2019 Rugpjūčio 23 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vasaros mugėje – per 50 prekybininkų iš visos Lietuvos

  • Įkelta: 2019-07-23

Simonos Valinčiūtės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Gaivūs vėjai į Tauragės Pilies aikštę šiandien atnešė vasaros mugę, pilną įvairiausių meniškų darbų darbelių, skanumynų, gardžių kvapų ir besišypsančių žmonių. Pastarųjų, tiesa, kol kas ne itin daug. Tačiau mugėje juk visada vyrauja gera nuotaika ir joje smagu pasivaikščioti, jei ne naudingo daikto namams, drabužio ar skanėsto beieškant, tai bent jau smalsaujant.

Šįkart į mugę Pilies aikštėje susirinko atvyksta per 50 prekybininkų iš visos Lietuvos, kurie siūlo mėsos, konditerijos, kulinarinio paveldo produktų, o amatininkai ir tautodailininkai – savo unikalių dirbinių.

Aikštėje sustatyti prekystaliai gausiai nukrauti įvairiausiais skanumynais: nuo tikro dūmo lašinių ir kumpių, naminės duonos, įvairiausių sūrių – iki saldainių, pyragų, sausainių, chalvos, išskirtinės kavos ir arbatos, medaus. Kiekvienas gali derėtis, pirkti ar bent paragauti.

Mugėje labai gausus medžio dirbinių pasirinkimas – pjaustymo lentelės su įvairiausiais užrašais, lėkštės, mentelės ir net raktų pakabukai su automobilių markių pavadinimais.

Po mugę ypač verta pasivaikščioti, jei reikia dovanos – čia gausu ir namų interjero detalių, ir kailinių užtiesalų, ir medinių žaislų, šlepečių, ir marškinėlių su šmaikščiais užrašais, ir odos dirbinių – piniginių, kuprinių, diržų, o mezgėjos mugėje ras puikios vilnos. Na, o moterims akys raibsta ne tik nuo dabar madingų lininių suknelių, bet ir nuo papuošalų – apyrankių, auskarų, karolių iš pusbrangių akmenų, odos, metalo, gintaro ar net molio. Jų tautodailininkai atvežė išties išskirtinių.

Šiuo metu aikštėje pirkėjų nedaug, tačiau mugė veiks net tris dienas, tad jei ne šiandien, čia galima užsukti ryt ar poryt.