą patį kandidatą į Tarybos kontrolės komiteto pirmininkus – Vaclovą Karbauskį. Antrasis bandymas patyrė fiasko – valdantieji nuomonės nepakeitė. Raimondas Matemaitis ir Darius Stankus griežtai pasisakė prieš balsavimą už buvusį Šilumos tinklų direktorių. 

LR Seimas 2019-uosius paskelbė Pasaulio lietuvių metais. Tai dar viena priežastis visiems globaliems tauragiškiams po miesto šventės renginių, šiandien, 15 val., atvykti į Pilies kiemelį. Projekto „Globali Tauragė“ darbo grupė pasirūpins, kad popietėje vyktų jaukūs pokalbiai, žaidimai, dainos ir šokiai. Laukiami visi – vieni ar su šeimomis, kurie trumpam, ilgam ar visam sugrįžo į savo Tauragę!