2020 Balandžio 08 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ar tauragiškė mama žengs podiumu?

  • Įkelta: 2019-08-27
Konkurso organizatorių nuotraukos

Paskelbtame interneto konkurse renkamos stilingiausios Lietuvos mamos, kurios rudenį taps modeliais ir žengs podiumu pasipuošusios dizainerės Indrės Kvederienės suknelėmis. Balsuoti jame galima ir už tauragiškę Eglę Vitkauskaitę-Arlauskienę, auginančią 2 vaikučius.

Skaitytojai gali rinkti savo kandidates, kurios dalyvaus renginyje „Mama eina podiumu“. Tai mados renginys, vyksiantis Klaipėdoje, lapkričio 9 d. Tik penkiolika internautų išrinktų mamų galės žengti podiumu ir demonstruoti žinomų dizainerių sukneles, – skelbia konkurso organizatoriai.

Madų žurnalas lofficiel.lt skelbia, jog projektas vyksta keliais etapais. Renginį sumanė neseniai įsteigta viešoji įstaiga „Avietinis dangus“. Jos atstovė Karolina Petronienė, dviejų vaikų mama ir renginių organizatorė, sako, kad moterys gali išpildyti savo svajonę keliauti podiumu, rašoma portale. Sukneles pasiųs dizainerė Indrė Kvedarienė.

Liepos 22-ąją įvyko mamų atrankos renginys. Iš socialinio tinklo paskyroje „Avietinis dangus“ kėlusių savo nuotraukas mamų, kurių buvo beveik 300, buvo atrinkta 35, kurios ir pakviestos į atranką. Dalyvės turėjo prisistatyti komisijos narėms ir žengti podiumu. Pasirodymus vertino ir į tolimesnį etapą dalyves atrinko speciali komisija: dizainerė Indrė Kvedarienė, jos vadybininkė Agnė Kabašinskienė, aktorė Justė Zinkevičiūtė, stilistė ir fotografė Edita Nyork bei pati projekto sumanytoja Karolina Petronienė. 

Po visų pasirodymo buvo atrinktos 20, kurios dalyvavo fotosesijoje, o šiuo metu jų nuotraukos pateiktos internautų teismui. 15 iš jų lapkričio 9 d. taps modeliais.

Balsuoti už podiumo vertas mamas galima portale lrytas.lt/mama-eina-podiumu/.

Prieš porą savaičių darbo vietoje tikrintas Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktoriaus Kęstučio Komskio blaivumas. Šiandien 10 val. buvo sušauktas neeilinis akcininkų susirinkimas direktoriaus elgesiui įvertinti. K. Komskio likimą sprendė visų 4 savivaldybių – Tauragės, Šilalės, Jurbarko rajonų ir Pagėgių administracijų vadovai. Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius informavo, jog posėdyje vienbalsiai priimtas sprendimas atšaukti Kęstutį Komskį iš pareigų.  

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė, jog rugsėjo 4-15 dienomis yra suplanavęs vizitą į Jungtines Amerikos Valstijas. Tarptautinėje lyderystės programoje jį dalyvauti pakvietė JAV ambasada.

Anksčiau laiškininkai nešdavo daugiau laiškų, telegramų, įvairesnės spaudos. Atstumai buvo trumpesni, tačiau krepšiai sunkesni. Šiandien krepšių nešti nebereikia – dažnas laiškininkas važiuoja paprastu, o kai kurie – ir elektriniais dviračiais. Virginijus Keseriauskis, Tauragės pašte dirbantis jau kone 13 metų, – vienas pirmųjų, pradėjusių važinėti tokiu dviračiu. Jis pripažįsta, kad dabar pristatyti laiškus ir siuntas kur kas lengviau ir patogiau. Tačiau amžinos laiškininkų problemos – palaidi šunys ir pašto dėžutės kiemuose – išliko.

Rudens proga „Tele2“ skelbia nuolaidas telefonams, o kartu su jais vos už vieną centą dovanoja išmanius įrenginius. Nuo išmaniosios apyrankės iki papildomo išmaniojo telefono – dovaną išsirinkti galima pačiam.

Paskutinę vasaros savaitę šalyje ir toliau išsilaikys ne tik saulėti, bet ir šilti orai.