2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Jaručių šeima susilaukė dukrelės

  • Įkelta: 2019-08-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalį Tauragės odontologijos centro vadovas Laurynas Jarutis su žmona Monika sulaukė gandrų – jiems gimė dukrelė. Tai jau trečiasis vaikas Jaručių šeimoje. Beje, gimtadienį L. Jarutis su dukrele Izabele galės minėti kartu. Ji pasaulį išvydo rugpjūčio 11-tąją, o pats tėtis gimimo dieną švenčia rugpjūčio 10-tą dieną.

Sekmadienį L. Jarutis su draugais pasidalijo džiugia žinia –  pasaulį išvydo trečioji šeimos atžala, Izabelė Jarutytė. „Pati pačiausia dovana šiandien!“ – džiūgavo jis, mat rugpjūčio 10-ąją pats minėjo 36-ąjį gimtadienį.

Tėvų džiaugsmą lydėjo ir magiški skaičiai – Izabelė pasaulį išvydo  08 11 d. 11.08 val. Mergytė gimė sveika, 53 cm ūgio, 3 300 g. svorio. „Šeimoje tai jau trečias liūtas“, – juokavo L. Jarutis. Pora jau augina du berniukus – Dominykas rugpjūčio 4-ąją atšventė 7 gimtadienį, jaunesniajam, Gabrieliui – treji.

L. Jarutis „Tauragės žinioms“ yra sakęs, jog judviejų su žmona Monika vaikai ugdomi patriotine dvasia: 

– Vaikai, vaikų ateitis yra labai svarbu, kiek mes į juos investuosim, kokį kelią jiems parodysim, tokie jie užaugs, tokią ir visuomenę formuosim.

Jaručiai neslepia, jog puoselėjant šeimos vertybes svarbų indėlį įnešė Monikos mama – ilgametė vaikų gydytoja Virginija Kėdienė.

Pora ne per seniausiai atidarė kliniką TOC naujose patalpose, įkurdintose verslo centre simboliniu pavadinimu „Šimtmetis“.

 

Šiemet jau devintąją vasarą pasitikęs Tauragės muzikos festivalis, kurį organizuoja garsusis tauragiškis Liudas Mikalauskas, dovanoja žiūrovams nepamirštamų akimirkų su viso pasaulio muzika. Šiemet tauragiškiams ir miesto svečiams pristatomi net septyni koncertai, vyksiantys skirtingose Tauragės miesto vietose nuo liepos 12 iki rugsėjo 6 dienos. Festivalio programa – labai įvairi: čia ir neįtikėtino triumfo Ivangėnų piliakalnio papėdėje sulaukę „Pilėnai“, ir flamenko muzika, jau tradiciniu tapęs naktinis „Bangos“ piknikas ir net „Žydroji rapsodija“.

Vasariška šiluma paliks Lietuvą, ją pakeis kur kas gaivesni ir drėgnesni orai. Pirmadienis dar bus vasariškai šiltas, tačiau po pietų į šalį atkeliausiantis lietus atneš ir žemesnes temperatūras. Nuo antradienio kasdien tai vienur, tai kitur nušniokš lietus, o šiluma bus labiau būdinga tradicinei lietuviškai vasarai.

Tauragės gyventojai socialiniuose tinkluose ėmė skųstis, jog geriamasis vanduo iš čiaupo atsiduoda chloru. „Tauragės vandenys“ informavo, jog nerimauti nėra ko – vyksta tinklų dezinfekavimo darbai, o chloro kiekis neviršija normų. Rekomenduojama vandenį ilgiau palaikyti atvirose patalpose, kad nugaruotų.

„Tauro“ stovykla vaikams – tai savaitė nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių. Tokius atsiliepimus vos pasibaigus pirmajai stovyklai teko išgirsti jos idėjinei vedlei ir vadovei Kornelijai Jurevičiūtei. Susitikimai su danieliais miške, maisto gaminimas, visos Taurų nuotykių parko pramogos ir nakvynė nameliuose – tai tik dalis to, ką pamatė ir pajuto mažieji stovyklautojai. Daugelis jų jau svajoja, kaip sugrįš čia kitąmet.

Šalia Jūros upės užtvankos bruzda darbininkai, upės krantinė primena statybų aikštelę. Tauragiškiams kilo klausimų, kas gi ten bus. „Tauragės žinios“ išsiaiškino, jog statomas ilgai lauktas žuvitakis lašišoms. Darbus suskubta pabaigti rudenį, nes būtent šiuo metu žuvys ruošiasi neršti, tad svarbu kuo greičiau palengvinti žuvų migraciją.