2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Žvaigždutei“ vadovaus Zigmas Mozuraitis

  • Įkelta: 2019-07-03
Zigmo Mozuraičio asmeninio albumo nuotrauka

Pagaliau atsirado kam vadovauti lopšeliui-darželiui „Žvaigždutė“ – vakar įvykęs konkursas buvo sėkmingas. Pretendento būta vieno, jis ir laimėjo. Tai Zigmas Mozuraitis, šiuo metu einantis Pagramančio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas.

Jau ir pats savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas pametė skaičių, kiek kartų Tauragės savivaldybės administracija skelbė konkursą lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktoriaus pareigoms eiti. Gal penkis? Ir jie vis neįvykdavo – neatsirasdavo norinčiųjų dalyvauti.

Galų gale savivaldybėje surengtas konkursas įvyko. Dalyvauti jame panoro vienas žmogus – nuo 2017-ųjų pradžios Pagramančio pagrindinei mokyklai vadovaujantis Zigmas Mozuraitis.

E. Šteimantas „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad konkursas įvyko, kandidatas surinko reikiamą balų skaičių ir tapo nugalėtoju. Nugalėtojo kandidatūrą eiti direktoriaus pareigas po Specialiųjų tyrimų tarnybos patikrinimo svarstys rajono politikai.

Z. Mozuraitis teikti komentarus tiek apie konkursą, tiek apie tai, kas laukia Pagramančio pagrindinės mokyklos ir darželio, kuriems iki šiol vadovavo, atsisakė. Esą kalbės tada, kai jo kandidatūrą patvirtins rajono Taryba.

Vasario mėnesį Z. Mozuraitis dalyvavo konkurse eiti „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio direktoriaus pareigas, tačiau jo nelaimėjo. Tada „Tauragės žinioms“ jis sakė, kad apie vadovavimą darželiui išmanąs, nes esą pats atidarė Mažonų darželį.

Laikinai lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktoriaus pareigas šiuo metu eina direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Valantiejūtė.

 

Didėjantis vandens suvartojimas leido „Tauragės vandenims“ išsikapstyti iš nuostolių – pirmą kartą per daugelį metų bendrovė uždirbo per 100 tūkst. eurų pelno. Tai – ne vienintelė gera žinia. Pranešama, jog nuo rugsėjo 1-osios vandens kaina vartotojams mažės5 euro centais už kubinį metrą. Apie 70 proc. viso pajamų padidėjimo sudarė AB „Vilkyškių pieninės“ cechui tiekiamo vandens pardavimas ir nuotekų tvarkymas.

Praėjusį penktadienį nuotaikinga diplomų įteikimo šventė vyko Kauno kolegijos Tauragės skyriuje. Mantijomis pasipuošę mokslo vaisius raškė 25 įstaigų ir įmonių administravimo ištęstinių ir nuolatinių studijų studentai. Tai jau 14-oji skyriaus laida.

Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko komanda gausėja. Nuo vakar mero patarėjos pareigas pradėjo eiti Šarūnė Stasytienė, kuri į šį politinio pasitikėjimo postą buvo paskirta dar vadovaujant Sigitui Mičiuliui, tačiau kurį laiką augino vaikelį.

Iš darbo išeina Tauragės suaugusiųjų mokymo centro (SMC) direktorė Ona Sturonienė. Tauragės  rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas šią žinią patvirtino, tačiau tokio direktorės sprendimo priežasčių neatskleidė.

Sporto mokykloje daugelį metų veikusioje šachmatų klasėje yra išugdyta daug šachmatininkų, ir dabar joje renkasi ne tik šį žaidimą mėgstantys vaikai, bet ir vyresnio amžiaus žmonės, vyksta gražus kartų bendravimas. Sporto mokyklą prijungus prie Sporto centro prasidėjo pertvarkymai, kurie ėmė kelti nerimą šachmatų klasių lankančių vaikų tėvus. Jie baiminasi, kad klasės apskritai nebeliks. „Gaila, kad valdžia taip trumparegiškai, neįsigilinusi daro pakeitimus, griaunančius tai, kas ne vieną dešimtmetį buvo kuriama“, – rašoma laiške redakcijai.Valdžia tvirtina, kad patalpos ir šachmatų klasė Sporto mokykloje nėra naikinama.